Автор Тема: Кървав замък  (Прочетена 7675 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Кървав замък
« -: Март 16, 2013, 07:45:40 pm »
Драги собственици на Кървавия замък! Мисля е редно, след като сте сложили такса за копаене на кървав кристал, да направите всичко възможно, за да опазите играчите, които копаят. Играч assence  
3 пъти ме онождаше с кангото си, докато се навеждах да взема блестящото червено нещо. А това отнема време. Стар съм вече. Ситуацията е аналогична на това, да ме пречука в някой магазин, защото само си разглеждал стоката или да те млати на касата, докато чакаш да ти върнат рестото. Аз разбирам, че в играта има много бъгове, но все пак...
« Последна редакция: Март 16, 2013, 07:54:45 pm от ludd »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #1 -: Март 16, 2013, 09:58:43 pm »
Да, много е измислено това с таксата.....Трябва да се направи примерно при не действащи поне 15 групи стражи таксите да отпадат автоматично, другото е "Мижи кьорчо да те лажем".........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #2 -: Март 16, 2013, 10:04:32 pm »
Намирам ситуацията за много сериозна...Този assence трябва да бъде спрян,като копаете кристала с едното око гледайте към него,а с другото някой да не ви бодне из отзаде... :D

Неактивен WaRrIoR_f

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 198
  • Karma: +231/-241
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #3 -: Март 16, 2013, 10:07:17 pm »
Може би има по-важни бъгове, които трябва да се отстранят? Таксата е символична. Загубите ни от 9 дневното копане без пари огромни. Бъговете се отстраняват само от екипа.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #4 -: Март 16, 2013, 10:30:08 pm »
Може би има по-важни бъгове, които трябва да се отстранят? Таксата е символична. Загубите ни от 9 дневното копане без пари огромни. Бъговете се отстраняват само от екипа.

Какви са ви загубите за тези 9 дена. Нямахте никакви атаки към замъка. Нито лекуване на наемници нито, лекуване на стражата. И сега ще имате замъка 9 дена повече заради бъга.

Неактивен TopDown.

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 108
  • Karma: +16/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #5 -: Март 16, 2013, 10:47:54 pm »
Намирам ситуацията за много сериозна...Този assence трябва да бъде спрян,като копаете кристала с едното око гледайте към него,а с другото някой да не ви бодне из отзаде... :D
Тфа не си ти ли ти ве мой ? :D Аз като ходя по някой път там винаги се оглеждам а пък и един път като ме згащи в морските води добре ,че имах мигновенно :O

Неактивен WaRrIoR_f

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 198
  • Karma: +231/-241
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #6 -: Март 16, 2013, 10:58:55 pm »
Какви са загубите, вече написах. Атаки имаше и има пак. И стражи и герои сме лекували. Докато копаехте на аванта никой не писа нищо да се оплаче.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #7 -: Март 16, 2013, 11:02:49 pm »
Какви са загубите, вече написах. Атаки имаше и има пак. И стражи и герои сме лекували. Докато копаехте на аванта никой не писа нищо да се оплаче.

Аз със такса и без такса пак си копам. Така че не разбирам какво се оплаквате. Нали искате да влизат парички в хазната ви.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #8 -: Март 16, 2013, 11:06:01 pm »
Какви са загубите, вече написах. Атаки имаше и има пак. И стражи и герои сме лекували. Докато копаехте на аванта никой не писа нищо да се оплаче.


Обикновенно се оплаква потърпевшият.......Май като няма атаки към Кървавият собственикът му никога не се оплаква, вижте във форума, винаги ревът другите.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #9 -: Март 16, 2013, 11:10:37 pm »
хем искате да няма атака към замъка, хем искате да сложите такса да не мога да копаят без пари. ако искате да ви давам и кървавите като ги изпокоя

Неактивен WaRrIoR_f

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 198
  • Karma: +231/-241
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #10 -: Март 16, 2013, 11:18:05 pm »
Не си правете свободни съчинения след като не сте информирани, не ви прилича да вкарвате интрига, или пък бъркам ...

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #11 -: Март 16, 2013, 11:21:40 pm »
за какво да не сме информирани  ???

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #12 -: Март 17, 2013, 10:29:01 am »
И малко дете знае, че ако не му се чупи играчката 9 дни повече - то ще е много по-щастливо. Сумарно. 9 дни отгоре. Чиста работа.
9 дни повече за едно изграждане на кули.
9 дни повече за едно изграждане на постройка за повишен шанс за копаене на кървав кристал.
9 дни повече за копаене на кървав кристал от собствениците на замъка.
9 дни необлагаеми! Няма стражи, няма разходи, има само злоба, че и някой друг копае?? Е ли това загуба?
Реално обаче, след слагането на таксата - изгубихте много играчи, заради отвратителната и неморална политика, която водите. Нападение на ваши играчи над играчи неносещи реална заплаха за вашите копачи.
Което вече си е загуба, защото ако ги нямаше тези 9 свободни дни - нищо нямаше да спечелите.

Силно препоръчвам да разчистите боклука от Zealots, защото зимата е на привършване и идва време за пролетното премахване на онечиствания.

Така че, това вземане на КЗ, донесе на Zealots най-много печалба. Сумарно.
Който е на противно мнение - да изтърчи до книжарница, и да си закупи сборник със задачи по математика за 4-ти клас.

Поздрави,
Pith

Неактивен TopDown.

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 108
  • Karma: +16/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #13 -: Март 17, 2013, 11:37:42 am »
И малко дете знае, че ако не му се чупи играчката 9 дни повече - то ще е много по-щастливо. Сумарно. 9 дни отгоре. Чиста работа.
9 дни повече за едно изграждане на кули.
9 дни повече за едно изграждане на постройка за повишен шанс за копаене на кървав кристал.
9 дни повече за копаене на кървав кристал от собствениците на замъка.
9 дни необлагаеми! Няма стражи, няма разходи, има само злоба, че и някой друг копае?? Е ли това загуба?
Реално обаче, след слагането на таксата - изгубихте много играчи, заради отвратителната и неморална политика, която водите. Нападение на ваши играчи над играчи неносещи реална заплаха за вашите копачи.
Което вече си е загуба, защото ако ги нямаше тези 9 свободни дни - нищо нямаше да спечелите.

Силно препоръчвам да разчистите боклука от Zealots, защото зимата е на привършване и идва време за пролетното премахване на онечиствания.

Така че, това вземане на КЗ, донесе на Zealots най-много печалба. Сумарно.
Който е на противно мнение - да изтърчи до книжарница, и да си закупи сборник със задачи по математика за 4-ти клас.

Поздрави,
Pith

013-03-17 09:00:14 , pithtath                        
Ей заради такива като теб ме е срам, че съм българин. Живей с тази мисъл завинаги!


Спри да хленчиш ,че са те били насам и натам вместо да копаеш гол вземи се облечи и си сложи мерковете ,за да не хленчиш ,а пък и ти кой си за да даваш акъл на ZEALOTS ? Глей си фиона и не се занимавай с нас ;) И междодругото ти трябва да си купиш сборник за логически задачи ....

Порздрави,
Street ;)

Неактивен WaRrIoR_f

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 198
  • Karma: +231/-241
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #14 -: Март 17, 2013, 12:00:52 pm »
Имах впредвид, че от 9 дни владеем замъка.
Постройката за повишен шанс я ползват всички
/Защо изтрихте поста на Danchello за парите вложени в нея? Не знаех, че се трият постове в Общи приказки/
Замъка не сме го завзели да си копаем ние, а за да може да сложим такса и да печелим от това.
И през 9 те дни имаше стражи включени и атаки от чудовищата.
Както има и сега. Погледнете на колко часа вървят атаки от чудовища, за да си опресните знанията.
Не разбирам за какви 9 СВОБОДНИ дни се пише.
9 дни се копа на аванта това знам аз.
Другото са злобни подмятания.