Автор Тема: Купих си орденът на занаятчиите , а процента коване не се промени!!!  (Прочетена 4434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
ок, благодаря ви за отговора ще изчакам

В момента програмният отдел на Империял хиро е в платен годишен отпуск, моля бъдете така добри да изчакате до завръщането му за извършване на по-щателна проверка по вашият казус.
Do your best, forget the rest!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Е аз съм ви отговорила по-горе на 5 ти вгуст дори със screenshot-и!
Колко да ми е било лесно да се мъча да ги направя тези screenshot-и с лаптопа, с който съм, с лошата връка с интернет на мястото където съм,
че да не си направите труда да ги погледнете!?>!>
Там се вижда и нивото на гилда и с какъв сет съм и съм си дала акаунта да видите името ми е същото както в играта тала и във форума и съм писала, че съм в свят 2 бета. Какво ви липсва като информация по-точно?


Ами явно вия не четете нищо защото още Komadrin ви каза,че скриина които сте дали на гилда е абсолютно безполезен.И моля ви правете разлика между работни места и ниво на развитие на щаба.Ния ви питаме за процента какво общо имат работните места правите ли разлика за това което питам?
Единственото което се искаше от вас още миналата седмица е да кажете така и така имам комплект дава ми 20%,имам чук 60%,от гилда получавам 16%,имам умение примерно и от там 5%,бонус екстрата 10%,работя на макс усърдие и т.н. за да се сметне дали процента ви е коректен и да ви се отговори дали има проблем или няма още същият ден,а не да чакаме 1 седмица докато разберете за какво питаме и още сега ще чакате докато екипа се върна от почивката.Ама ваша си работа чакайте като искате.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Ама аз искам да ми се върне сумата,
защото нищо не се промени

Вие и да ви ги пиша тези неща , как ще ми върнете похарчените диаманти за този дето духа?
Не знам в други сайтове и игри от екипа има как да ми влязат в героя и да видят без аз да описвам (и да обърквам какво съм описала) нищо!

Do your best, forget the rest!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=62188.msg501716#msg501716

Не мога да разбера как може да пратят СМ да проверява дали А може да види профила на Б, а тук - нищо!

Pith

  • Гост
Ами Шереметев, не може да пратят някой черноморски рапан да го направи, нали така? Станал си ужасно саркастичен. Намери си някоя фолк звезда и чукай на воля. Това лекува всякакви тръпнещи несъстоятелности. Успех.