Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 50624 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #135 -: Октомври 04, 2012, 02:07:24 am »
И за речника ми. На кого трябва да давам пример??????????? На хора с по-цветущ речник от моя като ГНК123,6апа1, Тонтоер и т н?????????????/ :D :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #136 -: Октомври 04, 2012, 02:11:20 am »
Следващият път ще копирам и доклада  :D
Ако се престрашиш да излезеш от кървавия замък, дето се криеш де  *freak*

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #137 -: Октомври 04, 2012, 07:38:19 am »
Следващият път ще копирам и доклада  :D
Ако се престрашиш да излезеш от кървавия замък, дето се криеш де  *freak*
интересно твърдение от твоя страна че някой се криел :D , кой кибичи в к6 от 1 година само да попитам *freak* тоз твоя прословут момент така и не дойде, явно чакаш всички да реснат че така да минеш и да се хвалиш че си бил "най-добрия" защото сега в к6 точно това правиш там не остана никой който е с читав герой, така че бих те съветвал да се замислиш преди да пишеш нещо :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #138 -: Октомври 04, 2012, 09:22:48 am »
Желязното момиче влезе в 6та категория точно преди месец и половина и както можеш да видиш от шота по горе е все още 55 ниво.
Интересно вие защо не минахте в 7ма докато мерковете ви бяха 55-59 ниво а си спряхте опита да станат поне 61-63
Аз все още нямам нито един мерк на двата си героя който да е повече от 59 ниво. А ще се отнася до криенето - аз през 5 минути чистя мините на моща от плевели като вас, ама не съм те виждал да припариш. Иво на два пъти се престраши да даде охрана и двата пъти изяде шамарите а сега си търси опрвдания че 50 пъти съм се връщал  :D
Първият път го преби Пеша.
След което се скри в кървавия замък и не си показва носа навън  *hihi*
Само през последните 2 дена в мините на моще се проведоха над 100  битки и НИТО ЕДНА не беше в ваша полза. :D

Цитат
не остана никой който е с читав герой
Напротив ! Има и то много!
Например Омилхафре от бразилците, който е 100 пъти по добър от героя на Иво.
Или Матрапуку, макар че и той изяде 3 пъти шамарите преди няколко часа, Справка- стенвестника  ;)
Смешни са само вашите герои като Митбул, който е на Иво, дето го бият под път и над път  :D

« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 09:27:50 am от Danchello »

Pith

  • Гост
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #139 -: Октомври 04, 2012, 10:08:30 am »
Брей, че интересно. Само дето не го изчетох, защото ме досрамя.

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #140 -: Октомври 04, 2012, 10:20:19 am »
Желязното момиче влезе в 6та категория точно преди месец и половина и както можеш да видиш от шота по горе е все още 55 ниво.
Интересно вие защо не минахте в 7ма докато мерковете ви бяха 55-59 ниво а си спряхте опита да станат поне 61-63
Аз все още нямам нито един мерк на двата си героя който да е повече от 59 ниво. А ще се отнася до криенето - аз през 5 минути чистя мините на моща от плевели като вас, ама не съм те виждал да припариш. Иво на два пъти се престраши да даде охрана и двата пъти изяде шамарите а сега си търси опрвдания че 50 пъти съм се връщал  :D
Първият път го преби Пеша.
След което се скри в кървавия замък и не си показва носа навън  *hihi*
Само през последните 2 дена в мините на моще се проведоха над 100  битки и НИТО ЕДНА не беше в ваша полза. :D
Напротив ! Има и то много!
Например Омилхафре от бразилците, който е 100 пъти по добър от героя на Иво.
Или Матрапуку, макар че и той изяде 3 пъти шамарите преди няколко часа, Справка- стенвестника  ;)
Смешни са само вашите герои като Митбул, който е на Иво, дето го бият под път и над път  :D


аз не копам дете мое, нямам нужда от кървави оръжия за да се правя на непобедим :D обикаляш мините я мини  к7 и обикаляй да те обиколя хубавичко, е да ама не що да минаваш там бой се яде ще ти развалим репутацията на "непобедимия в к6" *freak*
явно се чувстваш по сигурно като не те виждам *freak* я кажи колко от вашите вече бият в ръбъ на света и не мърдат от там?
« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 10:33:58 am от hammmm »

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #141 -: Октомври 04, 2012, 06:42:17 pm »
Е и аз включих жалко че не мога да копна 20сете атаки срещу моите герои да видиме колко ремонти платихте
което ме навежда на мисълта как копвате битка срещу охрана която никой от нас не вижда
да не би да сте миропомазани нещо над 20 пъти ме атакувахте днес и 1 битка не мога да вида а вие даже ги копирате
бъг ли е що ли кво става някой да обясни и още нещо довечера ще ви чакам там с 10сетина героя да видиме хвалбите тогава.
ДОСКОРО:)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #142 -: Октомври 04, 2012, 10:10:14 pm »
Първите обясняват как се крият другите,вторите обясняват как мачкат първите  :D Въобще страшен мармалад е станал :D Чак да го е яд човек че не е в свят 3 ей  :D

За 2-ри път забелязвам псувни и неприлични думи като цяло по темите *hmm* Модераторите нещо спят  :D
« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 10:15:39 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #143 -: Октомври 04, 2012, 11:56:12 pm »
Е и аз включих жалко че не мога да копна 20сете атаки срещу моите герои да видиме колко ремонти платихте
което ме навежда на мисълта как копвате битка срещу охрана която никой от нас не вижда
да не би да сте миропомазани нещо над 20 пъти ме атакувахте днес и 1 битка не мога да вида а вие даже ги копирате
бъг ли е що ли кво става някой да обясни и още нещо довечера ще ви чакам там с 10сетина героя да видиме хвалбите тогава.
ДОСКОРО:)

Когато атакуваш някого,независимо дали е охрана, копае или просто си седи, ти се отваря прозорец показващ самата битка а под него е и доклада. По време на битката се прави скрийншот. Има други теми във форума където е обяснено как точно се прави и няма нищо общо с миропомазване.
Това че битките с охраната не се виждат после нито в стенвестника, нито в профилите на героите си е вече бъг, който чакаме да оправят от много време.
Що се отнася до ремонтите - естествено, че си лекувам а понякога и съживявам убитите меркове, но кристалите които събрах от плячка ми ги компенсират стократно, че и повече.
Мен лично ме дразни друго, често в зоната показва че този който искам да нападна е с 5 мерка а после при самата битка той се бие сам, без наемниците. Имал съм дори случай да убия противниково парти, след това го изчаквам в селото да го ударя втори път ако носи много пари и той се бие сам но е с макс кръв и дух. *hmm*
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 12:03:52 am от Danchello »

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #144 -: Октомври 05, 2012, 12:00:02 am »
Може и да си взел кристали но не и от мен или от моите герои :D
Отдавна играя за да знам как да копая без да ми вземат нищо")

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #145 -: Октомври 05, 2012, 12:05:09 am »
Така си мислиш  ;)
Няма как да знаеш предварително дали ще е успешен опита или не ако те ударят.
Ако мислиш, както много хора, че ако пускаш само по 1 опит  няма да ти вземат кристала ако ти е успешен опита то много се лъжеш.
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 12:07:40 am от Danchello »

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #146 -: Октомври 05, 2012, 12:08:32 am »
Не питах как се качва картинка във форума това го знае и 1вокласник, на мен лично като нападна охрана не ми излиза нито прозорец нито доклад нито нищо да не говориме че ако охраняващите са повече от 1 се биеш със всички, и не ти вярвам да ти вади прозорец и доклад за всички така че незнам от каде вадиш тези доклади,  може да е бъг при мен знам ли вече.


Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #147 -: Октомври 05, 2012, 12:10:50 am »
Стана ми интересно я кажи колко кристала си ми взел на фона че можеби 1-2 пъти съм удрян докато копая всички други удари са след 1та минута :) та колко си ми взел

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #148 -: Октомври 05, 2012, 12:12:11 am »
Ще ти кажа честно, от теб съм плячкосал само 1
Най много падат от турците, Явно пускат по доста ходове.
Но понякога нападам по 4-5 един след друг и ако падне кристал после не знам от кой точно съм го взел.

Цитат
на мен лично като нападна охрана не ми излиза нито прозорец нито доклад нито нищо да не говориме че ако охраняващите са повече от 1 се биеш със всички,
Когато атакувах ивонти само той охраняваше, другите копаеха. Шота няма как да си го нарисувам сам.
По принцип така се прави, първо се убива охраната а след това и копачите.
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 12:21:07 am от Danchello »

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #149 -: Октомври 05, 2012, 12:25:01 am »
Явно пускат доста точки :) вчера реших че като са голи героите няма да се занимавате но факт съдрахте ги от бой грешката е моя днеска ги обляках пуснах си охрана копах си на воля някой постоянно се пънеше да ни свали но без успех както се видя :)
Както ви писах и вчера наместо да изхабите 20-30 точки по голи герои които не плащат и ремонти даже по добре изкопайте тези точки по вероятно е да спечелите. Аз лично в мините не съм нападал никой освен днеска ПЕША ама той толкова се пънеше да ме свали че накрая си го изпроси.Както и да е копайте бийте че още няколко дена ще има мини после пак сме в ПЪТЯ там ни е играта на всички нещасници които сме к7 много интересно няма и дума
Лека вечер на всички във форума колкото и малко да са те :)