Автор Тема: Относно занаята  (Прочетена 6765 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Относно занаята
« -: Юни 17, 2012, 08:08:56 pm »
бях прочел в една тема от за занаятите от човек с червеничко че независимо дали имаш дигнат или  занаят или не  в дадена категория удара с лилав чук ти гарантира епичен предмет
.. ето и епична рецепта с епичен чук...
категорията е 6-та рецептата е 6-та 4ука е 6-та но уви...
извода.. не четете форума.!
а и чука ми се обвърза ... как се получва като няма изработка незнам


Доклад за изработка
Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за старание: x1
Изключителна изработка Превъзходен: 0 пъти
Изключителна изработка Рядък: 0 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 път
Изключителна изработка Епичен: 0 пъти
Изключителна изработка Комплекти: 0 пъти
Изработен предмет: Ударът на дивото
-----
Ниво - 59
Броня - 333
Продажна цена - 24000
Жизненост +32
Ловкост +18
Точност +18


Оставащи изработки с екипирания инструмент: 5

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #1 -: Юни 17, 2012, 08:48:01 pm »
 *xxx*Чукът се е обвързал,а пише че остават още 5 изработки...все едно не си ковал с него, може и да е бъг...
First in, last out.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #2 -: Юни 17, 2012, 08:56:54 pm »
Ник и свят за проверка,не може екипа да налучква при кой се е появил проблема за да го погледне.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #3 -: Юни 17, 2012, 11:34:05 pm »
Може да нямаш 100 точки в занаята на 6-та категория, ако е така точно за това не ти е станала епична изработката.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #4 -: Юни 17, 2012, 11:56:39 pm »
Може да нямаш 100 точки в занаята на 6-та категория, ако е така точно за това не ти е станала епична изработката.

Не помня някъде да го беше споменала в предишният си  пост като задължително условие , но ако е така моля да ме извиниш  ;).

П.П видях , че си редактирала мнението си и вече е споменато  :)
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 12:00:32 am от styrshel »

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #5 -: Юни 18, 2012, 06:09:25 am »
rdy4fun свят 3
относно посто специално вчера го прочтох и не  пишеше нищо за 100 точки а точно че епичния чук е за това да не си дигаш занаята за да можеш да си използваш чука.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #6 -: Юни 18, 2012, 06:17:35 am »
мдам ;)
ВАЖНО! Епичният чук работи при минимум 100 точки в занаята, иначе ще изработвате нормални предмети без да стават епици и без да се хаби здравината на чука.
« Последна редакция: Вчера в 11:31:56 от mitika »


явно съм допринесъл за развитието на форума ;) преебването с извинение не е напразно ... :)

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #7 -: Юни 18, 2012, 09:49:00 am »
ще се радвам и на някакво адекватно развитие по темата...

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #8 -: Юни 18, 2012, 05:45:34 pm »
иволвер, митика като постнах темата веднага драснахте два реда ... като стана ясно че във вас е проблема нещо много пусто стана ... мисля е ясно че при вас е проблема поне кажете нещо от рода "да наша е грешката " и направете нещо по въпроса ...както казах епична рецепта ми изгоря чук епиен ми се обвърза това да ви го обърна ли в диаманти да видите как е ?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #9 -: Юни 18, 2012, 05:57:35 pm »
иволвер, митика като постнах темата веднага драснахте два реда ... като стана ясно че във вас е проблема нещо много пусто стана ... мисля е ясно че при вас е проблема поне кажете нещо от рода "да наша е грешката " и направете нещо по въпроса ...както казах епична рецепта ми изгоря чук епиен ми се обвърза това да ви го обърна ли в диаманти да видите как е ?



Да, моя е грешката, моля посочете рецептата да я зякупя и да ви я възтановя.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #10 -: Юни 18, 2012, 06:23:51 pm »
рецептата е от дроп здраве да е искам поне чука да му се махне обвързаността , 5/5 а е обвързан и немога да го продам а не мисля да се правя на майстор просто реших да си пробвам късмета. но ме хвана яд за цялото това мълчание по темата

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #11 -: Юни 18, 2012, 06:53:55 pm »
рецептата е от дроп здраве да е искам поне чука да му се махне обвързаността , 5/5 а е обвързан и немога да го продам а не мисля да се правя на майстор просто реших да си пробвам късмета. но ме хвана яд за цялото това мълчание по темата


Така и така ти е обвързан, пробвай си късмета, нали си решил да си го ползваш........помисли, ако беше станала рецептата  :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #12 -: Юни 18, 2012, 07:16:09 pm »
но ме хвана яд за цялото това мълчание по темата
Едвам се сдържам да не напиша някоя глупост.Ти да не си мислиш,че съм длъжен да вися 24/7 в тоя форум за да мога да отговарям за секунда на всеки твои пост?Да не си мислиш,че нямаме друга работа или личен живот или задължения някакви?Ама не господина иска сичко да стане на секундата.Еми трудна работа.
Не може да изчакаш няма и ден дори и веднага се почва.Имайте малко търпение.
mitika ти предложи решение което и е във възможностите.Ако не искаш рецепта нито тя нито аз мога да махна обвързаността на чука ти.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаята
« Отговор #13 -: Юни 18, 2012, 07:22:17 pm »
с митика се разбрахме а ти специално можеш на секундата да искаш тотест да се правиш на разбирач и да пишеш дай име и свят после мълчиш като "помощния атрибут с две копчета " който помога за по лесна употребва на пс-та ако се сещаш за какво говоря и те споменах понеже гледам че кога киснеш и кога не .... а днес определено беше бая време тук ! не виждам кой знай колко теми за размисъл нови че да неможеш да смогнеш да драснеш два реда ?!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно занаята
« Отговор #14 -: Юни 18, 2012, 07:33:18 pm »
с митика се разбрахме а ти специално можеш на секундата да искаш тотест да се правиш на разбирач и да пишеш дай име и свят после мълчиш като "помощния атрибут с две копчета " който помога за по лесна употребва на пс-та ако се сещаш за какво говоря и те споменах понеже гледам че кога киснеш и кога не .... а днес определено беше бая време тук ! не виждам кой знай колко теми за размисъл нови че да неможеш да смогнеш да драснеш два реда ?!
Темата е от вчера.Още тогава ти исках ник и свят и по същата логика мога и аз да питам що чак 12 часа след това ги казваш.После на мене се сърди за забавянето.Когато се научите да си пишете темите коректно и в правилните раздели тогава може да обвиняваш някои друг за забавянето.
Радвам се,че сте решили проблема ама не е това начина да се мрънка след забавяне на отговор от няколко часа.