Автор Тема: Бъг при нападение над друг герой в зона  (Прочетена 1920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Относно биотката между Ivonti и Ralica66 преди 1 час. Как така при положение че стрелците на Ивонти са с обсег 7+1 а тия на Ралица с 6+1 стрелците на Ивонти въобще не атакуват и не участват в битката стрелците на Ралица удрят първи и ги избиват? А и мистика на Ралица няма проклятие на мрака ,което между другото не сваля обсег????????. И как в същата секунда Ралица ме напада и обира и се бием 6 на 6 при положение че съм умрял с групата преди 1 секунда?? Много бъгове и винаги  в полза на Сентинел. Писах в задай въпрос относно подобни положения с друг техен герой и никой не отговаря. Сега пиша тук във форума да видят всички и се надявам да получа смислен отговор.

Pith

  • Гост
Re:Бъг при нападение над друг герой в зона
« Отговор #1 -: Август 14, 2012, 01:08:17 am »
Вижте дали някой от стрелците на Ралица е със стелт или дали Ралица не притежава невидимост.

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Бъг при нападение над друг герой в зона
« Отговор #2 -: Август 14, 2012, 09:26:30 am »
В групата на Ралица има 2 ловеца с ловкост 300 и обжсег 6+1 а моите са с точност 700 и обсег 7+1 и не удрят дори тях. Даже аз нападам,не пише и пропуснат удар,просто не бият.. чакам отговор от администраторите понеже всички пробжлеми са все с герои на един и същ човек. И чакам да ми обяснят как Евгенчо мина за 2 дена 5 нива в к5 и то докато не работеше сървъра като и да купува точки и без наемници да играе за тоя опит са му необходими поне 2 месеца.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Бъг при нападение над друг герой в зона
« Отговор #3 -: Август 14, 2012, 11:49:00 am »
Вижте дали някой от стрелците на Ралица е със стелт или дали Ралица не притежава невидимост.

Има ! Даже са два. Гроят е също преследвач ! Ама то трябва човек да има елементарни познания преди да напише нещо подобно.
Ралица е муле между другото  :)
« Последна редакция: Август 14, 2012, 05:14:13 pm от Danchello »