Автор Тема: Орденът на занаятчиите  (Прочетена 4168 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #15 -: Август 03, 2009, 02:26:55 pm »
ууууу... взе, че светна най-накрая:) вярно не е кой знае какво, но си свети :) значи за последната дето писах си оттеглям думите:) и казвате, че е възможно и поредни светещи да се правят?

А иначе ми хареса, че се раздвижи темата:) Обаче така и не разбрах защо на един и същи предмет преди да почна да го правя дава различен шанс...

има множител за време ако го бутнеш в дясно времето се увеличава от там и шанса  ;)

иначе си е така... един меч със сапфир едвам го продадох за 4 диаманта и то след няколко дни... ама карай:) кеф ми беше да светне поне веднъж, да видя, че не е изгоряла лампата при мен:)


Rayh, пиши си! не вярвам някой да си засегнал... малко е болнава темата просто:)

това че се правят много трудно значи ли че аз съм виновен а и ако всички са велики майстори и бойци защо да има класации  ??? ??? ???

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #16 -: Август 03, 2009, 02:32:50 pm »
чакай сега... множитела винаги ми е до края бутнат, но понякога изписва за един и същи предмет различен %.

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #17 -: Август 03, 2009, 02:50:48 pm »
не е възможно ако излезеш и влезеш на ново само ти изписва вече % без множител не знам дали е визуален бъг или е така рубинените предмети искат с множител 4 часа и полвина нямам нерви да ги чакам и хоп 1 диамант така че може би това те бърка 

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #18 -: Август 04, 2009, 01:22:01 pm »
Смешни били 100 диаманта  ;D ;D Като викаш погледни цените на пазара .. гледам ги и се чудя как може за някакви се смешни неща да искат толкова много злато ... но не съм видял до сега нито едно наддаване за тях ... ама нито едно !!! Какво трябва да означава това  .. че цените са нереални :) А и копането може да става и без 20 диаманта .. просто по-бавничко  ;)


 Не знам какъв опит имаш в занаятите, но не ми се вярва да е голям. И при мен един епичен предмет излиза не по малко от 100 диаманта. По твоята схема може би е възможно да се направи епичен предмет ама ще трябват месеци. Аз лично не бих се занимавал със занаяти, ако имаше провинции всички категории, но със занаятите си уплътнявам и разнообразявам играта. Само че това не променя факта колко излиза един епичен предмет (много повече от 100 диаманта) . За бегло сравнение погледни колко струва един рядък предмет с добро ниво в магазина. За съжаление няма как да разберем каква ще бъде цената на епичен в магазина. Това са фактите и не знам защо се дразниш когато някой каже че със 100 диаманта не си избива разходите по направата на  епичен предмет.
« Последна редакция: Август 04, 2009, 01:39:42 pm от Sotty »

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #19 -: Август 07, 2009, 08:16:02 pm »
да ви светна към днешна дата как стоят нещата:) някъде около 35-40 правени предмета и от тях 4 редки. след като направих първия нещата някак се нормализираха и на около 5 един светва. поне за момента