Автор Тема: Гилдия KILLER набира членове  (Прочетена 12189 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Гилдия KILLER набира членове
« -: Септември 15, 2013, 09:01:40 pm »
Здравейте-нашата гилдия киллер набира членове-5 човека сме горе долу прилично развити-всички във втора категория.И дори факта че училището и работата започнаха играчите влизат по няколко пъти на ден.Развиваме се-пишете ми-най-важното е да влизате всеки ден-правите ли го за няколко месеца ще сте в ничиите земи със страхотен левел.Заповядайте-познаваме се в реалния живот със съотборниците и ви гарантирам-всеки един от нас ще ви помага-стига да сте активни и честни.

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #1 -: Декември 14, 2013, 11:05:47 pm »
Така,създадох нова гилдия,въобще в нов свят с нова поща-стария профил не съм влизал от доста време,искам да попитам много сериозно и моля някой админ да отговори-сега съм в свят 5,и играчите от попитай играч казват-извинете нямя свят 5 има 2 и 3-и след тва питам как така аз съм в свят 5,а защо мой приятел не може да се регне и те ми нз и искам някой админ да оправи тази работа,за благото на играта-след като АЗ съм успял да се регна в свят 5,значи регване е възможно и би следвало и мой приятел да успее да се регн и въпреки това не им излиза такава опция

Неактивен -anitan-

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-1
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #2 -: Декември 15, 2013, 11:44:05 am »
От къде успя да се регнеш в свят 5 Искам и аз да пробвам

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #3 -: Декември 15, 2013, 12:45:23 pm »
з това питах от попитай играч,и те ми викат-не може,просто ми даде директно свят 5,писах и на админите-как така аз и още 3-4 000 човека сме се регнали във въпросната ера,а другите не могат-няма отговор-имах и профил в свят 3-някога 2010,ше продължавам да ги питам

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #4 -: Декември 15, 2013, 01:20:00 pm »
Какъв свят 5  :o Че то такъв е съществувал  :o Абе я ми кажи коя гилдия е на първо място? Сигурно си във втори или трети свят без да знаеш....А про регването нещо се е объркало с числата ли, от къде да знам...То е имало преди доста време повече от 2 свята ама са сляти и са създадени тези 2 свята..... Виж ако Sentinel ти е на първо място в статистика на гилдийте, значи си в 3ти.... В свят 2 не ги знам точно гилдийте ама потърси DFA.... Ако намериш тази гилдия значи си в свят 2..... Ако нито едното не намериш не знам  :D Но не ми се вярва да си в друг свят  ;) Според мен е имало визуална грешка при регването....

ПС: Как ти е акаунта да видя дали си в 3ката направо  :)

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #5 -: Декември 15, 2013, 01:24:57 pm »
Оп, туко що те намерих и ти писах.... В свят 3 си, в гилдия KILLER2   ;) Хайде приятна игра и надявам се, се е разяснил въпроса :D

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #6 -: Декември 15, 2013, 01:26:13 pm »
Combatentesп е първата гилдия,а като си влезна-в моят профил пише teddyrk свят5,не съм в 3,защото там като напиша тедиказанджиев-не ми излиза другия профил,който е в тройката и пише teddykazandjiev Свят3,в свят 5 съм,но не го знам какъв е-дали е бъг или не-но ми пише свят5

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #7 -: Декември 15, 2013, 01:27:36 pm »
Свят 3 съм teddykazandjiev така е 17 ниво-това е профила ми свят 3 17 ниво свиреп войн,в този фантомичен свят 5 съм teddyrk

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #8 -: Декември 15, 2013, 01:28:49 pm »
Дооообре.... Тогава потърси някоя от двете гилдий.... DFA или SENTINEL .... Странна работа :o

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #9 -: Декември 15, 2013, 01:36:37 pm »
В свят 3 верно не те намирам с другото име   :D Ти май верно си намерил някакъв мистериозен свят за който дори и създателите на играта не знаят  :D Ама все пак виж дали намираш DFA, че да не се окаже, че си в свят 2....Там са и повече играчите ;)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #10 -: Декември 15, 2013, 01:39:31 pm »
Я качи малко снимки. На някоя класация например или съветника.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #11 -: Декември 15, 2013, 01:46:47 pm »
Абе потърсих го и в двойката туко що....Регнах се набързо, но нещо ми отбягва....И в тройката същото  :D Той човека наистина е намерил някакъв друг свят.... Може да е някакъв тестов на играта...Където тестват ъпдейтите ли де да знам....

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #12 -: Декември 15, 2013, 01:52:45 pm »
Ще потърся,то наистина-и в играта в този свят 5 не мога да се регна,а и е накъв фантом-но ще видя

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #13 -: Декември 15, 2013, 01:54:08 pm »
Няма нито сентинел нито Дфа,а и в света много трудно се влиза и има проблем,имаше и други оплаквания по тоя въпрос

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #14 -: Декември 15, 2013, 02:01:11 pm »
адявам се админите 1.Да оправят проблема с влизането,и 2.Да ми обяснят какъв по дяволите е тоя свят 5 и как така,има няколко хиляди играча,и аз съм там,а в същото време не могат да се регват още хора