Автор Тема: Гилдия 'Brave_Heart' набира активни и сериозни играчи  (Прочетена 1622 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Набирам активни и сериозни играчи с чувство за хумор! Желателно е да се влиза един път дневно в играта! Приоритет на гилдията е разбирателството между членовете й и развиването! Единственото условие е да са НА или НАД 200 занаятчиски точки в главната си професиа! Желаещите да пишат тук или в играта на Mr.Marksman.И запомнете 'Един за всички за един!  ;)
« Последна редакция: Август 06, 2009, 03:54:53 pm от Blue shaRk »

Неактивен Минко

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +1/-9
  • George_11 Свят 2 - пробвай се да ме биеш
    • Профил
Re:Гилдия 'Brave_Heart' набира активни и сериозни играч&#
« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 04:03:03 pm »
Набирам активни и сериозни играчи с чувство за хумор! Желателно е да се влиза един път дневно в играта! Приоритет на гилдията е разбирателството между членовете й и развиването! Единственото условие е да са НА или НАД 200 занаятчиски точки в главната си професиа! Желаещите да пишат тук или в играта на Mr.Marksman.И запомнете 'Един за всички за един!  ;)

какво е това правило човек!
ти имаш 9 занаятчийски точки.........
George_11 в Свят 2 - само се опитай да ме биеш

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия 'Brave_Heart' набира активни и сериозни играчи
« Отговор #2 -: Август 08, 2009, 04:54:58 pm »
В момента сме двама! Търсим Оръжейник-дърводелец! Няма значение левела,важното е активен и да има хъс на победител!

Sunyy

  • Гост
Re:Гилдия 'Brave_Heart' набира активни и сериозни играчи
« Отговор #3 -: Септември 04, 2009, 11:38:21 am »
В момента сме двама! Търсим Оръжейник-дърводелец! Няма значение левела,важното е активен и да има хъс на победител!


аз имам един герои ама сега започва и о6те е 5левел 16 точки на оръжия аз съм активна