Автор Тема: въпрос  (Прочетена 3394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
въпрос
« -: Януари 23, 2014, 05:53:00 pm »
бихте  ли ми дали съвет какви наемници да търся за 6 кат

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #1 -: Януари 23, 2014, 10:36:45 pm »
Охоо, тук е май по-сложно....Не съм професионалист с кат. 6, но мога да ти кажа, че за някои босове ще ти трябват само ловци, при други ловци и поне един преследвач и най-вожното да имаш поне 2 боеца....Защото има един морски демон и една лилава костенурка на, които без бойци просто нищо не им биеш...

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #2 -: Януари 24, 2014, 12:33:44 am »
Охоо, тук е май по-сложно....Не съм професионалист с кат. 6, но мога да ти кажа, че за някои босове ще ти трябват само ловци, при други ловци и поне един преследвач и най-вожното да имаш поне 2 боеца....Защото има един морски демон и една лилава костенурка на, които без бойци просто нищо не им биеш...



Зависи, според мен всичко зависи от екипировката, в категория 6 всички приключения ги минах с 5 ловци с арбалети и главен герой ловец и той с арбалет, единствено при епичната костенурка и този морски демон вкарах преследвач с два боздугана, яростен с пика и мистик с Вцепеняване, което ми свърши работа и при двата боса.Другото което ви е нужно е малко късмет.......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #3 -: Януари 24, 2014, 05:42:29 pm »
Еми същото говоря и аз де  :D Костенурката и морският демон са невъзможни без бойци( Е разбирасе, ако си направя 5 ловеца за, които съм вложил 5к диаманти може и да имам шанс и само с ловци....) Според мен на тях без понето 1 боец нямаш шанс, даже да не говоря за 2....Аз костенурката я натрепах от вторият опит с два боеца, със защита в ръкопашен, а демона до тук ми е оставал на 13к кръв, но има какво да му поработя още( все пак бойците са с комплект от 5та и първите срещнати части на аукса  :D ) =) Има и др. варианти, като мистика например....Но тея два боса не са за ловци във всички случай  :D

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #4 -: Януари 24, 2014, 07:42:28 pm »
аз съм свиреп войн ник conan свят 2

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #5 -: Януари 25, 2014, 01:09:41 am »
аз съм свиреп войн ник conan свят 2


Значи при вас по-лесно трябва да станат нещата от колкото при другите два класа.Залагай твърдо на 5 ловеца и само за тези два боса споменати по-горните постове си вземете още два боеца примерно, или боец и мистик, по ваше желание.
« Последна редакция: Януари 25, 2014, 01:11:29 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #6 -: Януари 25, 2014, 10:11:34 am »

Значи при вас по-лесно трябва да станат нещата от колкото при другите два класа.Залагай твърдо на 5 ловеца и само за тези два боса споменати по-горните постове си вземете още два боеца примерно, или боец и мистик, по ваше желание.
  къде да тези босове :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #7 -: Януари 25, 2014, 11:58:23 am »
 къде да тези босове :)


Костенурката е на финалната стъпка на приключението "Честна корсарска" в зоната Атола на сина, провинция Древната вода.
« Последна редакция: Януари 25, 2014, 12:02:49 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #8 -: Януари 25, 2014, 12:11:31 pm »
3 приключения в т6 които са на острова се минават още докато основния герой/войн/е 51 ниво.изобщо не са проблемни.аз винаги ги минавам с 4 ловци и тъмен мистик с арбалет и да има вцепеняване.

Неактивен Irbis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +49/-92
  • Животното просто ме радва :D
    • Профил
Re:въпрос
« Отговор #9 -: Януари 27, 2014, 01:24:20 am »
И как минаваш демона? Само с 1 мистик :o Да ти имам наемниците, сиг. връзват 2к поражения и 300-400 ловкост :Д Не знам, но мен в комби с тая костенурка ми се опъва да го мина без боец....