Автор Тема: точки от занаяти  (Прочетена 2597 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stanimar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
точки от занаяти
« -: Януари 30, 2014, 03:06:45 pm »
ника ми е stanimar в свят beta
в миньорската професия стигнах 365точки в 1категория и не мърдам нагоре правя медни кюлчета и ми дава 364точки после като влезна пак ми дава 365точки и така вече около 15-20пъти някой може ли да оправи проблема

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:точки от занаяти
« Отговор #1 -: Януари 30, 2014, 04:58:17 pm »
ника ми е stanimar в свят beta
в миньорската професия стигнах 365точки в 1категория и не мърдам нагоре правя медни кюлчета и ми дава 364точки после като влезна пак ми дава 365точки и така вече около 15-20пъти някой може ли да оправи проблема

 Усъвършенстване на поддържащите професии •

- Кожар и Ювелир – при достигане на определен брой занаятчийски точки, получавате шанс за „специална” изработка. Това означава, че можете да получите повече обработен ресурс от единица суров материал, или:

От 200 до 300 т. – шанс за изработка х2

От 300 до 400 т. – шанс за изработка х3

От 400 до 500 т. – шанс за изработка х4

От 500 до 600 т. – 2% бонус към шанса за специална изработка

Над 600 т – още 2% бонус към шанса за специална изработка
Пример: Ако имате 210 занаятчийски точки като кожар и обработвате 2 тежки одрани кожи, имате шанс да получите 2 тежки кожи (вместо 1).

Дърводелец и Миньор – за всеки 100 занаятчийски точки в съответната категория, се увеличава с 1 максималното количество за добив на съответния ресурс.
Пример: Ако нормално шансът Ви за добив на определен вид руда е 2-5, когато достигнете 200 точки като миньор в съответната категория, количеството същата тази руда ще бъде 2-6.

След достигане на 200 т. ще получавате занаятчийски точки само при „специална” изработка


По колко кюлчета обработвате на веднъж?
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен stanimar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:точки от занаяти
« Отговор #2 -: Януари 30, 2014, 06:38:52 pm »
моля не ми давайте смешни отговори това и сам мога да го прочета в правилата на играта проблема е че при едни фиксирани точки като продължаваш да правиш кюлчета точките слизат надолу и после пак остават същите и това няколкократно за шанса е ясно че не става от първия път но да ти намалява точките егати шанса   

Неактивен stanimar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:точки от занаяти
« Отговор #3 -: Януари 30, 2014, 06:43:14 pm »
различно по 10,15,20 кюлчета пробвам всякакви вариации но не става затова и пиша тук при въпрос в играта ме упътиха да задам въпроса си във форума
 

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:точки от занаяти
« Отговор #4 -: Януари 30, 2014, 07:07:38 pm »
Когато се пускат да се обработва ресурс винаги пада брояча на точки. Това е от край време така. Питах колко кюлчета правите защото при малък брой може да не направите специална изработка. Във вашия случай над 300 точки трябва да излезе х3 за да ви даде да качите занаят и може да няма никакъв проблем. Пробвайте да пуснете 60 кюлчета на максимално старание.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен stanimar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:точки от занаяти
« Отговор #5 -: Януари 30, 2014, 07:23:47 pm »
Ok ще пробвам с 60 кюлчета досега имам около 400 и нищо

Неактивен stanimar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:точки от занаяти
« Отговор #6 -: Януари 31, 2014, 05:53:21 am »
Относно точките пробвах както ме упъти Komadrin пуснах 60 кюлчета и този път наистина точките ми мръднаха нагоре.В името на коректността обаче държа да отбележа че не е вярно че точките винаги падат надолу и после се връщат на същия брой.В моя случай от 360 като пуснах 60 кюлчета станаха 367 и след като влезнах 2 път станаха 370.Това ми се случваше доста често преди да стигна 360 но на тези точки зацикли и само надолу и обратно на същия брой.Както и да е вече съм над тях.Благодаря за вниманието.Затварям темата.

Неактивен stanimar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:точки от занаяти
« Отговор #7 -: Януари 31, 2014, 05:55:30 am »
Моя грешка в предишния ми коментар не 360 а 365точки