Автор Тема: Кървав замък  (Прочетена 7676 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #15 -: Март 17, 2013, 12:11:00 pm »
След първата атака на мобовете която спечелихте, атаките спряха към замъка и това продължи някъде около седмица и атаките на мобовете бяха подновени вчера. Така че повече от седмица сте имали замъка без атака от мобове.

Неактивен WaRrIoR_f

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 198
  • Karma: +231/-241
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #16 -: Март 17, 2013, 12:19:30 pm »
Наистина не четете какво пиша. В момента тече 3 атака. Казах каквото имаше да казвам.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #17 -: Март 17, 2013, 01:52:14 pm »
Доколкото си спомням такси имаше и когато Невъра взеха замъка и тя не беше по малка а напротив.
Имаше го и същия бъг, който не е по вина на гилдииите.
Такси има и в други провинции - Фалар, Тъмногория и тн...
Гилдията която държи замъка решава дали да сложи такса или не а стражите както всички знаете не пазят по зоните каквато се явява и мините на моща.Те и да пазят много лесно могат да бъдат избити а лидера не е длъжен да седи нон стоп  в замъка и да ги лекува.
Аз се досещам защо ми изтриха предният пост но няма да коментирам понеже пак ще бъда обвинен в сАрказъм и пак ще отнеса бан.
Ако погледнете профилите на героите в нашата гилдия, които са 6та категория ще се убедите че редовно са сурвакани от играчи на Невъра но никъде не сме се оплаквали. Това си е част от играта и ако на едни има е кеф да копаят то на други е да плячкосват.
Неморално е според мен само да нападнеш съюзник а останалото е според това как си решил да играеш.

Неактивен TopDown.

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 108
  • Karma: +16/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #18 -: Март 17, 2013, 01:56:44 pm »
Доколкото си спомням такси имаше и когато Невъра взеха замъка и тя не беше по малка а напротив.
Имаше го и същия бъг, който не е по вина на гилдииите.
Такси има и в други провинции - Фалар, Тъмногория и тн...
Гилдията която държи замъка решава дали да сложи такса или не а стражите както всички знаете не пазят по зоните каквато се явява и мините на моща.Те и да пазят много лесно могат да бъдат избити а лидера не е длъжен да седи нон стоп  в замъка и да ги лекува.
Аз се досещам защо ми изтриха предният пост но няма да коментирам понеже пак ще бъда обвинен в сАрказъм и пак ще отнеса бан.
Ако погледнете профилите на героите в нашата гилдия, които са 6та категория ще се убедите че редовно са сурвакани от играчи на Невъра но никъде не сме се оплаквали. Това си е част от играта и ако на едни има е кеф да копаят то на други е да плячкосват.
Неморално е според мен само да нападнеш съюзник а останалото е според това как си решил да играеш.

Ти го каза дан ! Начи омръзна ми секи да ми пише що ме нападаш да ми обяснява има ли смисъл или няма просто спрете да мрънкате като бебета се пак тфа е игра и секи я играе по свой нчин !


2013-03-16 23:46:14 , hhho                        
и какво като ме биеш лишаваш гилдията си от приходи от таксата и си губиш точки действие голем келепир нема що





2013-03-17 09:00:14 , pithtath                        
Ей заради такива като теб ме е срам, че съм българин. Живей с тази мисъл завинаги!


2013-03-17 13:44:05 , НЕ КАЗВАМ NICK                        
Стига си нападал героите на невъра

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #19 -: Март 17, 2013, 02:18:50 pm »
Много добре знаете че за да има такса за копане, трябва да е платена надницата на стражите. А на zealots е сигурно около 150 милиона. Сградата с коя се подобрява шанса за копане в кървавия замъка до максимално ниво е около 40-50 милиона. Вие си направете изводи, как ще е по добре, с такса или без такса.  

Ако погледнете профилите на героите в нашата гилдия, които са 6та категория ще се убедите че редовно са сурвакани от играчи на Невъра но никъде не сме се оплаквали. Това си е част от играта и ако на едни има е кеф да копаят то на други е да плячкосват.

Виждам че невъра е враждебен с ДФА.
« Последна редакция: Март 17, 2013, 02:22:43 pm от ludd »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #20 -: Март 17, 2013, 04:25:01 pm »
Сградата с коя се подобрява шанса за копане в кървавия замъка до максимално ниво е около 40-50 милиона.

Много, ама много си далеч от истинската цифра.
Освен ако в свят 2 не е по евтино, защото аз съм плащал само в свят 3.
В момента са го взели Ronin и шанса е вдигнат едва на 10%
Само Centinel го е вдигал на макс когато го вземем.
Там имаме 30 групи стражи и надника им е 90 милиона злато
Повечето затова слагат такса за да си избият разходите а защо не и да спечелят.
След като играта го позволява всеки си преценя дали да слага или не.
Не защитавам никого, за мен също е по добре да няма такса, но каква е логиката да вземеш замъка, да платиш сума ти разходи и накрая враговете ти да си копат безплатно.

 

Виждам че невъра е враждебен с ДФА.

Ами в какви отношения да сме след като ваши членове постоянно нападат наши ?
Някой наш да е атакувал ваш някога?
« Последна редакция: Март 17, 2013, 04:30:15 pm от Danchello »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #21 -: Март 17, 2013, 04:29:00 pm »

Някой наш да е атакувал ваш някога?


В това отношение ДФА наистина е много коректна гилдия, което заслужава адмирации...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #22 -: Март 17, 2013, 04:42:20 pm »
Като замъка беше на невъра преди време си спомням че сградата с коя се подобрява шанса за копане, 10 ниво беше максималното ниво и беше на 10% и си спомням че дадох около 50 милиона тогава. С сравнение с надницата на стражата, парите за тази сграда са нищожни.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кървав замък
« Отговор #23 -: Март 17, 2013, 04:52:40 pm »

Обикновено се оплаква потърпевшият.......Май като няма атаки към Кървавият собственикът му никога не се оплаква, вижте във форума, винаги ревът другите.

Много точно и аз съм го забелязала.Даже и този път писаха, че не могат да сложат такса, но за това че няма атаки нито дума.
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=32217.0
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #24 -: Март 17, 2013, 05:11:08 pm »
Не знам дали таксата на техните стражи е 150 мил, но само от мен в хазната им днес влязоха 1,5 мил злато.
Сами си направете извода избива ли се или не.
Ако не се лъжа такса за копаене е нямало, независимо кой е взел замъка, само когато има бъг и не може да се сложи такава.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #25 -: Март 17, 2013, 05:26:18 pm »
Да, нямало е.Но независимо кой взима замъка се докладва, че не може да се зададе такса за копаене, а не за това, че няма атаки към него както каза rossross, това е неморалното...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #26 -: Март 17, 2013, 05:27:49 pm »
1.5млн е много малко, според мен нищо съществено не се печели от този замък от такса, а само от кристали, за каквото дефакто е и взет. И имайки повече дни за копаене - печели се повече. Просто е.

Забележка 1: Печалбата от кристали за Zealots не би следвало да е от продажба, ами по същество за кървави изработки. Това предполагам е станало ясно дори и на най-глупавите.  *GIRL_CRAZY*
Забележка 2: Ако сте закъсали за пари - такса на гилдията 50%. Работи страшно добре това.  *JOB*
Забележка 3: Аз лично спрях да копая кристал вече, по разбираеми причини. И продължих да си живея живота.  *BEACH*

Поздрави,
Питх

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #27 -: Март 17, 2013, 05:35:53 pm »
незнам що се оплаквате а не сте си копали докато беше безплатно.само си чешате езиците понеже нема какво да правите.има доста по големи проблеми в играта а отговори няма.аз си накопах кристали не лошо за периода без такса и сега ми е все едно дали ще има замък или няма замък.който го е мързеяло да копа тогава сега ще плаща и ще си носи последствията...

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #28 -: Март 17, 2013, 06:16:01 pm »
1,5 мил е малко от един герой, но ако още 99 героя днес изкопаят по 6 кристала ето ви 150 мил приход от такса  ;)
И 50 % да се сложи таксата за злато пак не може и половината на тази сума да се изкара за 1 ден.
Така че от такси се печели при всички положения.
Интересното е че никой досега не се е оплакал че има такси за копаене по другите провинции .
Или пък че има комисионна в магазините  :)

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #29 -: Март 17, 2013, 06:23:11 pm »
Никой не се оплаква от таксите. А от това, че Zealots не си мърдат пръста да опазят копачите. И понеже не ги пазят - все някой ще ги халоса. И защо да е някой - като те се справят чудесно и сами. Аз не съм виждал по-грозно нещо никога.

П.