Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 46624 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #15 -: Юли 15, 2012, 09:29:03 am »
ами то ако не бяха тез битки щяхме да умрем от скука :D даже бях се замислил дали да не оставя играта всеки ден едно и също взе да ми писва *xxx*

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #16 -: Юли 16, 2012, 12:40:35 am »
Относно на коя битка падам. На последната се добрах до 4ти смешник от вашите,ако нямахте кули с обсег +3 щях да избия сигурно 30 :D И едното замъче заминамтия дни ще вземем още 2 :D А понеже Акийлдиз ще си носят последствията както си мислиш с болната глава мога да те уверч че следващия път ще те нападнем с още 2 клана и ще те изнесем от сървъра :D А това което взема няма да можеш и с 200 човека да си го върнеш после :D А за мишоци не знам кой е,аз ви писах,на вързано на 100 диаманта с който йкажеш,оферти още няма :D. И сега се сещам ходил си за помощ да молиш Мрачните,а тая гилдия е на ГНК123 ,който ви храни постоянно :D И на Бици си писал да не ми се води по акъла понеже съм луд,а и си го заплашил,след което ти е казал да ходиш да си го начукаш някъде и сега вече ще ви изнесем. :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #17 -: Юли 16, 2012, 12:44:02 am »
И понеже преди да ви падне замъка ми писа на лични да духам супата питам сега кой издуха супата :D :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #18 -: Юли 16, 2012, 10:01:45 am »
Първо - научи се да пишеш грамотно !  ;)
Второ гледам , че по зоните биеш предимно 50-52 ниво и повечето са без меркове като Swil
Трето като ме видят и се разбягват прочутите ти силни бойци. Бия ги като магарета по зоните.
Тая сутрин имаха 5-6 охрана и 3-4 копаеха. Докато натръшкам трима другите се разбягаха  :D
Преди малко пребих лидера на съюзниците ти Isis (59 ниво) с герой 51 ниво и 3 от мерковете ми са 52 ниво. Не можа да ми убие и 1 мерк  ;)
И това ако не е позор здраве му кажи. Можеш да се полюбуваш на битката в стенвестника.  *hihi*
Четвърто -погледни своите съюзници като тези например....

LAPAI
Гилдията е основана на 2011-08-16
DEBNA ZA DA ....
SUCK DICK!!!


... и тогава говори за нашите  :D :D :D

И последно - Приготви ми 100д защото ще те ошамаря но с малкия си герой за да е резила ти пълен  *hihi* :D
« Последна редакция: Юли 16, 2012, 10:13:44 am от Danchello »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #19 -: Юли 16, 2012, 10:15:16 am »
хах ама вие да не се стреснахте от 4 кат играч бе :D , май ви е ошамарил и ви е взел поста и то с доста бонуси от хранилището *freak*
май и сам бил до колкото разбрах :D, ако правите подаръци и аз да ви мятам постовете *freak*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #20 -: Юли 16, 2012, 10:32:05 am »
Мисля, че много добре знаеш , че не се стряскам нито от героите ти 4та нито от тези които вдигна в 7ма.
Ако си забравил да ти напомня. ;)
При последната ни среща те пощадих, но май съм сгрешил.
И недей да обвиняваш мои съотборници, че са се преместили от една гилдия в друга след като всеки ден почти те гледам в различни гилдии.

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #21 -: Юли 16, 2012, 10:33:57 am »
обичам да се местя, а ти не забравяй че ти щадих мулетата, май забрави че неможеха да копат?
А като каза 7-ма няма ли да влизаш, че търся някой достоен нищо лично но героите ви до 65лвл не струват.
« Последна редакция: Юли 16, 2012, 10:36:55 am от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #22 -: Юли 16, 2012, 10:38:02 am »
За твое сведение в свят 3 имам точно 2 героя !
Dan_Juan  и Irongirl
Мулета е твоя специалност а не моя
Ако бандита не дойде ще си направя трети герой ,но засега са само 2  :D
Между другото това парти съм го правил за да минавам зоните а не да плячкосвам, но щом с него бия наред си представи какво ще стане ако си направя и такова  *hihi*
А мистичката ми вчера качи 51 ниво и вече е минала всички приключения на острова.
Снощи прегази крилатия и демона а днес сутринта и бехемота.
Остана и само пирата защото не ми стигнаха точките, но той е лесен.
« Последна редакция: Юли 16, 2012, 10:50:55 am от Danchello »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #23 -: Юли 16, 2012, 10:44:18 am »
ка то каза щадене, никога не щади  :D , дет се викаше ако съдбата ти обърне гръб не се отчайвай, просто изчакай да се наведе *freak*

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #24 -: Юли 16, 2012, 10:44:29 am »
като всеки ден почти те гледам в различни гилдии.

хаха това ме разсмя  :D
Komandir of RONIN

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #25 -: Юли 16, 2012, 01:20:43 pm »
Това,че темата е в общи приказки не означава,че може да се обиждате.Спамете си колкото искате,заяждаите се,закачаите се не ме интересува ама ако още някои си позволи да обижда директно го отнася и темата се затваря.И после да не питате какво и как станало и пак някои бил несправедливо баннат.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #26 -: Юли 16, 2012, 01:23:41 pm »
Това,че темата е в общи приказки не означава,че може да се обиждате.Спамете си колкото искате,заяждаите се,закачаите се не ме интересува ама ако още някои си позволи да обижда директно го отнася и темата се затваря.И после да не питате какво и как станало и пак някои бил несправедливо баннат.

Който псува бан.Ама темата що трябва да я затваряш?То една хубава тема ще има от една година насам и ся ще я заключваш....... *xxx*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #27 -: Юли 16, 2012, 01:27:48 pm »
Който псува бан.Ама темата що трябва да я затваряш?То една хубава тема ще има от една година насам и ся ще я заключваш....... *xxx*
Еми реално ако я нямаше темата нямаше се стигне до обиди и т.н. и ако се прекалява трябва да се знае,че темата ще се затвори веднага за да не се стига до следващи провокации и обиди.
Така,че пазете добрия тон и сичко ще е наред.

Неактивен Sergo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #28 -: Юли 16, 2012, 05:22:26 pm »
здрасти  на  всички,  прочетах  тея  глупости  днес.  казвам  се  Сергей  Маринов  \Серго\  имам  3 героя  в  свят 2 и 3 героя  в  свят3.  ся  за  свят  3  героите  ми  са:  Pe6a,ShU7eR  и  Евген4о  не е  Ежгенчо.  играя  тая  игра  от  3 години  и  познавам  всички  герои  тук,  ся  за  иво\ивонти\  тоя  гражданин  ходеше  и  ревеше  че  се  някой  го  излъгал,  и  за  твоето  предложение  след  3 седмици  евги  стига  до  6к  правя  предложение  1000д  където  кажеш  може  и  пред  вашия  замък.  сега  за  tontoer  не  ти  знам  името  затова  ще  ме  извиняваш  преди  месец  някой от  водачите  на  гилд  ми  каза  че не  си  хубав  човек  ама  аз  не  повярвах  и тогава  помогнахме  да  си  запазите  замъка  к7.  имаме  си  много  задружен  гилд  и  ми  е  драго.  имам  предложение  за  админите  при  обидни  реплики  от  някой  да  затварят  всички  герои  на  тоя  индивид.  мерси :)  писах  много  учтиво  нали *hihi*

Неактивен Sergo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #29 -: Юли 16, 2012, 05:46:39 pm »
и  още  малко :)  нямам  нищо  общо  с  Oton,  и  ралица66  не е  курва  а  муле :D