Автор Тема: Подсилена екипировка  (Прочетена 1638 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Подсилена екипировка
« -: Юли 06, 2012, 09:59:16 am »
В приключението "Силата на кръвта" от кат.5 имаше стъпки, в които като награда се добавяха атрибутни точки към различни части от екипа и те се оцветяват в по избледнял цвят. След като приключих това приключение неподсилени ми останаха двата пръстена и щита. Въпросът ми е дали трябва да се притеснявам, че тези части са ми останали без допълнителни атрибути или това е нормално за всички герои, или пък в оставащите 3 стъпки от приключението "Пазачът на портала", което само ми остана, ще ми даде като награди и тези допълнителни точки към пръстените и щита?
Dionis, свят 2

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Подсилена екипировка
« Отговор #1 -: Юли 06, 2012, 10:07:48 am »
В приключението "Силата на кръвта" от кат.5 имаше стъпки, в които като награда се добавяха атрибутни точки към различни части от екипа и те се оцветяват в по избледнял цвят. След като приключих това приключение неподсилени ми останаха двата пръстена и щита. Въпросът ми е дали трябва да се притеснявам, че тези части са ми останали без допълнителни атрибути или това е нормално за всички герои, или пък в оставащите 3 стъпки от приключението "Пазачът на портала", което само ми остана, ще ми даде като награди и тези допълнителни точки към пръстените и щита?
Dionis, свят 2

прегледай внимателно всички стъпки от това приключение от дневника с задачи и ще видиш какво добавя и какво не добавя

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Подсилена екипировка
« Отговор #2 -: Юли 06, 2012, 10:19:49 am »
Да, прегледал съм ги всички стъпки - в 1-ва, 7-ма и 9-та стъпка ги няма тези допълнителни награди за добавяне на атрибути към дадена част от екипа. Затова ме притеснява факта, че точно три са стъпките без допълнителната награда, колкото са и неподсилените ми части (2-та пръстена и щита). Та искам да разбера от другите герои дали и при тях е така или е някакъв бъг в системата, който ощетява моя герой.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Подсилена екипировка
« Отговор #3 -: Юли 06, 2012, 10:24:48 am »
Към пръстени, щит или второ оръжие няма приключение, което да дава допълнителни бонуси, в нито една категория. Те си остават така. Разгледай в статистиката и ще видиш, че никой играч няма бонус по тях. Не се притеснявай и си играй.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Подсилена екипировка
« Отговор #4 -: Юли 06, 2012, 10:42:16 am »
Благодаря на Komadrin за компетентните му отговори и по двете ми теми.