Автор Тема: Проблем в Моят дом !  (Прочетена 2388 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stefan_7812

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем в Моят дом !
« -: Юли 15, 2012, 05:49:07 pm »
Здравейте , ако може някой моля да помогне . Изчезна ми всичко от моят дом ...значи става въпрос за чук от 5-та категория , неизползван .... изработени оръжия от другия чук от същата категория и куп други неща всички много ценни , грубо загуба над 200 милиона в злато .. може и повече .. лоша работа .. моля помогнете !
« Последна редакция: Юли 15, 2012, 05:51:08 pm от stefan_7812 »

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #1 -: Юли 15, 2012, 06:13:08 pm »
да си давал паролата си на някой друг?
ако си в гилдия можеш да прегледаш дневника дали някой не е прехвърлил твоите предмети.

разбира се и на мен ми се е случвало да ми изчезне нещо от дома.

запони часа когато си разбрал за това и пиши тук за да подпомогнеш работата на екипи , пиши си идто в играта и кой свят си.

неделя се почива затова ще изчакаш понеделник
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #2 -: Юли 15, 2012, 06:50:03 pm »
А я провери наема на дома, да не би да е изтекъл и да е минало повече от една седмица за подновяването му, тогава е възможно да си загубил всичко от там заради неплатен навреме наем.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен stefan_7812

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #3 -: Юли 15, 2012, 07:02:06 pm »
Наема съм пропуснал да го платя , но става въпрос 3-4 дни .. няма значение . Възможно ли е да се провери кога съм правил това , за да знам аз ли съм виновен .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #4 -: Юли 15, 2012, 07:04:28 pm »
За разнообразие, аз ще ти предложа да споменеш името на акаунта, с който играеш, и света. За да може някой да провери какво се случва реално.

П.П: Не се подвеждай по другите коментари, не е задължително вината да е в клиента.

Неактивен stefan_7812

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #5 -: Юли 15, 2012, 07:12:09 pm »
stefan_7812    свят 2

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #6 -: Юли 15, 2012, 08:18:31 pm »
когато не си си платил наема нещата ти отиват в склада, ако и там ги няма то тогава има бъг на 100% щом казваш, че пропуснатия период на плащане е 3-4 дена.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #7 -: Юли 16, 2012, 09:24:57 am »
тези 3-4 дни да не се окажат седмица, че тогава всичко в склада изчезва :o че и на мен ми изгоряха така 20-тина оръжия

Неактивен stefan_7812

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #8 -: Юли 17, 2012, 05:56:35 am »
Не е седмица бе хора , все пак съм 6-та категория всички знаят колко струва това! Но няма значение , аз приключих с играта, няма смисъл ! Каквото и да си пишем тук, няма да се  промени нищо.

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Проблем в Моят дом !
« Отговор #9 -: Юли 18, 2012, 12:29:45 am »
Така е мой човек. Не си само ти!? За съжаление от безгрижието и безотговорността на екипа доста хора се отказаха. И аз се водя компютърен специалист и знам, че нещата в програмирането стават доста трудно, но нищо не пречи от време навреме да се дава някаква информация по развитието на играта и яснота дали се работи по обновяване на играта или всичко е оставено на самотек и всеки да се оправя както може.