Автор Тема: Проблем с наемниците  (Прочетена 2462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Проблем с наемниците
« -: Декември 26, 2012, 07:54:00 am »
Преди час взех нов наемник стрелец 59 ниво които нито съм екипирал нито съм го пускал в битка
и след като изгубих битка ми поиска 22 000 злато за лечение. Даже не само на него а на всички 8 наемника
И не само това, Един от преследвачите ми е с кръвава броня, и той не участва в битката но за сметка на това
губи здравината на бронята си  ???
Това нормално ли е да ми иска злато за лечение на наемници които нито са учасвтали и да им се чупят брониите ?
Питам щото кои да знае, може вече да ми се налага предприемам нови мерки срещу тоталните бъгове в играта

Героя е Sonic_82 свят 2
« Последна редакция: Декември 26, 2012, 08:01:33 am от Sensei »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #1 -: Декември 26, 2012, 10:57:20 am »
Герой Sonic_82 играе само с 4 активни наемника.При такъв случай като като наемеш наемник той задължително си е активен.Като гледам ферми в Базалтовото поле трудно ми е да повярвам,че си загубил битка там.Може някои да те е ударил и заради това да е мъртъв наемника,освен ако не си го включвал и него в битките.
Относно това,че иска лечение на всички наемници.Ако става дума за пълно лечение значи са умряли в битка няма друг начин.Ако става дума,че им иска някакво минимално лечение да речем по 200-1000 злато на наемник то това е от доста време.И наемници които не са участвали в битка пак им го иска това минимално лечение.Така,че уточни за какво става дума.
Относно кървавата броня от къде си сигурен,че сега е паднала здравината?Този наемник трябва да не си го използвал никога,че да не му е паднала здравината на бронята.Направи пак няколко битки в зоната без него и ако продължава да му пада здравината и след тях значи си има проблем.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #2 -: Декември 26, 2012, 11:30:12 am »
Първо героя Sonic_82 беше с 5 активни наменика биех се на Южният плаж и я сложих в любими последната битка на която умрях.
И имам общо 8 наемника и загубих 3 битки в тази зона на която още в началото ми направи впечателние че
иска да лекувам всички наемници, ако както ти казваш че е бил активен то дори да а активен няма как при напълно излекувани
наемници да иска да ги лекува без те да са учасвавали в битка.
А за преследвача много добре знам колко беше задравината на бронята понеже само 3-4 битки направих с този наемник и съм го спрял да се бие докато не му направя добро облекло.
Даже заради тия бъгове в играта сега съм свалил кървавата броня и ще я седи в дома,докато не се реши проблема
« Последна редакция: Декември 26, 2012, 11:32:14 am от Sensei »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #3 -: Декември 26, 2012, 11:36:54 am »
Ами дет се вика аз не мога да хвърлям на боб за да знам къде си се бил,как,кога и с кого.За това е хубаво да се докладва сичко както трябва и да е максимално пълна информацията,а не 2 реда, за да имаме някакъв шанс евентуално да видим дали има проблем или не още веднага след пускането на темата,а не да се налага да чакаш програмист да проверява.
Така,че чакаш проверка и това е.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #4 -: Декември 26, 2012, 11:54:30 am »
Ами аз ти казах последната битка коята загубих 1 запаметена в любими
по явно дозазателство и това че съм бил с 5 наемника а не 4 както ти твърдиш здраве му кажи
Мисля че се бъгва ревът или някоя от другите умения на мобовете които сваля стаста на всички
като не сваля статса само на групата с която се бия в момента а на висчки наменици но след като
и дрехите почнаха да си губят здравината ми доиде в повече

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #5 -: Декември 26, 2012, 12:29:05 pm »
Провери дали в предния пост на гилдията няма вдигнато ниво на командният щаб, който дава допълнително атрибутни точки. Ако лекуваш в същата провка то тогава всички наемници са със завишени параметри живот и е нормално да иска злато за всички.
« Последна редакция: Декември 26, 2012, 12:57:19 pm от Komadrin »
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #6 -: Декември 26, 2012, 01:28:35 pm »
Провери дали в предния пост на гилдията няма вдигнато ниво на командният щаб, който дава допълнително атрибутни точки. Ако лекуваш в същата провка то тогава всички наемници са със завишени параметри живот и е нормално да иска злато за всички.

Ами на 4 е командния щаб на предния пост на гилдията но не виждам какво общо има той
Това с наменици ставаше след всяка битка а излзох от провинцията само 1 път за да се поравя

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #7 -: Декември 27, 2012, 09:08:18 am »
Ами на 4 е командния щаб на предния пост на гилдията но не виждам какво общо има той
Това с наменици ставаше след всяка битка а излзох от провинцията само 1 път за да се поравя


Има отношение естествено........"Всяко ниво увеличава атрибутите на членовете на гилдията, които присъстват в провинцията"......Пък и как си виждал здравето на не участващите в битка наемници, трябва да си се връщал след всяка битка в града.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #8 -: Декември 27, 2012, 05:07:52 pm »
Ето пак същия номер с наемниците
Може сами да кажете имам ли възможност да се бия с всички на куп

http://prikachi.com/images.php?images/899/5661899g.jpg

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #9 -: Декември 27, 2012, 06:27:12 pm »
Ето пак същия номер с наемниците
Може сами да кажете имам ли възможност да се бия с всички на куп

http://prikachi.com/images.php?images/899/5661899g.jpg


това се получава когато ходиш да се биеш в провинция която ти добавя атрибутни точки от щаба.щаба добавя точки на всичките ти меркове и на теб.и ако се лекуваш в същата провинция то има разлика в моментното ти здраве/след като са ти добевени бонусите/и от здравето което имаш в действителност.същото важи и за тези меркове които не са ти активирани.и не е задължително да ги лекуваш най накрая....

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем с наемниците
« Отговор #10 -: Декември 27, 2012, 06:52:33 pm »
това се получава когато ходиш да се биеш в провинция която ти добавя атрибутни точки от щаба.щаба добавя точки на всичките ти меркове и на теб.и ако се лекуваш в същата провинция то има разлика в моментното ти здраве/след като са ти добевени бонусите/и от здравето което имаш в действителност.същото важи и за тези меркове които не са ти активирани.и не е задължително да ги лекуваш най накрая....


Именно, дано този път ти стане ясно Сенсей, че "тоталните бъгове в играта" идват от незнанието ти, а не от играта........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!