Автор Тема: Пръстен и амулет  (Прочетена 1790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Пръстен и амулет
« -: Май 06, 2009, 09:06:21 pm »
Има един пръстен +4% дропнато злато. Това значи, че на всеки 25 злато ми дава по 1 бонус, така ли? Не е ли малко малко?
А и за амулет въпроса ми е: Има един амулет давал +12 здраве. Това какво ще рече, 12 жизнени точки или 12 все едно точки, които съм взел при левел?
« Последна редакция: Май 06, 2009, 09:10:27 pm от LucasBoy »
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Пръстен и амулет
« Отговор #1 -: Май 06, 2009, 09:30:09 pm »
Ами 4% злато не е малко ... щото като сложиш и прастени и ще стане 12.. което си е много добре...Ами здравете е кръвта на която си .. тоест +12 здраве ще ти даде 12 крав повече..

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Пръстен и амулет
« Отговор #2 -: Май 06, 2009, 10:20:10 pm »
втори клас пръстени имат и по 8 дроп злато, като сложиш и амулет - може да го докараш на 20 %, което на 100 злато е 20 отгоре... Качвайте левел да видите колко по-интервсно става ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Пръстен и амулет
« Отговор #3 -: Май 06, 2009, 11:06:27 pm »
Е то 12 кръв повече си е утрепия за тва да дам почти цялото си злато... По-добре сега да се хвана тука до края на седмицата евентуално да мога да правя втора категория предмети и после да стана 10-ти левел и да мога да си купя по-хубав амулет от някъде...
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Пръстен и амулет
« Отговор #4 -: Май 06, 2009, 11:36:22 pm »
че нямате ли си бижутер в гилдията да ти направи ... при нас е така - всеки майстори за всички ... като се окомплектоват всички - тогава се продава ...

Е то 12 кръв повече си е утрепия за тва да дам почти цялото си злато... По-добре сега да се хвана тука до края на седмицата евентуално да мога да правя втора категория предмети и после да стана 10-ти левел и да мога да си купя по-хубав амулет от някъде...

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Пръстен и амулет
« Отговор #5 -: Май 07, 2009, 04:13:43 pm »
Има голяма разлика между здраве (точки живот на героя) и жизненост (всяка точка жизненост дава още 10 здраве към максимума, който може да има героят, както и по още 1 към възстановяването на час за здравето)

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Пръстен и амулет
« Отговор #6 -: Май 07, 2009, 04:34:32 pm »
Има голяма разлика между здраве (точки живот на героя) и жизненост (всяка точка жизненост дава още 10 здраве към максимума, който може да има героят, както и по още 1 към възстановяването на час за здравето)
Aaa, това е друго нещо :) Точно това исках да знам - здраве или жизненост дава. Благодаря за уточнението, май ще взема следващия такъв пръстен, че тоя вече го изтървах :D
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!