Автор Тема: Гилдия EUROPEKILLERS свят Бета набира нови членове  (Прочетена 1719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maxin

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +3/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Искате ли да сразите първите гилдии?Искате ли дори да ги задминете?Искате ли да контролирате цяла провинция?Тогава мястото ви е при нас.Мечтаете ли за слава и чест?С нас ще го постигнете.Елате при нас и няма да съжалявате.Първия влязъл ще получи 50000 злато,2-ри-30000,3-ти-20000,4-ти-10000,5-ти-5000,6-ти-2500,7-ми-1000.Често ще воюваме и побеждаваме други гилдии.Ако имате дълг към банката,ще се постараем да го погасим.В хранилището всеки го чакат редки и легендарни оръжия за всеки клас.Ако не можете да минете някое приключение,водачът и първия офицер ще дават съвети.Препоръчително е да дарявате поне един път в седмицата в хазната.Ще се радваме и на някой диамант.Ако искате да се включите,пишете ми на лично съобщение.Аз съм Dolas5.Очакваме ви!

Неактивен otnesenia

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия EUROPEKILLERS свят Бета набира нови членове
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2012, 01:20:42 am »
дще не съм доросъл ама кат порасна още малко ще ви пиша и не ми е до златото или оръжията,ами просто така да не съм сам,това ми е вторият герой така че относно приключенията до 3-та категория включителнто съм ги минал всичките,мога аз да ви давам съвети от вр на вр :D,ама няма значка-след вр ще ви пиша,ако има места ще дойда,ако няма е все някоя друга гилдия ще ме приюти ;)

Неактивен otnesenia

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия EUROPEKILLERS свят Бета набира нови членове
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2012, 01:22:34 am »
у забрайх да ви кажа,сега съм 10-то ниво,кат стана 15-то ше се чуем отново