Автор Тема: Кървав замък  (Прочетена 7677 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #30 -: Март 17, 2013, 06:24:20 pm »

Интересното е че никой досега не се е оплакал че има такси за копаене по другите провинции .



Защото там се копае само за приключения, и за 40-60 хода годишно на герой не си струва писането...



Никой не се оплаква от таксите. А от това, че Zealots не си мърдат пръста да опазят копачите. И понеже не ги пазят - все някой ще ги халоса. И защо да е някой - като те се справят чудесно и сами. Аз не съм виждал по-грозно нещо никога.

П.



Няма и да видиш....
« Последна редакция: Март 17, 2013, 06:26:53 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #31 -: Март 17, 2013, 09:44:57 pm »
Играта е направена така,всеки си решава как да играе,като ви дразни толкова няма да  копаете,а като копаете гратис,ще си носите последствията *hihi*...демек ще давате нещо и на тези дето плячкосват.А както някои хора обичат често да казват може и изобщо да не играете. :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #32 -: Март 18, 2013, 12:04:37 am »
Никой не се оплаква от таксите. А от това, че Zealots не си мърдат пръста да опазят копачите. И понеже не ги пазят - все някой ще ги халоса. И защо да е някой - като те се справят чудесно и сами. Аз не съм виждал по-грозно нещо никога.

П.

Не знам ама ми погледнете профила и ми кажете как при пусната охрана ме удрят без да е убита охраната преди това?  *xxx*
Всичко на плячка е от тази вечер а имаше поне двама да пазят.
Освен това нападащият е убит и то няколко пъти преди това, Броните са му на нула.
Намирисва ми на ползване на бъгчета.
« Последна редакция: Март 18, 2013, 12:18:16 am от Danchello »

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #33 -: Април 06, 2013, 06:51:10 pm »
Които се опитва да раздава шамари по зоните трябва да е готов и да яде такива, така драги играчи или си изчистете гилдчетата от такива биячи и пишманбиячи или въобще не отваряйте тази тема.
Май съм ви занемарил, скоро време много си разигравате коня в т7, но се върнах ... очаквайте включване и в т6 ако имам време ;)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Кървав замък
« Отговор #34 -: Април 08, 2013, 06:26:37 pm »
Пазете се деца от Червени шапчици!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!