Автор Тема: 4та категория ... продължението  (Прочетена 6672 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2013, 07:09:22 am »
Чакайте че ми стана смешно.
За каква помощ от цялата DFA става въпрос?
А девойката е нищо повече от сапунен мехур - Много шум за нищо !!! На гол Г** чифте пищови  *hihi* Даже няма вкарани точки за наемници !
Аз искренно се надявам някой ден да бъде премахнат кървавият кристал от играта и споделям мнението на Питх, че се изкривява геймплея.
Не съм казал не съм я бил по слава, А за зоните да не говорим - готов съм и с най слабия си герой в 4та а тя да си сложи още един чифт кървави ако иска, Наути я превъзхожда по всички показатели и ако някой не вярва мога да копна доклад, по малко са и само кръвта и блока.

И към Митика ...
Аз бях баннат за сърказъм десетина дена.
А за твоя сарказъм кой ще те банне???

Темата както каза някой по горе е напялно излишна и комплекси за избиване виждам само в този който я е пуснал.
Наути както и други мои герои стоят в 4та кат по една единствена причина и тя не е първото место в категорията а  замъка който държим.
Иначе отдавна да е отпрашила нагоре. Има от много време оборудвани меркове за 5та но ни трябват герои с които да си пазим замъка. При нас всичко е планирано. ;)


Рунд 1

Отбор 1 е на ход.
Naughty няма опонент, затова избира edna_devoika. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на edna_devoika е 36.
Шанс за критичен удар: 14
Умението Стелт на edna_devoika намалява обсега на оръжието на Naughty, който е 3, с 3.
Обсегът на оръжието на Naughty е по-нисък, моментното разстояние е 3.

Отбор 2 е на ход.
Обсегът на оръжието на edna_devoika е по-нисък, моментното разстояние е 3.

Отбор 1 е на ход.
Обсегът на оръжието на Naughty е по-нисък, моментното разстояние е 2.

Отбор 2 е на ход.
edna_devoika няма опонент, затова избира Naughty. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Naughty е 28.5.
Шанс за критичен удар: 8.5
Умението Стелт на Naughty намалява обсега на оръжието на edna_devoika, който е 2, с 2.
Обсегът на оръжието на edna_devoika е по-нисък, моментното разстояние е 2.

Отбор 1 е на ход.
Обсегът на оръжието на Naughty е по-нисък, моментното разстояние е 1.

Отбор 2 е на ход.
Обсегът на оръжието на edna_devoika е по-нисък, моментното разстояние е 1.

Шансът на девойката да удари Наути е 71 %

Отбор 2 е на ход.
edna_devoika 88.71/70.949166004766 ударът избегнат успешно.


Наути има шанс 76,5%
Всичко останало е КЪСМЕТ !!!
Който първи успее да вкара крит ще бие.
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 07:26:51 am от Danchello »

Неактивен TopDown.

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 108
  • Karma: +16/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2013, 07:27:21 am »
Чакайте че ми стана смешно.
За каква помощ от цялата DFA става въпрос?
А девойката е нищо повече от сапунен мехур - Много шум за нищо !!! На гол Г** чифте пищови  *hihi* Даже няма вкарани точки за наемници !
Аз искренно се надявам някой ден да бъде премахнат кървавият кристал от играта и споделям мнението на Питх, че се изкривява геймплея.
Не съм казал не съм я бил по слава, А за зоните да не говорим - готов съм и с най слабия си герой в 4та а тя да си сложи още един чифт кървави ако иска, Наути я превъзхожда по всички показатели и ако някой не вярва мога да копна доклад, по малко са и само кръвта и блока.

И към Митика ...
Аз бях баннат за сърказъм десетина дена.
А за твоя сарказъм кой ще те банне???

Темата както каза някой по горе е напялно излишна и комплекси за избиване виждам само в този който я е пуснал.
Наути както и други мои герои стоят в 4та кат по една единствена причина и тя не е първото место в категорията а  замъка който държим.
Иначе отдавна да е отпрашила нагоре. Има от много време оборудвани меркове за 5та но ни трябват герои с които да си пазим замъка. При нас всичко е планирано. ;)

1. Като е по-силна наути нали девойката я бие :D
2. Кфо ви пречи кървавия кристал ? Така е 100х интерестно заради това, че може да бие деца който се мислят за ''THE BEST'' и не само
3. Кфо се нервиш, че девойчето те измести :) !?
4.Как съжелявам, че от алчност за опит не останах 4та .... ;)
 
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 07:45:26 am от mitika »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2013, 07:44:59 am »
Няма сърказъм в поста ми, наистина не си прочел подчертания цитат и не си го разбрал.........
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 08:51:45 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен edna_devoika

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +11/-3
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2013, 02:58:12 pm »
Здравейте,
по мое лично и никому незадължаващо мнение една игра се играе за да се печели,
спечелена игра за мен е да развивам героя си на макс във всяка една категория,съответно- първо място,
спечелена игра за други е да развиват само занаята си на макс,така са преценили,така са направили,не е никак малко.
Не омаловажавам постиженията на нито един играч, не виждам защо толкова се напъвате да омаловажите моите.
Всеки,абсолютно всеки може да бъде победен,днес съм първа,утре може да не е така,но нали това е играта-съревнование...
Виждам,че Данчело е отделил доста от думите си за да ме категоризира,щом това го кара да се чувства по-добре...ок...
Един цитат от него:,,...предизвикателствата са за децата...,, ...
много протиречиво изказване за играч,който ме предизвиква всеки ден(и пада)...
Желая успех на всички играчи и нека всеки съумее да постигне целите си в играта... :)

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #19 -: Февруари 21, 2013, 03:04:52 pm »
всички се много прави в това-че е по добре да сте първи в малката категория отколкото да сте последни в по голямата :D
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 03:16:48 pm от Mr_Bean »

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2013, 03:37:11 pm »
Аз имам интересни питания към една девойка
Какво ти харесва в 4-та кат ? Наемниците ли? Дропа  на легендарни рецепти,камъни или какво ?

Ето и моето мнение
Дроп на легендарни рецепти там няма. Дропа на перли е слаб.
Намирането на свестни наемници там става с няма да казвам колко месеци игра.
Като цяло геймплея в кат 4 е съвсем различен не можеш да ползваш едни от най силните ти умение
от друга страна е много по лесно да си на копия и щит в 4-та защото в 5-та ако качиш уменията за 2 оръжия
губиш много точки и играта става и тактическа, да избереш как да се развиваш, как да се биеш с играчи , как
да минаваш приключения и т.н.
Без да коментирам това че хубавите ти дрешки в по горната категория ще са слаби и чупливи.
И сега си 1-ва в 4-та категория примерно.
А можеш ли да се докажеш колко си силна 5-та категория където има много повече играчи  :)

Неактивен MagicBuster

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2013, 03:57:50 pm »
това не е савсем вярно. В провинция фалар на една многостепенна зона ( забраих й името) има доволен дроп , особенно на кристали + много пари и легендарни и епични предмети при успешно преминаване на зоната

Неактивен edna_devoika

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +11/-3
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2013, 04:14:23 pm »
До Сенсей
Въпросите ти са интересни само за теб,но все пак ще ти отговоря...
в 4та категория съм едва от няколко месеца...и да,ще мина в 5та,когато развия всичко на макс(в случая-занаята)
максималният опит го направих едва преди няколко дена,не мисля че съм се застояла тук повече от необходимото(макар,че за всеки играч е относително),не си падам по дроп-а,не знам защо го спомена изобщо...
А дали ще успея да стана първа и в следващите категории...ще видим,колкото по-нагоре,толкова по-трудно,но не и невъзможно...

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2013, 04:31:37 pm »
Ами споменах дропа защото той е доста важен. Примерно когато се бия на определени места да дигам нива
падат и легендарни рецепти даже и 1-2 епични. Благодарение на този дроп мога да си изработвам качествена екипировка
без да купувам рецептите и може да се печели дори диаманти ако решиш да ги продаваш
От друга страна ако се развиваш ще е много добре ,защото има и много кесачи по категориите дето наемниците са им по скъпи
от героя и не мърдат от там по някакви си техни причини и разбирания
Иначе като цяло нямам нищо лично против теб или някой друг в играта

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2013, 06:00:54 pm »
1.Никога не съм твърдял че съм най добрия но героите ми във всички категории са сред първите.
Повечето са в топ 20 до 6та категория включително и в двата свята.
2. Едно е да вложиш средства и да наредиш един герой а съвсем друго да развиеш 15 героя . да им намериш меркове и да ги екипираш. Да не говоря че съм облякъл и 200 стражи. Колегите от гилдията ми помагат, но основно ги екипирам аз.
Много са малко играчите които знаят колко средства и труд са необходими да се постигне това.
3. От 2 години насам, откакто спря да се развива играта не съм дал и 1 реална стотинка за нея за разлика от Девойката.
Всичко е постигнато с ум и работа.

До девойката -
1. Надявам се че и аз имам принос в успехите ти.
2. Наути не само е падала но и те е била.Последно преди 2-3 дена.
В момента всичко е шанс. Днес ако е бил за теб утре може да е за Наути.Освен това все още работя по нея.
Както написах в предният пост, която изпревари да вкара крит ще бие.
И последно- Готов съм по всяко време и на место избрано от теб с който и да е от героите ми в 4та кат да се срещнем в някоя зона ! Можеш дори да влезеш във Фион и да ги сбием във Фалар за да ползваш и бонусите им. Моите няма да имат нито един кървав итем а на твоите можеш по 2 чифта да сложиш. И там ще се види кой какъв е и колко струва.
Мен ако нещо ме е подразнило, то не е първото ти место а глупостите които почнахте да пишете по профила на Наути.

Има само 1 герой който е с по добро парти от моите в 4та и това е геновева.

До Сенсей - Дроп има във всяка една категория повярвай ми. И перли падат доста в 4та стига да знаеш къде да биеш за тях и да имаш макс % за дроп на злато и предмети.
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 06:03:03 pm от Danchello »

Неактивен Nokaut

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +65/-72
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2013, 06:06:12 pm »
Това е само една игра.
Komandir of RONIN

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2013, 06:08:33 pm »
Това е само една игра.


Да, но малко хора го разбират.......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен edna_devoika

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +11/-3
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #27 -: Февруари 21, 2013, 06:48:31 pm »
Данчело,
помагал си ми-факт,други играчи също,както и аз съм помагала на малцина,но не виждам защо трябва да се парадира с това...
Признаваш,че си слагал реални пари в тази игра,уверявам те,че откакто имам профил тук никога не съм си купила и 1 диамант с такива,предполагам че това може да се провери по някакъв начин от модераторите или някой над тях...
За битките срещу други герои по зоните-моят герой е слаб,защото не съм искала да го развивам в тази насока,за мен е безмислено да дебна и да бия някой само и само да изкарам някоя стотинка на чужд гръб.
Ако съм пропуснала нещо,което те интересува дай да не занимаваме повече хората и пиши на личен,ако ли пък не-смятам че темата е приключена.

Неактивен MagicBuster

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2013, 06:51:43 pm »

Да, но малко хора го разбират.......
нека да се обясняват колкото искат - това е раздела за тая работа , писане да има , пък кой чете това вече е друг въпрос  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:4та категория ... продължението
« Отговор #29 -: Февруари 21, 2013, 07:41:54 pm »
Да я затваря който я пусна, аз не мога.
Друг е въпроса защо я отвори и защо пише по профила на Наути.
Айде наздраве  *beer*