Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 50768 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #60 -: Юли 17, 2012, 11:07:08 pm »
Ами досега се разхождах по зоните и двата си героя и ви мачках наред
И ронин и турците и бразилците  :)
Всичко под ножа
Няма никой от вас по зоните, защо ли?
За мистичката ще почакаш малко, все пак е 51 ниво и още няма меркове но ти обещавам че ще бягаш от нея щом я видиш  :D
Замъци си имаме предостатъчно и винаги сме готови за... сеч !  ;)
Радко те смля само с един пазител а твоите меркове бяха 4.освен това си имаш предостатъчно дух както всички могат да видят  ;)



И не знам за какви колби ми говориш след като Дан Жуан не се е бил изобщо и нямаше за какво да го съживявам, Той беше в предела.
Тазсутришният резултат е 3 на 2 в полза на Сентинел  :)

« Последна редакция: Юли 17, 2012, 11:09:38 pm от Danchello »

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #61 -: Юли 17, 2012, 11:16:43 pm »
И последно. Ти Евген4о или си диот или си пълен идиот. 100пъти ти казах ела със смешния Дан Йуан или който искаш и където кажеш и когато кажеш да ти откъсна главата. Понеже само се криеш  а така може  да изпълзиш от дупката в която се криеш и да се пробваш понеже си лаком за диаманти :D И че цял месец те търся и се криеш да не казвам къде :D Даже не правиш битки по зоните да не те проследя и докопам.  :DСеди си едан битка от месеци в Отделение А :D
И ти смешнико имаш наглостта да ме питаш аз дали приемам облога ли бе???????? :D не се ли появиш доброволно до 3 дена влизам вк 7 и ще изкормя целия ти гилд. Нито ще копат нито нищо/ Освен че ще ти взема и другия замук в Предела и ще те зануля икономически ще ти зануля и мулетата и тия дето не са мулета. Както правех с Дестерадос и други. И ще ти откажа половината гилд от играта,ще останат само мазохисти като новите ти съюзници :D :D :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #62 -: Юли 17, 2012, 11:20:26 pm »
А това дето го копна само потвърждава колко те е яд :DКаня всички които искат да видят предишните битки да дойдат в клана да разгледахт колко изклах преди тоя. Понеже ми свърши духа паднах :D Можете да видите и на любими как взех на Радко 1 4 милиона злато и руда за още 3 милиона. ще питам как се копва и утре ще я копна битката :D
 а ЗА КЛАНЕТО АЗ ИЗКЛАХ ПОВЕчЕ ОТ ТВОИТЕ. И като се появих се скрина острова и не мърдаш от 2 часа :D

И всеки ден ще ти повтарям едно и също: Взех ти 2 замъка,можеш ли да ми кажеш нещо :D :D :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #63 -: Юли 17, 2012, 11:27:07 pm »
И утре  :Dкато ми обяснят как става :D ще копна как убивам 3 групи стражи на Сентинел накуп и оставайки с 1 мерк :D убивам техен герой ниво 59 с 5 наемника :D :D :D Хихихи,как я намерих :D Тоя смешник е толкова злобен и смешен че извади 5тата битка само. Аз утре какви ще копна ще направя целия Сентинел за смях. :D :D :D Тонтоер ще ми обясни как става :D :D Леле леле какви намерих :D :D :D А и какви ще копвам от утре. То имам на любими и обир на герои 60то с 5 наемника,който иска може да види :D :D :D Мисля мулетата на Ежген4о с ж да са следващите :D :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #64 -: Юли 17, 2012, 11:28:14 pm »
Още един повод да си мисля че не разбираш нищо от играта  :D
Ето ти свежият стенвестник-


8 плячки са наши и само 2 ваши  :D
За твое сведение когато плячкосваш по селата не се отбелязват в профила а само в стенвестника.
Ако се биеш с охрана - въобще никъде не може да се види, което е бъг но не е моя вината нито за едното нито за другото. Името ми е Йордан и със Сергей сме съотборници. Даже не си знаем паролите
Ама и аз какво съм седнал да ти обеснявам...
Нямаш и елементарни познания за играта  :)
Moже дори да не знаеш, че има стенвестник  *hihi*



« Последна редакция: Юли 18, 2012, 06:52:25 am от Danchello »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #65 -: Юли 18, 2012, 01:38:16 am »
ама вие само в к6 ли играете :D к7 май заебавате нещо *freak*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #66 -: Юли 18, 2012, 05:12:43 am »
И в 7 ще покажа  :)
Да те видят и теб какъв плячкаджия си измислен  *hihi*
Дето се блъскаш по 10 пъти докато падне, че после ходиш и в селото да удряш



Ще покажа и в 5та даже.
И там ядете дървото  :D


Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #67 -: Юли 18, 2012, 10:00:59 am »
дали съм измислен питай тези дето се опариха те ще ти кажат :D
с 60 лвл герои пердаша всички до 65 че и по големите :D аз ли съм измислен героите ви к7 ли незнам *freak*
при положение, че всички оръжия по наемниците ми са от дроп :D
« Последна редакция: Юли 18, 2012, 10:12:00 am от hammmm »

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #68 -: Юли 18, 2012, 12:34:46 pm »
Днес ще накача битки дето ще станат за смях как избивам групите стажи и останал с 1 наемник пребивам и охранявабия им герой. чакам още да ми кажат как става :DА ще кача и Дан Йуан щото не може да ми бяга вечно :D Най якото е че са нападнали Кървавия замък понеже им трябват кристали за оръжия иначе не могат да ни бият :D А там на моментална не може да се копа и ще им откраднем всички кристали :D От мене,героите на Тонтоер и твоите 6апа1 не могат и 1000 души да ги охраняват. Сега ще ги чакат и На Люб4ито и шерифа също :D :D :D Пак ще залебя яко от нещастниците :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #69 -: Юли 18, 2012, 03:41:18 pm »
Човече, ти си изперкал тотално с тая игра.
Толкова си се вживял в тея виртуални замъчета и дрънкулки, че си развил мания за величие.
От както съм почнал преди около 3 години поне едно нещо съм разбрал - че в тази игра непобедими няма.
Все някога всеки си намира майстора.
До вчера гледах как Тони бие Ластика в свят 2 под път и над път но на последната битка падна и то много лошо.
Не вярвах и че със свиреп войн ще мога да бия Ябу Сама но го бих и то няколко пъти.
Така че всичко е относително и временно. Днес тези които са на дъното могат да стигнат до върха и обратно.
На мен лично основната ми игра и повечето герои са в свят 2 а в свят 3 си цъкам за кеф в свободното време.

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #70 -: Юли 19, 2012, 12:51:32 am »
Вече за кеф стана.а??? :D Да реснеш 2 пъти и да харчиш за точки и колби за съживяване за кеф ли му се вика вече:) До скор щеше да биеш всички а вече като ти паднаха половината замъци е за кеф а? :D А при положение че от 1 атака ви избивам всички групи а а сега от 3=4 не успях и не виждам нито една битка,тоест ги има в профила но не се отварят гледай да не е бъг и то умишлен. Писах на админите че искам да видя битката :D Единствения вариант да не е бъг и то точно сега е да си съживявал стражата като луд :D С Което пак съм на далавера всъщност понеже лекуването на стражата ви е 3 пъти по скъпо от моето минимум :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #71 -: Юли 19, 2012, 06:48:05 am »
Тая вечер нещо си се поударил лошо в стражите.
гледам че 4-5 пъти са те напердашили.
Нали уж с един удър го трепеше или май това беше когато бяха голи ???  :D

А аз си понапълних дисагите с кристалчета  *hihi*




Цитат
2012-07-19 07:37:25 , cucoamado                     
 congratulations my friend you did a good job and you are a very good player and strong warrior !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #72 -: Юли 19, 2012, 10:58:41 pm »
Мислиш че Кукоамадо те хвали ли бе???????????? Болен мозък????????/хахаха :D :D :D Той ти се подиграва бе :D :D :DВзеха ти 2 замъка а ти си мислиш че като си ги обрал докато копаят си голяма работа ,хахаха :D :D :D :D

А от утре вече няма да имаш и кристалчета,обещавам ти :D :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #73 -: Юли 19, 2012, 11:19:11 pm »
И от теб взех кристалчета току що   :D :D :D

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #74 -: Юли 19, 2012, 11:22:08 pm »
И внимавай пак какво ще копнеш защото ми е на любими във форума тая дето сме 6 на 6 :D

И още нещо. Вече може да се отказваш от играта като Аегир(Николай) и Сашшшшшо вашия :D
Ти вече си труп в тая игра :D