Автор Тема: предизвикателства  (Прочетена 2326 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен smith

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
предизвикателства
« -: Юни 13, 2012, 11:50:32 am »
Здр. От извесно време се случва така че някои герои многат да ме предизвикват а аз не мога , тоест нямам право на предизвикателство с героят който ме е предизвикал дори преди наколко минути . И преди се е случвало това , но много рядко затова не съм писал , в последно време това доста зачести . >:( smith свят 3 .

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:предизвикателства
« Отговор #1 -: Юни 13, 2012, 12:04:05 pm »
Предизвикателство•
    Всеки ден героят може да предизвика друг герой в неговата категория, за да спечели слава. Ако играчът иска да предизвика друг герой след това, трябва да изчака 5 минути или да плати 1 диамант за моментално предизвикателство.
    - Предизвикателствата могат да се правят само за герои от същата категория;
    - Не могат да се предизвикват герои, които са с по-малко слава и по-ниско ниво от това на предизвикващия;
    - Ако предизвиканият герой има повече слава, неговото ниво е без значение (в същата категория);
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен smith

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +5/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предизвикателства
« Отговор #2 -: Юни 13, 2012, 12:30:53 pm »
С две думи казано предизвикващият ако е с по малко слава може да те буха до второто произшествие докато не ми падне достатачно славата за да мога да му одговоря  *hmm* , да ме прощавате ама това правило е меко казано странно . Знаете че предизвикващият е с предимство , има първи ход , подготвил се е за опунента дали с оръжие или друго оборудване , а предизвиканият си се оборидва според това каде ще се бие , тоест го заварват неподготвен , така че при всички полужения трябва да има право на одговор .

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:предизвикателства
« Отговор #3 -: Юни 13, 2012, 12:42:44 pm »
Само цитирам от "Как да играем". Не ги измислям аз правилата  :). Макар, че има бъг и играчи от по-ниска категория могат да предизвикват от по-горна!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:предизвикателства
« Отговор #4 -: Юни 13, 2012, 12:46:45 pm »
Цитат
Знаете че предизвикващият е с предимство , има първи ход
Няма първи ход,и двамата герои удрят дновременно.
Значение има само обсега.
Можеш да си го върнеш когато този,който те предизвиква натрупа достатъчно слава, за да го предизвикаш...ако имаш желание.
First in, last out.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:предизвикателства
« Отговор #5 -: Юни 13, 2012, 02:24:52 pm »
Има значение кой удря първи !!!

Например ако се бият тъмен мистик и свиреп войн.
Ако мистика е първи то може да свали рева на свирепия с по малък %!

А това , което е писано, кой кого може да предизвиква също не е верно.
мои герои 39 ниво са били предизвиквани от герои 30-35 ниво,макар че пише че разликата не може да е повече от 4 нива.
Да не говорим, че баланс въобще няма при тия предизвикателства.
Вчера войн с 200 точност нацели ловеца ми с 320 ловкост 7 от 9 пъти.
Мистиците избягват удари без да имат умение което да им го позволява
Най лошото е ,че предизвиканият не получава доклад
Може само да си изгледа анимацията, която както всички знаят не показва правилно.

Цитат
да ме прощавате ама това правило е меко казано странно . Знаете че предизвикващият е с предимство , има първи ход , подготвил се е за опунента дали с оръжие или друго оборудване , а предизвиканият си се оборидва според това каде ще се бие , тоест го заварват неподготвен , така че при всички полужения трябва да има право на одговор
Абсолютно правилно!
Освен това дори и да можеш да си го върнеш,ще трябва да проведеш поне 1 битка в зона за да си смениш настройките !
« Последна редакция: Юни 13, 2012, 02:59:00 pm от Danchello »

Неактивен Absurd

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +13/-30
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предизвикателства
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2012, 07:59:20 pm »
Може ли да обясни някой,как е възможно герой 45 ниво да нападне на предизвикателство герой 38 ниво,едно че е в по-горна категория,друго че имат 7 нива разлика,резултата е ясен от  предизвикателството,случило се е днес следобед но точно време няма как да дам !  Нападателя е Sifuentes,потърпевшия е  Stambi, за свят 2 става въпрос,моля погледнете и отговорете как се е случило това че,много ми е интересно  :D  И понеже това няма как да стане според правилата на тази игра,моля да бъде анулирана битката и славата на Стамби да бъде възстановена,като занапред ще се надяваме да няма подобни бъгове повече  :)

Неактивен Absurd

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +13/-30
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предизвикателства
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2012, 10:02:29 pm »
Има и други нападения от страна на въпросния играч Sifuentes   ;D

Неактивен Absurd

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +13/-30
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предизвикателства
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2012, 12:54:11 pm »
Няма ли кой да прочете тук за какво става въпрос и да напише някакъв отговор ?    :'(

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:предизвикателства
« Отговор #9 -: Ноември 15, 2012, 10:37:35 am »
Има значение кой удря първи !!!

Например ако се бият тъмен мистик и свиреп войн.
Ако мистика е първи то може да свали рева на свирепия с по малък %!

А това , което е писано, кой кого може да предизвиква също не е верно.
мои герои 39 ниво са били предизвиквани от герои 30-35 ниво,макар че пише че разликата не може да е повече от 4 нива.
Да не говорим, че баланс въобще няма при тия предизвикателства.
Вчера войн с 200 точност нацели ловеца ми с 320 ловкост 7 от 9 пъти.
Мистиците избягват удари без да имат умение което да им го позволява
Най лошото е ,че предизвиканият не получава доклад
Може само да си изгледа анимацията, която както всички знаят не показва правилно.
Абсолютно правилно!
Освен това дори и да можеш да си го върнеш,ще трябва да проведеш поне 1 битка в зона за да си смениш настройките !
аз тва нещо го пея от 1 година така че не очаквайте чудеса, войн със 300 точност ме цели 4 пъти подред като единия удар е крит при условие че съм с 1260 ловкост, а след бойния вик аз имам 720 точност и немога да го целна и 1 път при условие че е с 800 ловкост, и това не е 1 или 2 пъти поне 20, после ми говорете за баланс и алабала