Автор Тема: Екшън в свят 3  (Прочетена 51397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #150 -: Октомври 05, 2012, 12:29:43 am »
Говорих оня ден с Исис и тя дори не знаеше че шанса за изкопаване на специални ресурси може да се вдига. След като и казах го вдигна до 7 ниво. Свършило златото в гилда. Затова рядко пуска и не си струва да се копае. Копах 2 дена около 70-80 опита и изкопах 4 кристала. от плячка имам около 15. За какво да капая тогава?

И още нещо...
С теб сме врагове в играта, но си враг който уважавам. Защото дори да се бием помежду си не е нужно да се обиждаме и псуваме.
С Исис също сме врагове, но всеки ден се чуваме в чата и си говорим като първи приятели. Ако си забелязал нейни герои не съм нападал.
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 12:35:36 am от Danchello »

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #151 -: Октомври 05, 2012, 12:37:17 am »
Аз даже подкрепям тези които активно плячкосват то е част от играта и без плячкосването не остава какво да правиш :)Но на мен вече не ми се занимава тези дни се позанимавах повече около кървавия иначе голяма скука.
Неправилно се изразих грабете колкото можете който не може да се пази няма работа в мините :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #152 -: Октомври 05, 2012, 12:38:52 am »
Това е вече мъжка приказка  :)  Наздраве  *beer*

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #153 -: Октомври 05, 2012, 12:42:38 am »
Наздраве :)  *beer*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #154 -: Октомври 17, 2012, 09:49:57 am »


 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #155 -: Октомври 17, 2012, 05:01:32 pm »
На него сигорно не му е смешно :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #156 -: Ноември 30, 2012, 10:52:20 am »
дам нападни ми замака да видиш и аз като съм с +3 обсег как ти отнасям всички вторични от гилдията *freak* ама този тънък момент май си го изтървал ама какво да се прави това остава за утеха :D ако успееш да познаеш и колко са ми били наказанията ще те призная :D :D тъй че твойте железни момченца и момиченца под ножа, а кога се нацепи ти трябва да знаеш по добре преди 2 вечери *freak* или паметта ти стана по къса ама жалко че когато съм охрана не излизат битките да видим как са ти изпопадали железата *hihi* *hihi*

Я да видим на кой му изпопадаха железата в таз сутрешната битка и дето се хвалеше че с кулите ще изнесе цялата ни гилдийка а падна още на първата битка, без наказания и от герой 6та кат (битката беше 7ма кат)
Ами ако дойда в 7ма ?  :D :D :D


Разкажи също на останалите колко замъка и колко поста изгубихте тази сутрин  :D :D :D
Също така обърни внимание че ако за теб това беше първа битка то за Желязното момиче беше втората и пак те простря  *hihi*
Ивонти ако му е изтекло наказанието във форума да се похвали и той с "победите" си от днес  :D :D :D :D

П.П. Екшъна в свят 3 сега започва  ;)

П.П.П.
Искам да използвам случая за да благодаря на всички приятели и съюзници за помоща !!!
Наздраве и до нови победи !
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 01:15:26 pm от Danchello »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #157 -: Ноември 30, 2012, 11:23:56 am »
 :D желязото е поръждясяло явно, не съм сменял екипировката скоро, като я сменя пак ще говорим *freak*
интересното само е като биеш се накъсваш да постваш шотове ама като паднеш мълчиш като п*тка :D нямам много време сега за играта ама специално за теб ще намеря все някоя мунутка :D
а дам и забравих колко месеца ковахте кървави дрешки и оръжия?
За мен е неоправдана инвестиция все пак имат някакъв срок за екплоатация, затова бих ти казал, че с толко набити средства за никъде при условие че играта е застояла :D само че по зоните май все сте без тях и ядете пердаха *freak* така както съм участвал в битката по същия начин се бия и в зоните като ми  посочиш един такъв от вашите пак ще говорим :D
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 11:38:19 am от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #158 -: Ноември 30, 2012, 12:42:58 pm »
Ами да си съблека мерковете голи ако искаш?
Белким спечелиш 1 битка  :D :D :D
Преди арбалетите му пречеха, сега екипировката не бил сменил... на теб все нещо ти пречи.
Кърваво не съм ковал от месеци.
Май само мулета можеш да трепеш и после да се хвалиш колко си велик а забравяш че по 10 пъти се блъскаш в наши герои докато паднат  *hihi*
И още нещо, тук и деца четат форума , така че не е нужно да показваш пред всички колко си пекан със псувните !
Да паднеш от герой по висока категория не е срамно, но да паднеш от по ниска и то ползвайки кули и всякакви екстри си е чист позор  ;)
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 12:44:54 pm от Danchello »

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #159 -: Ноември 30, 2012, 12:59:47 pm »
Ами да си съблека мерковете голи ако искаш?
Белким спечелиш 1 битка  :D :D :D
Преди арбалетите му пречеха, сега екипировката не бил сменил... на теб все нещо ти пречи.
Кърваво не съм ковал от месеци.
Май само мулета можеш да трепеш и после да се хвалиш колко си велик а забравяш че по 10 пъти се блъскаш в наши герои докато паднат  *hihi*
И още нещо, тук и деца четат форума , така че не е нужно да показваш пред всички колко си пекан със псувните !
Да паднеш от герой по висока категория не е срамно, но да паднеш от по ниска и то ползвайки кули и всякакви екстри си е чист позор  ;)
не мисля да ти давам обяснение кое как ще правя, все ревеш че си много як па все седиш в к6, и айде по полека да не си ковал кървави неща и не само ти ами всички сигурно щот сте много добри :D кого мога да трепя съм показвал не веднъж не си ми в категорията че да се мериш *hihi* а това кой чете форума аз не виждам някъде псувня ако ти така си го тълкуваш е друг въпрос :D
та не каза като ядеш тупалките що не слагаш шотове? Сигурно да не си развалиш репутацията *freak*
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 01:01:23 pm от hammmm »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #160 -: Ноември 30, 2012, 06:20:12 pm »
Тупалките ги ядете вие драги ми смехурко.
Днес заминаха 3 замъка - 1 на Ронин и 2 на Крепускуло (останаха без замък горките)  Исис даже иска да се отказва да играе :'(
Утре ще ви заминат още няколко и така докато останете на поляната  :D
А за постовете да не говорим, вече не помня колко ви взехме.
И къде е великия Ивонти дето щеше да ни изнесе от сървъра ???

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #161 -: Ноември 30, 2012, 07:01:40 pm »
Тупалките ги ядете вие драги ми смехурко.
Днес заминаха 3 замъка - 1 на Ронин и 2 на Крепускуло (останаха без замък горките)  Исис даже иска да се отказва да играе :'(
Утре ще ви заминат още няколко и така докато останете на поляната  :D
А за постовете да не говорим, вече не помня колко ви взехме.
И къде е великия Ивонти дето щеше да ни изнесе от сървъра ???

смехурко? :D ти май много се вживяваш с тая игра, жалко че не съм толкова пристрастен *freak* нека ти напомня как един герой к4 ви взе пост сам при това пълен с предмети(не лоши), повече не мисля че има какво да ти казвам :D порадвай се на мига *freak*
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 07:03:36 pm от hammmm »

Неактивен Sergo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #162 -: Ноември 30, 2012, 09:12:18 pm »
:)))  нямам  думи.

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #163 -: Декември 01, 2012, 01:14:42 am »
Струва ми се,че скоро ще има кютек сред днешните съюзници.Какво само се въртите от гилдия в гилдия?
Komandir of RONIN

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Екшън в свят 3
« Отговор #164 -: Декември 01, 2012, 02:43:55 pm »
Топли , топли новини от свят 3
Ронин току що се простиха с още 2 замъка - Етерния и Карганда
След малко може да загубят и този в пустинята.  *hihi*
Някой заплашваше че ще изнесе Сентинел от сървъра но май стана точно обратното  :D
Честита победа на всички участвали в тежките битки !