Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 50225 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен y6ana

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +23/-10
  • свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #120 -: Юли 22, 2012, 12:31:26 pm »
Извинявам се, че се намесвам в "темата" ви, може би ще съжалявам, защото едва ли ще има полза, но все пак между нападките искам да ви напомня нещо написано не отдавна от Oton в една друга тема, и поради посоченото в него аз също нямам желание да пиша в форума...
В последно време нямах възможност да пиша много в този форум, но напоследък установявам тревожни тенденции в общуването на потребителите. Нападките, нервите, обидите и конфронтацията са повече от взаимното уважение, закачките, духовитите постове и търпението.
В този форум винаги е имало един дух, вдъхновен от духа на самата игра. Винаги е имало магия, каквато магия има в Аярската империя.
Винаги, също така, е имало достойни, забавни, умни и духовити играчи, които поставиха основите на общността на Героя.
Не мисля, че тук има потребители, които да не обичат истински играта, дори напротив - мисля, че всички - и Екипът, и вие - сме тук, защото носим духа на играта и защото това е нещо повече от игра за всички нас.
Нека да се опитаме всички заедно да запазим тоя дух и тая магия, които ни карат всеки ден да сме тук всеки ден.
Нека да има по-малко дрязги, конфронтации и обиди, те никога не помагат никому. Единственото, което правят, е да оставят горчив вкус в устата на всеки, който е отделил от времето си, за да се изправя срещу злото в Аярската империя или за да посети форума и да види дали някой майстор не е създал поредната чудна реликва с лилав или зелен цвят.
Можем да го направим, ако го поискаме.
Богат не е този, който има най-много, а този, който се нуждае от най-малко...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #121 -: Юли 22, 2012, 12:32:51 pm »
Ходих до Лидл, че днес продават дипломи за невролози на промоция: 20% отстъпка за документа, ако си купиш над 10 кила диня.

Та, придобил вече компетентност по темата, ще посъветвам Данчело - не чети, че ще те заболи главата! Според мен другарят хаммммм е минал курс в КГБ по водене на психотропна война в интернет. Толкова много бял шум в една публикация не бях виждал откак баннаха мародерчето *hihi*

П.П:
Извинявам се, че се намесвам в "темата" ви, може би ще съжалявам, защото едва ли ще има полза, но все пак между нападките искам да ви напомня нещо написано не отдавна от Oton в една друга тема, и поради посоченото в него аз също нямам желание да пиша в форума...

Отон (и други хора) предупредих преди повече от година, че ще стане така с форума (малко след пускането на 6-та категория). В една друга тема, която няма как да я видите.
Единственото, което направиха тогава, беше да отворят лечебница в неутрална провинция на Караганда. Напълно нормално е ентусиазмът да изчезне и да останат само недоволството и дрязгите при подобно бездействие.
А да прехвърлиш вината на няколко по-устати потребителя и да вкараш всички под общ знаменател ("Не го правим, щото всичките сте адските гадняри и сме ви обидени. Вий ни на обичати, затуй ни заслужавати!"), съм го виждал вече. И идея си нямаш колко пъти са заключвали теми, където 10 човека са казали защо нещо не е добро, накрая един е напсувал екипа и... Катинар заради този и нула внимание за останалите.
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 12:45:05 pm от Sheremetev »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #122 -: Юли 22, 2012, 12:34:35 pm »
виж сега аз обиди не съм използвал към никого, колкото и да ми е неприятен, ама има хора които остроумничат и трябва да ги сложиш на място ;)

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #123 -: Юли 22, 2012, 01:02:05 pm »
явно умствено си по изостанал щом не разбираш какво ти говоря, а аз нямам време да ти обяснявам като за изостанали , но ще ти дам насока: купи си първо един буквар, ако изобщо научиш нещо от него след това тълковен речник, че затова и гуугъл не успява да ти помогне *freak*

Жалка гледка,но факт!
Когато един комплексар няма какво да каже или не знае как го каже,за да задоволи себелюбието си,той започва да обижда или да извърта темата.

Но това не е всичко.

виж сега аз обиди не съм използвал към никого, колкото и да ми е неприятен, ама има хора които остроумничат и трябва да ги сложиш на място ;)

Тук имаме отмятане от собствените думи,което говори за изключителната слабост на характера.
Ако обърнем по-голямо внимание на последната част от втория цитат се натъкваме на нов опит за самоизтъкване,а емотиконата показва огромното вътрешно самодоволство.



Sheremetev,докато беше в Лидл обърна ли внимание дали има и пъпеши на промоция.Имам усещането,че на инспектора му се износва "пъпеша" и ще трябва да правим спешна трансплантация.Бих искал да сме подготвени за ситуацията,а не в последния момент до щурмуваме щандовете на Кауфланд или Лидл в търсене на дипломирани специалисти и органи.

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #124 -: Юли 22, 2012, 01:06:45 pm »
интересно, ако търсиш някой да си погъделичкаш егото не е тук мястото, а това което писах по горе е последстие от действията ти :D защото както писах все още лазите по пътя който аз забравих вече :D най вече пък ти може само да гледаш особено като ти гледам геройчето ;)
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 01:11:06 pm от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #125 -: Юли 22, 2012, 01:11:52 pm »
На какво место да ме сложиш не ми е ясно?
Моето место и в свят 2 и в свят 3 винаги е било сред първите, докато твоето е на опашката.
Вземи отвори статистиките и в двата свята и ще се убедиш.
А що се отнася до обиди - да, тук във форума не си ме обиждал но в чата и със съобщения си ме заливал с такива гнусни обиди, каквито не правят чест на никой претендиращ за възпитан човек и играч и на които дори ивонти може да ти завиди.
И да те светна за още едно нещо.
Аз само временно изпълнявам длъжноста лидер в гилдия Сентинел.
Истинският лидер е Срего.
Имам си друга гилдия в свят 2 и едно лидерство ми стига.
Колегите които са водачи знаят колко трудно и отговорно е да ръководиш голяма гилдия.
Играта е место където да се разтоварваме в свободното време а не да се правим на нещо което никога няма да бъдем в реала и да избиваме комплекси.
Тук се запознах и сприятелих с доста интересни личности, с други станахме врагове и се гоним по зоните, в което няма нищо лошо разбира се, стига да не забравяме че това е просто игра  :)
Ти ме излъга най безцеремонно , че Solemekoza не е твой герой, както лъжеш в момента всички във форума , че 6apa1 е екипиран с оръжия само от дроп .
Преди малко ти погледнах последните плячки - и 5те ти ловци са с обсег 11
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 01:19:16 pm от Danchello »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #126 -: Юли 22, 2012, 01:14:16 pm »
ти май ме бъркаш с някой, аз в чата пиша толкова рядко :D, ако визираш другия герой собственика му се отказа преди месец 2 и в момента играя с него ;) кой ви е лидер и кой не ме интересува особено, да ли си сред първите е много спорен въпрос, а дали аз съм на опашката всеки който ме познава може да ти каже къде съм, и като си поставя нещо за цел дали го постигам :D
да това си е игра за удоволствие, но някой го имат като цел в живота и като не успеят да постигнат нищо се комплексират :D
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 01:19:02 pm от hammmm »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #127 -: Юли 22, 2012, 01:21:31 pm »
ок, откривам ти героите да ги видиш, ако са с оръжия от дроп какво даваш?
а и както ти казах солемекоза беше друг човек питай в ронин те ще ти кажат :)
нещо да имаш да казваш :D
да не кажеш че са изработка сега ;)
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 01:30:42 pm от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #128 -: Юли 22, 2012, 01:30:51 pm »
Лъжеш и то най безцеремонно.
Ето ти една тема от преди много повече от 2 месеца както ти твърдиш, която доказва думите ми ...

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=29919.0

Както писах по горе - когато фактите говорят и боговете мълчат !!!
П.П.
Мога да изровя и по стари теми но мисля, че и тази върши работа.

П.П.П.
Има наградни лъкове с обсег 7+1 и с орловото обсега става 11.
За такива от ДРОП никога не съм чувал.

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #129 -: Юли 22, 2012, 01:32:01 pm »
хах за това мнение на твое място повече не бих писал :D
баш от дроп са 61-2лвл такива смотани наградни легенди не съм виждал *freak*
а това че съм задал въпрос за него не виждам проблем :) както казах има кой да потвърди дали е мой герой или ми е оставен ;)
сещам се че май беше дружка с вашия warior там къв беше :P
« Последна редакция: Юли 22, 2012, 02:58:25 pm от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #130 -: Юли 22, 2012, 01:36:14 pm »
хах за това мнение на твое място повече не бих писал :D


Точно това ще направя, мерси за съвета  :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #131 -: Октомври 04, 2012, 12:49:04 am »



Искам великият боец, да ми плати обещаните диманти :D
Аз си държа на думата !
Казах, че ще го бия с малкия си герой за да е резила му пълен и... го направих !  :)

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #132 -: Октомври 04, 2012, 01:38:08 am »
Абе смешник,като те пребих 10 пъти с Дан Жуан палти ли бе палячо?Huh? А и сега колко пъти си се върнал бе помияр? Не помня тая битка да е уговорена и при положение че съм охрана може и 50 пъти да си се върнал бе паляоч.  Като си толкова отворен да се уговорим на 1000 диаманта където кажеш пред свидетели да те разпоря бе малоумник G :D :D :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #133 -: Октомври 04, 2012, 01:53:12 am »
Ами то се иска елементарно мислене за да се види от шота че си бил с пълен състав на партито  ;)
Това е първото доказателство !
А второто е че веднага щом дадох атака натиснах КЪМ КРАЯ !
Затова се вижда проклятие на мрака и кръговете от началната магия!
СЪЩО ТАКА СЕ ВИЖДА ЧЕ ГЕРОЯ ТИ И МЕРКОВЕТЕ СА НА ФУЛ ДУХ !!!
Ако се бях връщал 50 пъти дали щеше да е така??
А на цветущия ти език могат да завидят и каруцарите !!!
И това ми било лидер на гилдия ???
Добър пример за останалите !
А да ми се правиш на мъж тука с герой който яде бой от 55 ниво е меко казано смешно.
Между другото днеска ти е за втори път  :D
А като гледам стенвестника нямате нито една спечелена битка  *hihi*

« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 09:40:51 am от Danchello »

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #134 -: Октомври 04, 2012, 02:04:48 am »
Първо не е ясно дали не си се връщал. Може да си паднал 2-3 пъти докато ми свърши духа без да убиеш никой. И второ не съм бил с лъкове бе смешник. ПАК КАЗВАМ КАЖИ КЪДЕ И КОГА ИСКАщш ДА СЕ СБИЕМ КЪДЕТО КАЖЕш ПРЕД СВИДЕТЕЛИ ДА ТЕ СЪДЕРА :D :D :DНе че няма да те набатрам тия дни както обикаляте. :D :D :D А глед ам великите ти герои дето рестартира по 2 пъти с тях ги убивам на пвп с 1 удар,който иска може да види. С героя дето уж си ме бил днес от 1ви път :D :D :D И тука ще ти пиша
3 МЕСЕЦА ЯДЕш БОЙ И МЪЛчИш КАТО ПУТКА И ДНЕС КАТО НЕ ЗНАМ СЛЕД КОЛКО ОПИТА МИ СВАЛИ ГЕРОЯ ЛАЕш.  Което говори че си изключителен комплексар и смачкана от живота твар :D :D :D Моите съболезнования за теб :D :D :D
И ТИ ВЗЕХ 2 ЗАМЪКА,ПАК ДА ТИ НАПОМНЯ. Кога ще си ги върнеш????????/ Отговор- никога :D :D :D