Автор Тема: Отностно занаятчийският инструмент  (Прочетена 1773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DraGoNStyLeR

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 84
  • Karma: +3/-13
    • Профил
Отностно занаятчийският инструмент
« -: Август 06, 2009, 08:11:31 am »
купих си 1 занаятчииски инструмент за 1 категория +2 занаят а като отида на занаят не ми овеличава точките коийто ще даде след изработката и за какво служи тоя инструмент тогаа ? като си ми даа с него че са си същите точки.Аз съм оръжейник с чука за оражейник да знаете

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отностно занаятчийският инструмент
« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 08:28:26 am »
купих си 1 занаятчииски инструмент за 1 категория +2 занаят а като отида на занаят не ми овеличава точките коийто ще даде след изработката и за какво служи тоя инструмент тогаа ? като си ми даа с него че са си същите точки.Аз съм оръжейник с чука за оражейник да знаете

Ами може би първо трябваше да прочетеш десетките теми във форума преди да го купиш. Инструмента не увеличава точките, а ШАНСА ти да изработиш рядък предмет, АКО си достигнал до 200 точки във съответната категория :) Успех ;)

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Отностно занаятчийският инструмент
« Отговор #2 -: Август 06, 2009, 08:48:30 am »
Мисля, че имаше някаква промяна.
Май вече няма категории за инструментите, а дават бонусите си на всички категории.

Неактивен aviss

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Отностно занаятчийският инструмент
« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 09:28:45 am »
Мисля, че имаше някаква промяна.
Май вече няма категории за инструментите, а дават бонусите си на всички категории.

Искаш да кажеш, че няма значение какъв инструмент съм екипирал, така ли?
Ако съм бижутер, мога да ползвам и инструмент за оръжейник и ползвам само бонуса на инструмента?
Защо тогава ми изписва "Този инструмент не е за вашата професия" ?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Отностно занаятчийският инструмент
« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 10:09:19 am »
kade pi6e koi sas kakav instromen trqbva da e???

Пиши на кирилица и ползвай търсачката. Не е трудно (и е по-добре отколкото после два дни само да си четеш форума  ;) )
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=980.msg5862#msg5862

Искаш да кажеш, че няма значение какъв инструмент съм екипирал, така ли?
Ако съм бижутер, мога да ползвам и инструмент за оръжейник и ползвам само бонуса на инструмента?
Защо тогава ми изписва "Този инструмент не е за вашата професия" ?
И това е вече коментирано. Има разлика между категория (първа, втора... пета) и клас (майстор на брони/оръжия или бижутер).

П.П: Наистина, ползвайте търсачката. Както виждате, нещата са описани или в новините или после някой колега ги е повторил по-ясно и ги е обяснил повторно!
« Последна редакция: Август 06, 2009, 10:14:24 am от Sheremetev »

Неактивен aviss

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Отностно занаятчийският инструмент
« Отговор #5 -: Август 06, 2009, 11:32:11 am »

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=980.msg5862#msg5862
И това е вече коментирано. Има разлика между категория (първа, втора... пета) и клас (майстор на брони/оръжия или бижутер).

П.П: Наистина, ползвайте търсачката. Както виждате, нещата са описани или в новините или после някой колега ги е повторил по-ясно и ги е обяснил повторно!

Ехх Шереметев, така е има 58 теми когато напишеш "инструмент", от тях само в 4 е обяснено от модераторите.Аз лично съм изчел всички новини в раздела, защото съм нов и исках да разбера как се играе тази игра, но мога ли да ги запомня всичките :/
Поне тези 4 ги обединете в една и я "стикнете" в раздела въпроси та всеки да ги вижда.

П.С. след кто ги изчетох наново разбрах разликата между клас и категория, така че мерси все пак за подсещането.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отностно занаятчийският инструмент
« Отговор #6 -: Август 06, 2009, 11:58:54 am »
Ехх Шереметев, така е има 58 теми когато напишеш "инструмент", от тях само в 4 е обяснено от модераторите.Аз лично съм изчел всички новини в раздела, защото съм нов и исках да разбера как се играе тази игра, но мога ли да ги запомня всичките :/
Поне тези 4 ги обединете в една и я "стикнете" в раздела въпроси та всеки да ги вижда.

П.С. след кто ги изчетох наново разбрах разликата между клас и категория, така че мерси все пак за подсещането.

Ще стане.