Автор Тема: Проблем с епичен занаятчийски чук  (Прочетена 2360 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mr.armadillo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Проблем с епичен занаятчийски чук
« -: Септември 03, 2012, 05:06:13 pm »
Здравейте.Реших да направя днеска една епична рецепта 2 категория с епичен чук,но се получи превъзходен предмета.Имам 100 точки в категория 2 Reign..of.Chaos Свят 2
« Последна редакция: Септември 03, 2012, 05:08:26 pm от mr.armadillo »

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Проблем с епичен занаятчийски чук
« Отговор #1 -: Септември 03, 2012, 05:18:05 pm »
нали знаеш че дори да имаше макс точки в кат 2 нямаше да стане епик,понеже там максимума при изработка е да се поолучи легендарен предмет? Не си хаби чука за глупости.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен mr.armadillo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем с епичен занаятчийски чук
« Отговор #2 -: Септември 03, 2012, 05:19:30 pm »
Да много добре го знам това нещо и се надявах на легендарен предмет,а не на превъзходен.

Неактивен emoim

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с бонус при втори рестарт
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2012, 12:52:17 pm »
Здравейте оказва се проблем ако един герой иска да се рестартира два пъти с бонус към атрибут. Оказва се, че при втория рестарт първият получен бонус СЕ ЗАЛИЧАВА и остава само втория. Това не е справедливо защото за два рестарта се дава само 1 бонус към атрибут а не два. Не знам дали това е бъг, но е проблем.  Ами ако някой реши да се рестартира два пъти със занаятчийски бонус, пак ли при втория рестрат първия бонус ще бъде заличен.
Моля Екипа на Имперски герой да помисли върху това и който може /ако поиска/ да го отстрани и се даде шанс и възможност на играчите да се рестартират 2 пъти с какъвто бонус поискат, без да им се заличава този от пъривя рестарт ако го изберат от един и същи вид  ;D

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Проблем с бонус при втори рестарт
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2012, 01:01:24 pm »
Здравейте оказва се проблем ако един герой иска да се рестартира два пъти с бонус към атрибут. Оказва се, че при втория рестарт първият получен бонус СЕ ЗАЛИЧАВА и остава само втория. Това не е справедливо защото за два рестарта се дава само 1 бонус към атрибут а не два. Не знам дали това е бъг, но е проблем.  Ами ако някой реши да се рестартира два пъти със занаятчийски бонус, пак ли при втория рестрат първия бонус ще бъде заличен.
Моля Екипа на Имперски герой да помисли върху това и който може /ако поиска/ да го отстрани и се даде шанс и възможност на играчите да се рестартират 2 пъти с какъвто бонус поискат, без да им се заличава този от пъривя рестарт ако го изберат от един и същи вид  ;D

има една стара поговорка която гласи....три пъти мери/чети/и веднъж режи...много ясно е казано какво се дава при рестарт и по колко пъти