Автор Тема: Храна за мистици?  (Прочетена 1761 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aviss

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Храна за мистици?
« -: Август 05, 2009, 02:39:35 pm »
Защо няма такава храна, която да връща "спирит" вместо "живот"?
Със стрелец и пълен инвентар с храна, минавам многоетапните зони, но мой колега с мистика си няма шанс, тъй като в 3я рунд вече няма "спирит" и съответно умира.Колбите са доста по-скъпи от храната, а и не са толкова много, някой път даже няма в магазина.
Доста неизгодно излиза да си мистик, в смисъл че си двойно ограничен спрямо другите 2 класа.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Храна за мистици?
« Отговор #1 -: Август 05, 2009, 02:48:33 pm »
Освен храната и повече чудене при разпределението на точките за базови умения  . Днес хвърлих око на героите на  колегите и единсвено при него до 15 ниво се мъдрят при базовите умения 6 броя  , а на другите типажи а по 4 ???

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Храна за мистици?
« Отговор #2 -: Август 05, 2009, 02:49:39 pm »
Защо няма такава храна, която да връща "спирит" вместо "живот"?
Със стрелец и пълен инвентар с храна, минавам многоетапните зони, но мой колега с мистика си няма шанс, тъй като в 3я рунд вече няма "спирит" и съответно умира.Колбите са доста по-скъпи от храната, а и не са толкова много, някой път даже няма в магазина.
Доста неизгодно излиза да си мистик, в смисъл че си двойно ограничен спрямо другите 2 класа.

Мистика може да се бие и без дух (или с много малко). Мога да ти кажа че от ниво 17-19, почти не съм използвала колби и по 12 хода харчех наведнъж в Мечешкото царство.

Неактивен Минко

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +1/-9
  • George_11 Свят 2 - пробвай се да ме биеш
    • Профил
Re:Храна за мистици?
« Отговор #3 -: Август 05, 2009, 02:50:34 pm »
Защо няма такава храна, която да връща "спирит" вместо "живот"?
Със стрелец и пълен инвентар с храна, минавам многоетапните зони, но мой колега с мистика си няма шанс, тъй като в 3я рунд вече няма "спирит" и съответно умира.Колбите са доста по-скъпи от храната, а и не са толкова много, някой път даже няма в магазина.
Доста неизгодно излиза да си мистик, в смисъл че си двойно ограничен спрямо другите 2 класа.

мистикът може да хаби много дух,но за това пък най–бързо и най–много си го възстановява за разлика от другите герой
George_11 в Свят 2 - само се опитай да ме биеш

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Храна за мистици?
« Отговор #4 -: Август 05, 2009, 02:52:59 pm »
Мистика може да се бие и без дух (или с много малко). Мога да ти кажа че от ниво 17-19, почти не съм използвала колби и по 12 хода харчех наведнъж в Мечешкото царство.
Явно и аз съм слаба ракия  :-\ :-X

Неактивен aviss

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Храна за мистици?
« Отговор #5 -: Август 05, 2009, 03:12:24 pm »
Мистика може да се бие и без дух (или с много малко). Мога да ти кажа че от ниво 17-19, почти не съм използвала колби и по 12 хода харчех наведнъж в Мечешкото царство.

Аз говоря за ниво 8-10 и по-точно за многостепенната зона в 1я град.За него е невъзможно да я мине на това ниво, а със стрелеца става.Явно нагоре нещата се променят.
Мерси все пак за отговора.

Неактивен operaix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Храна за мистици?
« Отговор #6 -: Август 05, 2009, 04:28:56 pm »
не съм съгласен...
в първата зона много зависи екипировката, най-вече тоягата. с една добра тояга, достатъчно ловкост и дори и не толкова много броня си... безсмъртен. ти казваш, че със стрелеца е по-лесно? аз ти казвам, че стрелеца ми едвам смогваше на 7-8мо ниво там, а мистикът качи от 7мо до 11то само там и то супер лесно.