Автор Тема: Смяна на e-mail  (Прочетена 2242 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mr_Zi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +2/-11
    • Профил
Смяна на e-mail
« -: Август 24, 2012, 06:08:59 pm »
Искам да си сменя e-mail-a на един от героите. Изписва ми се стария e-mail и после като напиша новия ми излиза че трябва да вляза в стария e-mail за да потвърдя заявката, а този e-mail въобще не ми е познат. Не съм се регистрирал с този e-mail който ми излиза като текущ и съм му забравил паролата. Как да си сменя e-mail-а?
« Последна редакция: Август 28, 2012, 02:07:21 pm от Mr_Zi »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Смяна на e-mail
« Отговор #1 -: Август 25, 2012, 09:34:02 am »
Без да влезнеш в стария мейл и да потвърдиш смяната няма как да стане...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Mr_Zi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +2/-11
    • Профил
Re:Смяна на e-mail
« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 02:08:42 pm »
Аз затова искам да го сменя защото съм му забравил паролата, иначе на другите герои съм им сменил мейла.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Смяна на e-mail
« Отговор #3 -: Август 28, 2012, 03:57:42 pm »
каква поща използваш? абв имат тайни въпрос и отговор точно с тази цел допълнително може се ползва алтернативен имейл а gmail има освен тях и възможност с SMS. ако не си запазил тези данни сам си си виновен човек.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Mr_Zi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +2/-11
    • Профил
Re:Смяна на e-mail
« Отговор #4 -: Август 30, 2012, 07:39:41 am »
Всекидневно създаваме хиляди профили къде ли не и за всеки искат нови пощи. Този профил съм го създал преди 5 години, мога ли да помня каква му е пощата след като съм влизал само за да потвърдя регистрацията на героя.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Смяна на e-mail
« Отговор #5 -: Август 30, 2012, 07:41:40 am »
точно защото не може се запомни е мъдро да го има записано някъде в случай на нужда. както ми каза една учителка преди време "Глупавите колкото помнят - умните толкова пишат."
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Mr_Zi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +2/-11
    • Профил
Re:Смяна на e-mail
« Отговор #6 -: Август 30, 2012, 06:13:13 pm »
Нямам нужда нито от мъдростите на твоята учителка, нито от твоите. Имам нужда от помощта на админ. В момента нямам проблем с дадения герой (Zigmon), знам си му паролата, но съм забравил паролата на мейла. Затова искам да си сменя мейла, за да не стане като предния герой (Negro1), който изведнъж му се смени паролата след като всеки ден го ползвам. Затова искам да си оправя мейлите на героите за да нямам такъв проблем, защото съм инвестирал много пари и време в героите.