Автор Тема: Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти  (Прочетена 2411 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magic1

  • Гост
Когато казах, че всичко би следвало да може да се постигне с игра и да няма неща, които да са достижими само за хората, които могат да си позволят sms-и  ми отговорихте, че ще се съберат от сделки и продажби в аукциона....

Но за по-високо ниво на гилдията са необходими 81000  злато и 405 диаманта.

Т.е. вие искате, за да се вдигне нивото да се изпратят 8 смс-а
Т.е. общо 38.40 лв ...

Мисля, че е малко в повече. Казвам го, защото това е бета и може да го обмислите и да не е така в оригиналната игра. Действа демотивиращо и отказващо от играта.  Аз мога да дам тези пари т.е. няма да са кой знае какъв проблем за бюджета ми, но ми прави лошо впечатление.  А за хората, които например са в такова положение, че не могат да ги платят по една или друга причина е като спирачка.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #1 -: Август 04, 2009, 07:32:37 am »
Стойност: 729000  3645  
Това как ти се струва??
Спрямо твойто..
Всеки като вкара  диаманти от гилдията и ще ги съберете..
Отделно от продажби в аукциона и така.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен marto_mart_1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +10/-9
  • serra Angel
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #2 -: Август 04, 2009, 08:40:25 am »
Диаманти могат да се изкарват и без смс аз на ден си докарвам по около 5 диаманти
„Войнът не знае болка, ни умора. Той не знае страх, нито отстъпление. Бие се, дори да остане сам. Бие се, докато умре.''-http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=20.0

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #3 -: Август 04, 2009, 08:48:56 am »
Диаманти могат да се изкарват и без смс аз на ден си докарвам по около 5 диаманти
Как точно ги изкарваш тея 5 диаманта ако не е тайна, щото аз играя от около 20-на дни с 2 акаунта и съм събрал около 30 общо, най вече от търговия с леки кожи. Драсни лс ако искаш. Така се пиша и в играта.

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #4 -: Август 04, 2009, 12:51:51 pm »
Не виждам в случая въпроса какъв е ? Така е решено да са цените за разширяване и е решено именно с цел да ИМА лимит - ако можеха да се приемат много хора - то това е силата на гилдията. Това че струва толкова те кара да бъдеш селективен и да търсиш най-добрия отбор, така че да направиш най-добрата възможно инвестиция във съотборниците си, не просто да приемаш кой да е. Силата в тази игра е именно в отборната игра и за това удоволствие се заплаща.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #5 -: Август 04, 2009, 12:54:55 pm »
само да попитам... от кое ниво нагоре започва да иска диаманти?

magic1

  • Гост
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #6 -: Август 04, 2009, 10:12:19 pm »
Ами друг е въпроса, че в момента все още няма голямо значение малко хора ли сме или много... В смисъл няма pvp , тп и party още няма... Но ще има нали!
Но сега е ценно, като сме повече има повече хора, с които можеш да си кажеш нещо. Ако не си в гилдия играта в момента е малко скучна след 15 ниво например.

Ок -  дори и да ги съберем от далавери в аукциона това пак предполага, че все някой ги е платил тези пари...!!! Т.е. всички играчи са пряко зависими от донаторите ...

Освен това задължава всички да се занимават с търговия. Аз например може да не искам да се занимавам с аукциона и искам само да се бия , но при сегашното положение е задължително ако съм в гилдия да помагам (или ще съм някакъв навлек там, другите ще се трепят да правят далавери в аукциона, а аз живот ще си живея просто да си играя играта...)
Разберете ... някои хора обожават търговията, а други това им е супер досадно.

Направете го само със злато! Може освен злато и куестове да има за вдигане на гилдията...  да ти е трудно постижимо в играта  е предизвикателство и е интересно и е ок. Но това с диамантите е отблъскващо и ме кара да мисля за това как тази игра е направена не за да ми носи удоволствие , а за да ви плащам с SMS...

Освен това за най-уникалните предмети пак е приемливо да ги има само от диаманти например... Това е ако искаш да си най-големия тузар плащаш.  Но разликата е, че  гилдията е нещо общо между всички участници.
И винаги ще кара хората да се чувстват кофти. Дори някой да успее да ги събере никога няма да стане така, че всеки да е събрал равен брой. И този, който е събрал повече ще му е криво, че другите са дали по-малко от него. А тези, които са дали по-малко ще им е криво, че не са успели да направят сделки като него или че родителите им са по-бедни и не могат да пратят sms...
Това да се подберат най-добрите играчи за една гилдия има много други начини да се прави. Освен това 5. 10 човека е малко. Сложете диаманти, но за над 50 човека например...  ама как да селекираш хора с 15 човека !?

Ами това е... ако иска някой да се вслуша в съвета ми ок, ако не - не. То си е за вас...
 

Rayh

  • Гост
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #7 -: Август 04, 2009, 10:16:24 pm »
Ами друг е въпроса, че в момента все още няма голямо значение малко хора ли сме или много... В смисъл няма pvp , тп и party още няма... Но ще има нали!
Но сега е ценно, като сме повече има повече хора, с които можеш да си кажеш нещо. Ако не си в гилдия играта в момента е малко скучна след 15 ниво например.

Ок -  дори и да ги съберем от далавери в аукциона това пак предполага, че все някой ги е платил тези пари...!!! Т.е. всички играчи са пряко зависими от донаторите ...

Освен това задължава всички да се занимават с търговия. Аз например може да не искам да се занимавам с аукциона и искам само да се бия , но при сегашното положение е задължително ако съм в гилдия да помагам (или ще съм някакъв навлек там, другите ще се трепят да правят далавери в аукциона, а аз живот ще си живея просто да си играя играта...)
Разберете ... някои хора обожават търговията, а други това им е супер досадно.

Направете го само със злато! Може освен злато и куестове да има за вдигане на гилдията...  да ти е трудно постижимо в играта  е предизвикателство и е интересно и е ок. Но това с диамантите е отблъскващо и ме кара да мисля за това как тази игра е направена не за да ми носи удоволствие , а за да ви плащам с SMS...

Освен това за най-уникалните предмети пак е приемливо да ги има само от диаманти например... Това е ако искаш да си най-големия тузар плащаш.  Но разликата е, че  гилдията е нещо общо между всички участници.
И винаги ще кара хората да се чувстват кофти. Дори някой да успее да ги събере никога няма да стане така, че всеки да е събрал равен брой. И този, който е събрал повече ще му е криво, че другите са дали по-малко от него. А тези, които са дали по-малко ще им е криво, че не са успели да направят сделки като него или че родителите им са по-бедни и не могат да пратят sms...
Това да се подберат най-добрите играчи за една гилдия има много други начини да се прави. Освен това 5. 10 човека е малко. Сложете диаманти, но за над 50 човека например...  ама как да селекираш хора с 15 човека !?

Ами това е... ако иска някой да се вслуша в съвета ми ок, ако не - не. То си е за вас...
 

като цяло си прав но ако всеки мисли за себе си как ще стане отбор  ??? ???

magic1

  • Гост
Re:Отново за вдигане на ниво на гилдията с диаманти
« Отговор #8 -: Август 04, 2009, 11:11:09 pm »
Ами не знам... аз не искам да играя в перфектната гилдия, където всички са супер отбор и цъкат непрекъснато и са тотално зарибени. Искам да играя с хора, които влизат когато им е кеф и не са мощни геймъри, а са всякакви разнообразни хора...   Всеки има различна мотивация да играе тази игра. Да, това е военна игра и само гилдиите с най-добри отбори, с най-добра дисциплина ще са сила на сървъра (след време когато могат да се бият помежду си), но да си на първите места, с първите хора не е мотивацията на всеки.... Ако тази игра ще се ограничи само и единствено с тази група хора, които имат тази мотивация - добре, тогава да си остане вдигането на гилдията точно както е сега и да не се пипа ! :)