Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 50625 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #105 -: Юли 21, 2012, 09:41:10 pm »
Екшъна продължава с пълна сила по зоните, макар че в последните серии главния герой и дубльорите му не смеят да нападат повече гардовете  и напук на високото му самочуствие не се забелязва никой от тях да кибичи по зоните нито да копае в мините, независимо че е безплатно.
А инспетора мина в 7ма категория и взе да се хвали с победи над други герои от 6та. Представям си какво ще е ако успее да победи някой в 7ма   :D

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #106 -: Юли 21, 2012, 09:48:00 pm »
Малък,голям,стар,нов?
За какво точно става дума,какво точно изпитваш нужда да премериш и сравниш?


Ще ни трябват и субтитри! :D
Дано не са от гугъл или някой клент на кауфланд.
явно умствено си по изостанал щом не разбираш какво ти говоря, а аз нямам време да ти обяснявам като за изостанали , но ще ти дам насока: купи си първо един буквар, ако изобщо научиш нещо от него след това тълковен речник, че затова и гуугъл не успява да ти помогне *freak*

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #107 -: Юли 21, 2012, 09:50:10 pm »
Екшъна продължава с пълна сила по зоните, макар че в последните серии главния герой и дубльорите му не смеят да нападат повече гардовете  и напук на високото му самочуствие не се забелязва никой от тях да кибичи по зоните нито да копае в мините, независимо че е безплатно.
А инспетора мина в 7ма категория и взе да се хвали с победи над други герои от 6та. Представям си какво ще е ако успее да победи някой в 7ма   :D
а ти приятелче мое ''любимо'' аз съм се доказвал не веднъж, ти дерзай *freak* защо 90 процента от героите ви в гилдията не струват и продължавате да я пълните с вторични суровини :D
дали защото не мога да ви бия героите немога да намеря никой в зоните, даже и не копат *freak*
сам дойде и се нацепи не съм те молил какво ревеш сега  *freak* *freak*като каза 7-ма що не вземеш да влезеш :D или великото лидерче го е шубе *hihi*
« Последна редакция: Юли 21, 2012, 10:13:50 pm от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #108 -: Юли 21, 2012, 10:43:48 pm »
Много ме е шубе да знаеш ))))
Я кажи пред всички КОЛКО победи имаш с двата си героя докато се правеше на плячкаджия в 6та над "великото лидерче"  независимо че мерковете ти бяха поне 5 нива над моите ?
Май нито една  *hihi*
Ако си мислиш че в 7ма ще е различно то много се лъжеш  ;)
А що се отнася до това къде кой се е ударил аз не съм виждал никъде такава битка освен... в мечтите ти  :)
А аз мога да покажа как желязното момиче 51 ниво бие твой герой 7ма без да загуби мерк.



Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #109 -: Юли 21, 2012, 10:47:04 pm »
дам нападни ми замака да видиш и аз като съм с +3 обсег как ти отнасям всички вторични от гилдията *freak* ама този тънък момент май си го изтървал ама какво да се прави това остава за утеха :D ако успееш да познаеш и колко са ми били наказанията ще те призная :D :D тъй че твойте железни момченца и момиченца под ножа, а кога се нацепи ти трябва да знаеш по добре преди 2 вечери *freak* или паметта ти стана по къса ама жалко че когато съм охрана не излизат битките да видим как са ти изпопадали железата *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Юли 21, 2012, 10:50:12 pm от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #110 -: Юли 21, 2012, 10:55:16 pm »
Погледни и мерковете и не ми се извинявай с обсег защото е само с 2 ловеца 55 ниво и с  други 2 мерка 52 ниво са още с екипировка 5та кат.
Твоите са с нищожно наказание и ако смяташ правилно всички предимства са на твоя страна.
И не чух да се похвалиш колко победи имаш над мен докато беше в 6та?????
А да се пъчиш, че си бил някой 6та кат по зоните с герой и меркове 7ма, дори и да е истина е меко казано смешно.
Както са смешни и победите ти над Бубарана от нашите, дето по 5-10 пъти удряш докато го събориш.
Така и баба може  :)

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #111 -: Юли 21, 2012, 10:57:13 pm »
то да беше само той ама те си знаят небойсе сигурен съм че ме помнят :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #112 -: Юли 21, 2012, 10:58:31 pm »
то да беше само той ама те си знаят небойсе сигурен съм че ме помнят :D :D

Я го преведи това на български  ???

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #113 -: Юли 21, 2012, 11:01:11 pm »
сигурен съм че си разбрал, ако не си по горе съм дал съвет за единия ти играч, каза нищожни наказания я смятай 5 процента на ниво да видим колко са нищожни :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #114 -: Юли 21, 2012, 11:09:56 pm »
А ти на практика се биеш с герой с 4 мерка 5та категория
само единият е екипиран с 6та кат итеми.
даже не можа да я одраскаш. И това ако не е резил не знам какво повече да кажа.
На въпроса ми ще отговориш ли, или ще продължаваш да пишеш за неща без никакви доказателства?
Да го повторя ...
Колко победи имаш над мен докато беше в 6та кат по зоните имайки в предвид, че мерковете ти бяха с поне 5 нива по високи от моите ?
Веднъж дори ти предложих да дойдеш и с двата си героя да ме атакуваш  и сам да избереш местото, но така и не посмя  :D
Тука във форума е лесно да се правиш на мъж .

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #115 -: Юли 21, 2012, 11:15:08 pm »
отговора на въпроса ти е лесен, просто изхвълих оръжията за плячка в 6-та, когато ти проблесна :D :D
бях се насочил към 7-ма, тоя път който го вървиш го бях минал отдавна така че не ми е проблем искаш да те чакам в 7-ма, ако искаш ще спра развитието си специално за да те почакам и понатъртя :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #116 -: Юли 22, 2012, 02:58:59 am »
Едва ли някой ще повярва на това което пишеш - плячкаджия да си изхвърли оръжията за плячкосване  :D
Освен това съм чувал за меркове за плячкосване, но за такива оръжия дето са специално за плячка сефте чувам  *xxx*
Един път обсега му виновен, сега пък оръжията, инатесно с какво ще се оправдаваш като мина в 7ма  *hihi*
Ще ти задам и една задачка за домашно щом смяташ , че обсега е толкова важен -
Посочи ми битка,в която ние нападаме замък и в която някой от двата ми героя пада още в първия рунд, на първата битка .

дам нападни ми замака .....

Че ти кога си имал замък  :o

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #117 -: Юли 22, 2012, 08:33:49 am »
естествено че има оръжия и за плячка, щом мислиш че няма слагай си арбалети и почвай да плячкосваш или нямаш смелост *freak* *freak* опитваш се да остроумничиш ама нещо куца *freak*ако броиш стражите са съперници, значи много си закъсал :D :D дамм имам замък ела да провериш ако искаш *freak* и в момента в който стигнах 59лвл и михах приключенията изхвърлих лъковете защото просто бяха непотребни :D
а кати си толко отворен сложи оръжия от дроп на наемниците си и то легенди с каквито съм в момента :D и после ми се хвали колко си велик, защото просто сте нищони аз никога не ползвам кървави оръжия за разлика от цял сентиел :D
и продължавам да си мисля че ти си страхливец и затова не идваш в 7-ма и не се оправдавай с нищо, просто няма причина да стоиш повече в 6-та, ама страха е голямо нещо *freak*
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 08:46:51 am от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #118 -: Юли 22, 2012, 10:37:19 am »
Когато фактите говорят и боговете мълчат  ;)
Поглеждай към стенвестника по често и ще знаеш колко много ме е страх от такива като тебе  :D


Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #119 -: Юли 22, 2012, 10:49:31 am »
аз го гледам ама не виждам себе си :D може би сънуваш докато ме побеждаваш лошо няма в това мечтите са хубаво нещо *freak*
даже ако искаш ще те информирам всеки един момент къде съм, да ти дам шанс да се докажеш *hihi* ама колко warior ли беше къв там толко и ти ей сега тупнах един от вашите може да му се порадваш в стенвестника *freak*
нещо избягваш въпроса със 7-ма даже не се оправдаваш което доказва това което написах криеш се *freak*, защото ако взезнеш ще те виждам *hihi*
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 10:56:12 am от hammmm »