Автор Тема: Гилдия KILLER набира членове  (Прочетена 12188 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #15 -: Декември 15, 2013, 03:41:52 pm »
 Ето бре на човека си му пише че е в свят 5,ама наистина е чудно какъв е тоя свят :o
« Последна редакция: Декември 15, 2013, 03:47:12 pm от viko58 »

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #17 -: Декември 15, 2013, 03:44:51 pm »
ЕТО хора-ето го фантомът свят 5

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #18 -: Декември 15, 2013, 03:45:52 pm »
Онзи адрес ви отвежда в моя профил скрийншот къде ли не пострах това,тоя свят 5 тоя фантом на играта дето никъде го няма,ама го има-ето снимката дето е адресът-това е и си пише отдолу свят 5

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #19 -: Декември 15, 2013, 04:35:11 pm »
http://www20.imperialhero.org/game/profile.php?name=teddyrk

Как ти показва профила като даже не си логнат в играта според скрина  *xxx*

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #20 -: Декември 15, 2013, 04:35:51 pm »
Моля някой админ или да закрие този свят,или просто да го сложи в опциите за регистриране-света е нов,няма 6 и 7 категория герои,но нз защо мой приятел не може да се регне-това е толкова тъпо-всички видяхме от снимката-света си е съвсем реален,ако има някакъв бъг той да бъде оправен-защото дори и "ОПИТНИТЕ" играчи ми казват такъв свят няма-е има и след като го има тоз свят,нека всички да могат да се регват в него

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #21 -: Декември 15, 2013, 04:38:46 pm »
Профила го снимах просто не съм снимал играта,но друг начин да разберете че съм свят 5-отивате в попитай играч-там има въпроси някои от които на teddyrk това съм аз-прокарваш курсора върху името и ти излиза света,ако снимка на профила не е достатъчно доказателство-има толкова начини да се види ЧЕ ТОЗИ свят е истински,но явно или има бъг или нз-защото има доста играчи,но не може да се регват хора,но има снимка има и мои въпроси,в попитай играч-споменах го това и се вижда теддирк свят 5

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #22 -: Декември 15, 2013, 04:45:27 pm »
+ това данчело един играч вико на горе малко е показал един мой въпрос-който ако не вярваш на снимката или ти е странно щото ви е казано от някъде че няма такъв свят,та там се вижда-теддирк свят 5 и просто искам някой да вземе да ми каже какво става,защото е супер странно да не си знаят админите кви светове имат,ми ако това е свят,който не е легален-кво става,що въобще от рас ми даде оп без да съм избирал свят 5-нов само 5 категория има и то началото на пета,ниските нива-всичко точно и ми казват като помолих за линк за регистрация на мой добър приятел,те казват-няма такъв свят а има-та моля за отговор и оправяне на тази фантомност на свят 5-след като го има нека е свободен за регване от всички-има няколко хиляди човека до 5 категория има,и нека както тези хора,И АЗ са се регнали нека така да могат да се регват и новите играчи,а не да казвате че няма такъв свят,при положение че има-доста хора си направиха труда да потърсят, да отбележат като вико,който представи въпроса ми и се вижда-свят 5,благодаря,а сега остава админите да кажат,ако тоя свят е някакъв опасен или нелегален да се махне и да се пръхвърли работата в нов свят,но той си е същия като другите светове на играта,които преди съм играл-свят 3 например,и няма индикации за измислици и хакове,нека се вземат мерки.Благодаря

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #24 -: Декември 15, 2013, 07:47:22 pm »
http://www20.imperialhero.org/game/profile.php?name=Shillenzel тези два профила също са от многото в свят 5-копирам няколко,за да покажа че не е само няква грешка при мен а да видите че е реален този свят и има много регистрирани гилдии и играчи

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #25 -: Декември 15, 2013, 09:38:11 pm »
В случай, че не знаеш как да качиш снимка във форума, защото гледам, че си играеш с линкове.....
Отиди ето тук: http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6766.0 и прочети писанията от Sheremetev  :)

ПС: Това според мен е или тестов свят, който преди си е бил нормален свят за играене, но сега програмистите го ползват за проби на ъпдейти и са го пуснали попогрешка на уебсайта или е нелегален сървър....Но не вярвам да е нелегален и да показва профилите на играчите в оригиналният уебсайт....Но пък и от друга страна, ако е свят за тестване как така ще има играчи, които играят в него(Освен пък да са самите програмисти, които да играят, а останалото да са вече отказали се или пък копирани акаунти и прехвърлени в други светове...).....Объркващо е някак, но други отговори не ми идват  :D Това трябва да си го знаят програмистите  :D
« Последна редакция: Декември 15, 2013, 09:46:39 pm от Irbis »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #26 -: Декември 15, 2013, 10:01:59 pm »
В село без кучета така става...
Няма да се учудя ако се появят и танкове в скоро време  :D

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #27 -: Декември 15, 2013, 10:57:30 pm »
Това не мога да го направя-но ето пак адресът на моя онлайн профил той показва най-важното в ситуацията света,който е въпросният 5-ти http://www30.imperialhero.org/game/profile.php?name=teddyrk и благодаря за вниманието krest- тоя линк ще ви отведе в профила,онлайн профила-единствения проблем е че пише свят 5 и че моя приятел не може да се регне

Неактивен teddykazandjiev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #28 -: Декември 15, 2013, 11:01:24 pm »
флайн профила де-показва славата професията опитът и света-всичко друго си е както трябва да бъде само че е свят 5 в който приятелят ми не може да се регне-а и други хора щяха да дойдат-бяхме се разбрали-аз се накефил на 5-ти свят,видях че няма 7-ма категория нито 6-та и им казах да се регнат-но те не успяха и от там се започна цялото питане-благодаря отново-утре ще прегледам отговора Ви krest ето и офлайн профила,забележете ч пише свят 5 http://www30.imperialhero.org/game/profile.php?name=teddyrk

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
Re:Гилдия KILLER набира членове
« Отговор #29 -: Декември 15, 2013, 11:10:36 pm »
Преди свят5  имаше и свят4 ,който не беше афиширан никъде.До една година ще закрият свят5 тихомълком,както стана с 4-ти.