Автор Тема: Относно занаята  (Прочетена 6771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #15 -: Юни 20, 2012, 11:27:51 am »
относно проблема наистина искам някой да провери какво става със занаята ми понеже сега седнаг да го вдигам направих трагнах да правя изработки и видяж 4е имам 100 точки в занаята .тоест епик не е станал въпреки че имам 100 точки. или нещо много бъркам или нещо много се е бъгнало моля да се провери от хората които могат да бърникат ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #16 -: Юни 20, 2012, 05:51:40 pm »
относно проблема наистина искам някой да провери какво става със занаята ми понеже сега седнаг да го вдигам направих трагнах да правя изработки и видяж 4е имам 100 точки в занаята .тоест епик не е станал въпреки че имам 100 точки. или нещо много бъркам или нещо много се е бъгнало моля да се провери от хората които могат да бърникат ;)


100-те точки в категорията в която искаш да работиш с чука ли са?
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #17 -: Юни 20, 2012, 07:13:18 pm »
да мога да дам ник и парола за да се види ако е нужно. днес просто си казах така и така ми е обвързан 4ука давай да дигам занаята ама гелдам тои си е на 101

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #18 -: Юни 22, 2012, 03:04:15 pm »
просто напомням ..че много назад замина темата

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #19 -: Юни 24, 2012, 04:08:14 pm »
аз съм спокоен вече видях как оправиха проблем след моя ...... ;)писал съм го на пясъка вече;)

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #20 -: Август 13, 2012, 07:29:16 pm »

Предмет
Шанс за създаване:
Превъзходен %1518.00
Рядък %507.33
Легендарен %203.33
Не виждам епичен така че според мен няма как да излезе епик и не посмях да кова:(
това е при 320 занаят

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2013, 06:15:47 pm »
Ама Danchello ти да не си мислиш,че щаба като е на макс и всеки гвардеец трябва излиза както го искаш,а всяко бижу да излиза без проценти само атрибути?И мислиш има ли общо макс щаба с това какво избира да вкарва?


Ще репликирам Иволвер в тази тема за да не спамя темата на Митика...

Не, не мисля така.
А какво мисля съм го казвал много пъти !
И то е че при бижутата вкарва един куп ненужни неща.
Самия ти беше писал, че за дроп е най добре да има отделни рецепти, не ми се рови сега да намеря темата.
Предлагах ако вкара дух, да не вкарва и интелект или обратното.
Предлагах при оръжията или да вкарва поражения срещу група мобове а не за всеки поотделно или поне да са от категорията на оръжието !
И накрая... Какво му е епичното на итем останал на базата ?
С кое по точно от изброените неща не си съгласен?

Апропо, Ако със занаятите всичко беше ОК, ти щеше да си майсториш а не да обикаляш за зелено по магазините  ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2013, 06:27:27 pm »

Ще репликирам Иволвер в тази тема за да не спамя темата на Митика...

Не, не мисля така.
А какво мисля съм го казвал много пъти !
И то е че при бижутата вкарва един куп ненужни неща.
Самия ти беше писал, че за дроп е най добре да има отделни рецепти, не ми се рови сега да намеря темата.
Предлагах ако вкара дух, да не вкарва и интелект или обратното.
Предлагах при оръжията или да вкарва поражения срещу група мобове а не за всеки поотделно или поне да са от категорията на оръжието !
И накрая... Какво му е епичното на итем останал на базата ?
С кое по точно от изброените неща не си съгласен?

Апропо, Ако със занаятите всичко беше ОК, ти щеше да си майсториш а не да обикаляш за зелено по магазините  ;)
Виж сега аз много неща съм предлагал друг е въпроса дали са приети и защо не са.Щом така са решили екипа не са ги приели нищо не можем да направим.
Относно магазините дори ти не можеш да извадиш подобни епици каквито се намират там така,че това не е причината да не работя  ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2013, 06:36:29 pm »


И то е че при бижутата вкарва един куп ненужни неща.
Самия ти беше писал, че за дроп е най добре да има отделни рецепти, не ми се рови сега да намеря темата.


Така е, вкарва и аз искам в бижутата да има само атрибути........А това за дропа го предложих аз, но за сега без резултат, защото то и сега си има отделни рецепти, просто трябва да бъде премахнат от бижутата които се изработват със специален камък поне.....
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2013, 09:29:21 pm »
Предмет
Шанс за създаване:
Превъзходен %1518.00
Рядък %507.33
Легендарен %203.33
Не виждам епичен така че според мен няма как да излезе епик и не посмях да кова:(
това е при 320 занаят

Ще стане епик 100%,освен ако не са правили някакви промени по играта. Аз така си вдигах занаята в свят 4. От 0 до 300 с жълт чук и после от 300 до 400 с епични чукове ги качих за нула време.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2013, 09:32:15 pm »
Абе то да вкарва ама да има някаква закономерност. Да е търпимо.
Никой не иска всички епици да стават уникати, но поне да има нещо епично в тях.
При броните освен интелект няма какво друго кофти да вкара а и за някой е нужен, но при оръжията и особено при бижутата положението е трагично.
На всичко отгоре на епичните рецепти за бижута предварително са резервирали место за дропа.
Кой е луд да ги купува от магазините след като разликата с легендарните които са наполовина по евтини е само дропа?
Освен това съм забелязал, че някой герои работят добре и всичко е в нормата, докато други вадят 99% боклуци.
То затова аукциона  е пълен с дроп.
Играта има огромен потенциал но за съжаление никой не се занимава с нея....

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2013, 09:50:32 pm »
Не знам Дан. За занаята сме говорили стотици пъти.Колко теми се изписаха и нищо се промени.Аз и за това спрях да играя активно.Отделно вече няма никакви бонуси за покупка на диаманти.Нито бъгове се оправят,играта са я оставили на доизживяване докато изкара.Ако се оправят занаята и бонусите за покупка на диаманти с радост бих се регнал в свят 2 с поне 5-6 акаунта,но на този етап няма смисъл да си хабя парите за имперски герой.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #27 -: Февруари 05, 2013, 10:05:03 pm »
Ще стане епик 100%,освен ако не са правили някакви промени по играта. Аз така си вдигах занаята в свят 4. От 0 до 300 с жълт чук и после от 300 до 400 с епични чукове ги качих за нула време.
епик си става няма промяна тука
днеска го пробвах при 200 точки занаят и малко отгоре си вади епиците

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #28 -: Февруари 06, 2013, 01:43:07 pm »
Ще стане епик 100%,освен ако не са правили някакви промени по играта.


Няма промени, може да видите тук.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #29 -: Февруари 06, 2013, 04:58:55 pm »
Не знам Дан. За занаята сме говорили стотици пъти.Колко теми се изписаха и нищо се промени.Аз и за това спрях да играя активно.Отделно вече няма никакви бонуси за покупка на диаманти.Нито бъгове се оправят,играта са я оставили на доизживяване докато изкара.Ако се оправят занаята и бонусите за покупка на диаманти с радост бих се регнал в свят 2 с поне 5-6 акаунта,но на този етап няма смисъл да си хабя парите за имперски герой.

Не си само ти, Много се отказаха.
А играчи като теб трябва на ръце да ги носят дето се казва, понеже им снасяше златни яйца и то много.
Така че ние тук ще си лаем а кервана ще си върви, поне докато не измрат камилите  :D
То и кучета дето да лаят почти не останаха  де...*hihi*
Фъв форума тука таме се появяват теми за покупко продажби или ако някой бъг се появи и дотук.
Нищо ново под слънцето...