Автор Тема: Мения и коментари за Заначятчийския уикенд  (Прочетена 1366 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Правя тази тема от интерес към занятчийте в играта
Моля всеки който желае да сподели мнение и опит или просто да се похвали или оплаче може да го направи тук.
Също моля да споделите кой в коя категория и с каква професия е работил.

Ето и моето виждане за играта

Най добрия ми занаятчия Sonic_82 за един чук в кат 6 изкара много епични предмети
2 зелени епика и 2 легендарни и още няколко редки като цяло съм доволен от резултата

Оръжейника  в кат 5 няколко много добри изработки
В кат 6 пълно разочарование. Много ками но с бонуси като крит и блок и епик не успя да ги съчетае.
Най голямото ми учудване е че час два преди края на уикенда започна да кове епични арбалети като луд
епик след епик, нацели и няколко добри изработки. Може би малка компенсация като цяло ненужните бонуси
и така безполезния съкрушителен удар на ками, мечове и т.н.
1  зелен епик и 2 редки ,като цяло от към комплекти слабо

Бижутера ми в кат 5 и щаб на макс......
изкара доста епици дори накрая 3 епични поред но само 1 зелен пръстен и то епичен слаб
Като цяло доста разочароващо . Епици но с разпилени бонуси, слаби и с много нужни и не чак толкова нужни бонуси
Може би това ми е най голямото разочарование в играта в личен план
Казвам го защото мой приятел в играта изкара прекрасни пръстени и амулети в кат 6 с рестнат герой щаб на макс
имаше и други разбирасе :)

И накрая както обичам да казвам средна работа но които пил пил, които ял ял, които веселил веселил
А ние остава да събираме диаманти от приключения, изработки или ресурси докато не дойде следващия уикенд  :D





« Последна редакция: Март 04, 2013, 01:15:28 am от Sensei »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Мения и коментари за Заначятчийския уикенд
« Отговор #1 -: Март 04, 2013, 03:25:20 am »
Изключително съм доволен от броняра си, който работи в 4та , 5та и 6та категории
Всеки 3ти или 4ти удар беше епик като доста от тях бяха и зелени.
Имаше и 3-4 слаби но като цяло работи отлично, както винаги междувпрочем.
Няколко от итемите станаха уникати.
Най малко епици изкара обаче от жълти рецепти.
Бижутата тотално ме разочароваха с постоянното вкарване на дроп, дух и интелект.
Особено в 5та категория.
Другият ми бижутер в 4та работи сравнително добре.
Оръжия почти не правих но вдигнах занаята в 6та на единия от нулата до епици, дори успя да изкара 3-4 през последните часове.
Нито един от тях обаче не се получи добре.
Забелязах, че когато стане епик алебарда, боздуган или брадва общо взето се получава сравнително добре.
Но при ками, ножки, лъкове и арбалети в почти всички случаи остават базово.
За пораженията срещу мобове да не говорим, почти няма епик без такива.
Занаятите трябва да се барнат особено при бижутерите и оръжейниците защото и опит х 10 да пуснат все тая.
Най лошото тепърва предстои  :D
Всичките ми майстори имат по 5-10 страници с итеми които трябва да разчиствам  *hihi*

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Мения и коментари за Заначятчийския уикенд
« Отговор #2 -: Март 04, 2013, 07:27:31 am »
Да особенно за хората изхабили над 1 занаятчийи инструмент положението е много тежко  *hihi*
Но от друга странна поне ще има леко раздвижване на пазара от от към ненужни изработки
Аз намерих и 2 мерка които ще облека така че те ще ми облекчат моето чистене  :D