Автор Тема: Преди и сега ( 4 години назад )  (Прочетена 1778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alesita

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +85/-286
  • По-лоша от дявола, е само жена му!
    • Профил
Преди и сега ( 4 години назад )
« -: Октомври 21, 2013, 10:09:58 pm »
Нямам конкретна причина да пусна тази доста абстрактна тема, просто да става раздумка.
Преди 4 години, като играх тук за пръв път ( свят 2ри, сега в 3ти ), буквално гъмжеше от хора, само във форума висяха поне 20тина постоянно, вечер и уикендите към 50. За играта да не говорим. А и тогава се рекламираше в замунда и други сайтове предполагам ( което не е лошо и сега да се направи ). Повечето си бяха българи, но и чужденци се намираха, гилдии активни ( разбирайте не фрашкани с мулета ) колкото искаш, да не говорим какъв бой беше като въведоха ничиите земи. Организираха се форумни срещи в различните градове, даже бях присъствала на една от тях. Беше си доста приятно изживяване, хора различни, но все намирахме по нещо общо, по някоя тема за разговор различна от играта, дисбаланса на един клас герой спряно други и тн. Както и срещи на гилда, в случай, че повечето членове бяха от 1 град. Даже се заформиха и много приятелства, и то не само от тези срещи. Дори и повече от приятелства, но ще спра до тук за да не стане твърде сладникаво. Имаше си я и агресията между играчите, настървените войни между мощните гилди. Пазара гъмжеше от стока, пукаш нещо, било то предмет или ресурс, и се купува за минути. Цените на диамантите бяха от порядъка на 22к ( което сега звучи смешно, но тогава даже имаше протести у форума за високата цена, и искаха админите да и сложат таван ). И се намираха хубави епици от там, а сега хубави итеми само чрез гилдия. Демек майсторите са кът.
Абе много неща са се променили от 2009та до сега ( демек от както е създадена играта ), но за жалост към по лошо.
« Последна редакция: Октомври 21, 2013, 10:22:48 pm от Alesita »

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Re:Преди и сега ( 4 години назад )
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2013, 02:23:38 pm »
Някой се размечтал за по забавните моменти от миналото, когато още се развиваше играта. ... В последното изречение оценката ти е добра и аз съм на същото разстояние, но си има причина ...............  *hihi* :P , за нея можеш да попиташ древните Финикийци.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Преди и сега ( 4 години назад )
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2013, 05:14:41 pm »
Майстори има и сега. Аз имам десетина героя повечето от които са с пагони за всички категории до които са стигнали но вече бачкат само ако ми потрябва нещо. При тази цена на диамантите си е чиста набутка ако някой реши да печели със занаят. Особенно в малките категории. При бижутата е направо трагедия с тоя дроп, дух и интелект , които вкарва непрекъснато. Оръжията и те вкарват един куп безмислени поражения за мобове повечето са от различна за оръжието категория. Единствено при броните се получават нормални.

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:Преди и сега ( 4 години назад )
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2013, 06:48:21 pm »
Хубаво е да мечтае човек :) Но в този случай можеш само да си мечтаеш *hihi*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Преди и сега ( 4 години назад )
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2013, 07:10:14 pm »
За жалост много точен коментар  :)