Автор Тема: Предложение за играта  (Прочетена 2609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BloodArrow

  • Мартин Иванов
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +3/-5
  • Ако животът те прецаква, прецакай го и ти! :D
    • Профил
Предложение за играта
« -: Октомври 02, 2012, 04:53:48 pm »
Това, което ще предложа няма да е кой знае какво (по отношение на разработка и детайли). Предложението ми е всеки ден (или евентоално 2-3 пъти в седмицата) да се правят въпросчета. Какви въпросчета? Ами най-обикновени, като колко време е пътуването от дадена провинция до друга с примерно 35% бонус при пътуване, или пък колко струва предпоследното разширение на щаба на гилдия, може и колко опит трябва да натрупаш например на 47 ниво... Ето такива. Целта е да се разнообрази, но и нещо друго. От тези въпроси героите да печелят разни наградки. Като например злато, я някой легендарен или епичен предмет, може и по 2-3 диамантчета...  :D :D Тези победители да се избират чрез жребии. Това ще разнообрази малко играта. Пък и не е кой знае какво :D Пускате там нещо като системно писмо и просто трябва да отговорим чрез отговор. Според мен е добра идеята. Само трябва да се определи периодът на отговаряне и кога да се пускат тия въпроси. :) Надявам се идеята да се хареса.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2012, 05:54:24 pm »
А "Задай въпрос" какво е според теб?....Вече си има място където въпросите относно играта да бъдат задавани.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен BloodArrow

  • Мартин Иванов
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +3/-5
  • Ако животът те прецаква, прецакай го и ти! :D
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2012, 06:10:19 pm »
Не ме разбра. Системата задава тия въпроси. Ние отговаряме.

Неактивен otnesenia

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение за играта
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2012, 05:29:39 pm »
Аз имим една препоръка-след като с доста груб тон ми бе отговорено на един въпрос,нека и аз да направя една препоръка-Да се направи дневник на героя(нищо голямо) примерно да обхваща 24 часов период и в него да е записано всичко за действията и постъпките за героя,произведените изделия,битките,предизвикателствата,събраното или похарчено злато и т.н.-Благодаря ВИ предварително,а да не забравя-предайте на тоя който отговаря на въпросите,да не се държи като гамен защото не му прилича нито на поста,нито на ранга,а и говори за доста лошо възпитание! >:(

Неактивен IvanoFFMa

  • IvanoFFMaRX
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • ICQ Messenger - 323155885
    • Профил
    • Ел. поща
Предложение за играта
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2016, 10:16:46 pm »
личното ми мнение, че е много сметки и вероятността нещо да се обърка е много голяма - колкото по-малко сметки - толкова по добре.
Пък и идеята на играта е да се откроят познавачите - някак си нечестно е да позная че Кими ще завърши първи в Англия и да получа 5 точки за това а пък Рашо да е казал че Кими ще е втори и да получи 4 точки за неправилната прогноза ;/

___
 
XRumer 12.0.16 + SocPlugin: the BEST program for Facebook / VK / Forums / Blogs promotion!