Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 51379 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #30 -: Юли 16, 2012, 07:04:43 pm »
Да можеше да се слеят двата свята щяхте да видите едни диаманти,замъци и кой е женчо........ :D :D

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #31 -: Юли 16, 2012, 07:23:27 pm »
Да можеше да се слеят двата свята щяхте да видите едни диаманти,замъци и кой е женчо........ :D :D

Само не знам, как собствениците на замъците в двата свята ще се разберете за попечителството, като останат по един :)
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #32 -: Юли 16, 2012, 07:38:48 pm »
Тонтоер си остава с незнайно име:) така когато помогнахте бяхме саюзници, и не съм кофти човек незнам кой те е излъгал просто ще си остана с гилдията и няма да я предам. Щом си опазвам замъка от вас какво остава за другите едно време сме си помагали и аз съм ви помагал който ми е поискал нещо съм откликвал и не можеш да го отречеш незнам кое ми е кофти просто така се разви играта и станахме врагове което май стана най добре иначе такава скука настана тука че не се търпеше вече нито съм обиждал някой нито имам против някой просто си играя играта правете и вие това, Приятна игра на всички колкото и скучна да е станала 8)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #33 -: Юли 16, 2012, 07:40:25 pm »
Само не знам, как собствениците на замъците в двата свята ще се разберете за попечителството, като останат по един :)

Вариант 1.В провка по 2 замъка на гилдиите собственици от двата свята,малко с постовете ще е пренаселено но може да се намалят.
Вариант 2.Всички се отказваме от замъците в двата свята като замъците са по 1 в провка и са завзети от мобове и ги взима този който първи ги превземе,както при пускане на нова категория например.

И в двата случая ще е мармалад  :DНо поне на тези които им се играе и обичат биткте какъвто е замисъла на играта ще са доволни,екипа има също какво да спечели,и ще стане доста интересно,нови гилдии....нови герои....

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #34 -: Юли 16, 2012, 07:50:06 pm »
От сега да им кажа да не се притесняват. Ако успея да прежаля някое муле мога и да взема някой при нас *hihi* И за замъците съм го измислил - ще им разпъна палатки :D

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #35 -: Юли 16, 2012, 07:53:21 pm »
И точно ти Евгенчо да пишеш за мен че съм кофти човек на фона че лично ти ми поиска 250 диаманта да си вкарам героите к7 във вашата гилдия които са 5 процента от съществуващите герой к7 ,което си беше супер обидно да ми искаш такса та камо ли сега да пишеш за мен,по скоро гледам че набирате хора, и от свят 2 ги привиквате хахахах КАЖЕТЕ НА ХОРИЦАТА КОЛКО ЩЕ ИМ СТРУВА да не останат като треснати после :D

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #36 -: Юли 16, 2012, 07:55:16 pm »


От сега да им кажа да не се притесняват. Ако успея да прежаля някое муле мога и да взема някой при нас *hihi* И за замъците съм го измислил - ще им разпъна палатки :D

 :D :D :D В Пустинята даваме шезлонги под наем,а в етерния имаме и бунгала..........

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #37 -: Юли 16, 2012, 08:03:13 pm »
И точно ти Евгенчо да пишеш за мен че съм кофти човек на фона че лично ти ми поиска 250 диаманта да си вкарам героите к7 във вашата гилдия които са 5 процента от съществуващите герой к7 ,което си беше супер обидно да ми искаш такса та камо ли сега да пишеш за мен,по скоро гледам че набирате хора, и от свят 2 ги привиквате хахахах КАЖЕТЕ НА ХОРИЦАТА КОЛКО ЩЕ ИМ СТРУВА да не останат като треснати после :D

Съвсем нормално е една развита гилдия да иска диаманти от нови играчи за присъединяването им към тях,не може едни 2 години да наливат диаманти,а някои да дойдат на готово,аз взимам за хазната на гилда по 100 диаманта на герой за да влезе при нас.Не ви знам драмата между вас,но за Евгенчо мога да кажа само хубави неща,помогна доста на гилдията и каквото сме искали да изработим никога не е пестял ресурси и диаманти и никога не е искал нещо в замяна,както се случва с доста играчи.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #38 -: Юли 16, 2012, 08:09:00 pm »
Кви нови бе брат аз съм тук от както съществува играта и това че не съм рестартирал 2 пъти е лично мой избор. Не разбрахте ли че докато рестартирате няма да има промени но това е друг въпрос :) А за искането на диаманти като вход е според мен голяма тъпотия не фона че 5-6 играча к7 ще налеят милиарди траябва да ти плащат че им даваш силни играчи не да ти искат пари.Гледам че те викат в свят 3 ела направи си герой и им налей диаманти аз не давам :D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #39 -: Юли 16, 2012, 08:13:09 pm »

 :D :D :D В Пустинята даваме шезлонги под наем,а в етерния имаме и бунгала..........

В скалните имам 80 матрака на склад дето Геча ги пазеше за невър :D Палатките са в Рая, че там напоследък покрай тези паяци имаме доста гости :)

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #40 -: Юли 16, 2012, 08:16:19 pm »
Не искам да споря с теб много отдавна сме водили с теб общи теми бандитко но явно си забравил как се борихме с теб играта
да се развива а такива като Евгенчо само си траят и грухат на наш гръб докато ние си отнасяме бановете но все пак сме изпросили примерно 2ен шанс .Все ми е тая вече сме врагове с тях и скоро войната няма да приключи:) А кой кво иска за гилдията си е негов проблем. Ние пари не искаме на никой примерно и постоянно има клиенти за гилдията :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #41 -: Юли 16, 2012, 08:24:15 pm »
Не искам да споря с теб много отдавна сме водили с теб общи теми бандитко но явно си забравил как се борихме с теб играта
да се развива а такива като Евгенчо само си траят и грухат на наш гръб докато ние си отнасяме бановете но все пак сме изпросили примерно 2ен шанс .Все ми е тая вече сме врагове с тях и скоро войната няма да приключи:) А кой кво иска за гилдията си е негов проблем. Ние пари не искаме на никой примерно и постоянно има клиенти за гилдията :)

Не съм забравил и няма да си променя вижданията и мнението за да стана на някого симпатичен както направиха много хора.Хубаво е че има някаква спортна злоба при вас,защото при нас в свят 2 всичко е умряло.Пожелавам успех  и много положителни емоции на всички вас в свят 3.

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #42 -: Юли 16, 2012, 08:24:56 pm »
интересно значи искат диаманти за да влезеш в гилда им :D , аз мислех да ги питам колко плащат *freak*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #43 -: Юли 16, 2012, 09:21:49 pm »
Пак се пишат глупости без капка доказателства.
Може и да е имало такса преди но отдавна вече няма.
За последните 5-6 месеца приехме доста играчи защото вдигнахме драстично нивата на гилдията и имаме още свободни места.
Само един играч от новоприетите напоследък плати такса 50 диаманта, останалите ги приехме без нищо.
В свят 2 имам такса за приемане 100 диаманта на герой и съм напълно съгласен с Бандитко за това.
Не може аз да наливам 2-3 години с колегите хиляди диаманти за да вдигам 5 работилници и атрибути в замък на макс, да развивам магазини от нулата,предни постове и тн и някой да дойде наготово да ползва всички тези екстри.
В свят 2 дори имам и месечна такса - по 10д на герой. В свят 3 такава нямаме. Ако се наложи понякога правим дарения, както в случая когато вдигнахме магазина за брони в 6та.
Който иска да е в развита гилдия идва и плаща без да се замисля.
10 д. се вадят с лекота за 1 месец само от фермене от 4та кат нагоре.
Що се отнася до Серго, мога да кажа че той с помоща на Матрос носят гилда на гърба си и помагат на всички. И не само те.
В Sentinel се играе колективно !
Ако някой пусне съобщение, че има нужда от нещо, било ресурс, било итеми веднага откликват поне 3ма и всичко се ПОДАРЯВА !!!
Ето затова съм в тази гилдия,  Защото знам, че мога да разчитам на всеки един неин член !
От много време не бяхме нападали никой защото си имаме достатъчно замъци, дори повече отколкото са ни необходими.
Проблема между нас и Ронин започна когато Иво почна да пише писма да сме си сменили режима на стражите, че не можел да плячкосва.
Дори смених в две провинции заради него, но той взе да иска да сменим всичките. Е да ама не.
Може и да ни е бил съюзник по това време но няма абсолютно никакво право да ни казва как да си активираме стражите.
После почна да ми се пени, че съм плячкосвал герои от гилдия Crepusculo, които са ни врагове между другото.
Аз съюзници никога не съм нападал. Ако някой от Ронин е влязал в гилдия която ни е враг и го е отнесъл, проблемът си е негов.
Ако си беше стоял в Ронин нищо нямаше да му се случи.
Иво взе да ме затрупва с писма колко велик бил и как всички гилдии се съобразявали с него а ние не и с това чашата преля.
Сега пише на всички гилдии на смешен английски ( пращат ми ги да ги чета) да ги навива да му помагат да ни атакуват.
Той на български не може да пише а английския му е направо трагичен.
Desterrados сега са с нов лидер и се разбираме чудесно. Те ни предложиха съюз първи а не ние.
Бици не отговори на писмото ми а това което пише Иво са пълни измишльотини.
Болно е момчето, какво да се прави.
По време на битки пуска по 2-3 страници съобщения и само той.  :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #44 -: Юли 17, 2012, 12:22:55 am »
Я да видим ще напиша ли нещо или съм баннат вече :D
Първо за тия дето обирам. Можете да проверявате всеки ден в стенвестника 52 ниво ли са :D Според мен хора като Радко1 са 62 доколкото виждам а не 52 :D Имам на любими и нива 69,всички с наемници :D
Втро като активирате стражата с един удар ви избивам всички групи плюс тоя дето съм нападнал :D
Трето поне ти Евген4о си много свестен за разлика от Тонтоер искам да кажа че в свят 3 в сделки са ме мамили само съюзници като Евген4о,Пеша,Радко1 и някои други от Сентинел. А нито един враг не ме е излъгал досега :D И много добре знаете за какво става въпрос,защото и вашия бивш командир Тотоган(Тео)знае :D Освен него и бившия ви лидер Корамур(Миро) ми вярваше на мен а не на вас,затова човека спря да играе,правехте го за срам :D
А за твоя герой Евген4о  Дан Жуан ,за който не си призна и с който не знам кой си ударил ама се криеш 1 месец и не мога да те открия тта не знам как ще ме пляскаш. Пак ти предлагам битка за 100 диаманта и на всеки от вас ама все ми триеш суобщенията :D А мистичката ти я обрах 2 пъти миналата седмица така че не лъжи хората как ще ме биеш и с нея :D А сега плашиш с Евгенчо понеже ресна и имаш двоен бонус на атрибути,ама ако мислиш че с него си непобедим много бъркаш :D