Автор Тема: БОЙ НА АРЕНАТА КОЙТО ИСКА ДА ЗАПОВЯДА 22:00 ЗАПО4ВА БОЯ  (Прочетена 52884 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Не знам. Само да отбележа, че в рунд 11 със супер много късмет (както ме избягва в почти всички случаи) успявам да ударя с критичен удар Митака. За мен си е постижение  ;D
« Последна редакция: Август 09, 2009, 10:27:10 pm от Sheremetev »

Rayh

  • Гост
сървара се бъгна благодаря за участието лека нощ  :)

п.п шереметев не се касае за твоя удар просто явно няма да можем да се бием :'(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Ще да е било бъгав удар. Пробвай да създадеш 5в5 на цена 0 и да напуснеш няколко пъти. Аз бях като пиле в калчища последния път като ми се случи и трябва мнооого търпение и два-три пъти повече късмет. Иначе беше добра битка и страхотен баланс, 14 рунда не помня да съм виждал някъде (и, ако нямаше този малшанс, отивахме към 20 поне).

tyty_man85

  • Гост
добра битка дано следващия път да мога да се вкля4а и аз лека от мене

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Тази вечер в 22:00 ще има още битки, то се е видяло. Имате шест часа и половина, който ще копае, да копае, който ще се бие с мародери, да се бие, после всички категория 4 са поканени да се поразнообразят малко в по-оспорвани битки. Митака има да си връща от вчера, така че и аз ще съм там.

HAMELEON

  • Гост
 Бройте ме и мене! Ако съм се заплеснал нещо пратете ми ЛС и ще дойда. ;)

tyty_man85

  • Гост
ще питам и от моя орден 3-та категория да се побиете 4е не ги знам какво толкова се 4удят може да ги е страх  ;D тука се проверява кой до къде е стигнал и къде е сбъркал със атрибутните то4ки

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
искате ли пък от 2ра категория да направим бой? ще тегля чоп с кое от трите ми оръжия да се бия

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

tyty_man85

  • Гост
аз отивам към арената  някой ако иска да се побиеме 4е не мога да си пусна допълнителните то4ки  2-смс-са ми изгърмяха и май пове4е няма да си купувам диаманти така щото взе да става доста 4есто

Rayh

  • Гост
мой те ще са там към 22 ако има мераклии да се бият с мен(1х1) нямат проблем  :)

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Тази вечер и аз съм там  :)

drakoncho5

  • Гост
и аз

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Аз тръгвам...

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
аз за малко да забравя че днеска пак щеше да има бой , но да видим дали ще стигна до имперския град че нета нещо почна да си прави базици
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Rayh

  • Гост
аз съм там :)