Автор Тема: Орденът на занаятчиите  (Прочетена 4173 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Орденът на занаятчиите
« -: Август 02, 2009, 07:42:41 pm »
та активирах си го преди няколко дни това... над 20 предмета направих и нито един рядък! с 202 опит си бях и с 202 си останах. вярно, че е шанс, ама по пък такъв кърък не е ли прекалено? с шанс малко над 12 не беше ли редно поне едно от тези 20 да светне? и другото, което прави впечатление е, че при оръжейниците нещата светват много по-рядко в сравнение с другите професии. поне това е моето впечатление. а питайте ме дали пак ще си активирам този "премиум":) та идеята ми е да споделите при вас как е, ако го има някой активирано това нещо и въобще оръжейниците как сме спрямо другите професии. може би пък наистина съм най-големия кърък в играта:)

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #1 -: Август 02, 2009, 08:01:08 pm »
въпрос на късмет е аз с дни нищо и хоп 3 поред редки легендарни 2 и един епичен  ;)

ако си забелязал съм оръжейник  :D

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #2 -: Август 02, 2009, 08:22:35 pm »
дано си прав:) аз именно заради това съм я сложил на това място темата:) не толкова се оплаквам, колкото ми е интересно при другите как е...

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #3 -: Август 02, 2009, 08:26:09 pm »
нашите майстори на брони се се оплакваха а за два дни единия направи 3 епични се по мен са  ;) въпрос на зар вчера сума ти предмети с рубини и нищо :'(

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #4 -: Август 02, 2009, 08:45:08 pm »
Juggernaut току-що пусна 6 еднакви легендарни превъзходни костни арбалети...

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #5 -: Август 02, 2009, 08:53:02 pm »
е то може аз от седмица мъча арбалет с рубин за лемур  :'(

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #6 -: Август 03, 2009, 12:43:14 pm »
ами сигурно е така, ама аз направих още 3-4 неща със същия успех... ето снимка, че този път дори с вероятност 15.40% за рядък работя и пак нищо!   шанса дали работи при всички или само при част от играчите??? това си е вече сериозен въпрос! защото, за да почна да правя епични и легендарни предмети, очевидно трябва да направя няколко хиляди предмета, колкото едва ли са направили други играчи, които бълват на пазара здраво жълти и лилави неща...
ето снимка http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=klz1249296083i.JPG

а в повечето случаи шанса ми е 12.10%. защо е тази разлика? при едни и същи предмети е.

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #7 -: Август 03, 2009, 01:05:17 pm »
ако знаеш колко сме направили и дали за скрап ще ти побелее косата съвсем сериозно  ::) :o

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #8 -: Август 03, 2009, 01:06:30 pm »
Шансът е шанс. Ако Пешо и Иван хвърлят монети при еднакви условия и т.н (dx, dy, dz) десет пъти и Пешо хвърли седем пъти ези, а Иван само три, може ли вторият да пита дали всички физически закони действат за първия?

И да, не винаги е задължително да са изработени хиляди предмети, за да се достигне шанс за епични (въпрос на късмет). Но забележете, че зад най-развитите за момента майстори стоят най-силните гилдии и е въпрос на организация и желание да помогнеш. И покрай това са инвестирани много пари, ходове, ресурси, злато и диаманти, а в момента епични и редки предмети вървят на безценица и е малко трудно за хора, които си гледат само битките, да разберат колко усилия отиват покрай един предмет и пак всичко зависи от късмета.

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #9 -: Август 03, 2009, 01:12:58 pm »
Предмет
Шанс за създаване:
Рядък %14.30
Легендарен %7.15
Епичен %3.58
СъставкиЗанаятчийски точки: Достигнахте 200 занаятчийски точки в съответната занаятчийска категория. Това означава, че от тук нататък ще получавате занаятчийски точки, само ако изработите специален предмет или осъществите специална обработка на даден ресурс.

това е шанса при мен но спрях да бачкам няма смисъл никой не купува епични оръжия даже и за смешните 100 диаманта спрях си хората да копаят няма смисъл бачкам си за кефа вече  :)

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #10 -: Август 03, 2009, 01:39:50 pm »
в реалния въпроса е колко да струват като 5 човека пускат по 20 диаманта на ден за да добиват ресурс

за да стане един такъв виж цените в магазините пък тогава пиши а и няма безплатни обяди никъде  цената е смешна


аз поне няма да продавам вече  :) то няма и да правя  ;) как може да се продава тогава ресурс за безумни цифри в диаманти направете
Aбе ти в кой свят живееш .......... смешните 100 диаманта както ги наричаш са реални 10 лева, за точно толкова съм работил не е било по пожелание а от липса на друг избор на работа,но ти съвсем си се изгубил някаде . Да не говорим че има много ученици на тех приходите са им от мама и тате а те не винаги смогват с всичко усети се като напишеш друг подобен коментар
си

HAMELEON

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #11 -: Август 03, 2009, 02:01:27 pm »
....за да стане един такъв виж цените в магазините пък тогава пиши а и няма безплатни обяди никъде  цената е смешна

  Не гледай цените в магазините на покупна , а на продажна!!! Тогава говори за смешни цени  8)

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #12 -: Август 03, 2009, 02:11:49 pm »

ууууу... взе, че светна най-накрая:) вярно не е кой знае какво, но си свети :) значи за последната дето писах си оттеглям думите:) и казвате, че е възможно и поредни светещи да се правят?

А иначе ми хареса, че се раздвижи темата:) Обаче така и не разбрах защо на един и същи предмет преди да почна да го правя дава различен шанс...

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #13 -: Август 03, 2009, 02:13:11 pm »

  Не гледай цените в магазините на покупна , а на продажна!!! Тогава говори за смешни цени  8)

аз ако знаеш колко предмети съм продал за злато в магазините и то от рубини такаче говорим какво можеш да си купиш  :)

явно темата се обърна в явно заяждане с мен аз няма да пиша повече тук


съжалявам ако съм обидил някого

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #14 -: Август 03, 2009, 02:15:59 pm »
иначе си е така... един меч със сапфир едвам го продадох за 4 диаманта и то след няколко дни... ама карай:) кеф ми беше да светне поне веднъж, да видя, че не е изгоряла лампата при мен:)

Rayh, пиши си! не вярвам някой да си засегнал... малко е болнава темата просто:)
« Последна редакция: Август 03, 2009, 02:19:04 pm от holera »