Автор Тема: проблем с наемници  (Прочетена 1401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
проблем с наемници
« -: Юни 27, 2013, 07:12:17 pm »
имам 2 малки героя 17 ниво.имах стари наемници и исках да ги освободя и да си наема нови-2ра кат.както си му е реда-съблякох ги и давам да ги осводи,но ми изписва следното-За да освободите наемника, първо трябва да свалите екипировката му.а те са си голи,само дето един има отвара,но не вярвам това да е част от екипировката,а и няма как да се махне.моля да погледнете,какъв е проблема.не знам защо,но и при двата героя е така.героите са baibradar и daibradar2 в свят 2.има и още нещо-когато съм в baibradar2,няма картинка на героя и като се бия в зона на битката няма картинка нито на героя,нито на противника,което си дразни,ако може и това да погледнете.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с наемници
« Отговор #1 -: Юни 27, 2013, 07:34:11 pm »
оправих се с наемниците,освободих ги.проблем остава само с визуализацията на героя-baibradar2 -свят-2.

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:проблем с наемници
« Отговор #2 -: Юни 27, 2013, 08:38:11 pm »
За героя опитай, като влезеш в меню "Герой">"Аватар", където пише "аватар" имаш 2 стрелки, нов аватар и стар аватар, смени го, и трябва да се появи или просто премести стрелките отстрани, където ти показва образа на героя. Поне това помогна на моя :)
By Signature

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с наемници
« Отговор #3 -: Юни 29, 2013, 07:54:05 pm »
мерси,оправи се :)