Автор Тема: Плячкаджии-хитреци  (Прочетена 2908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Плячкаджии-хитреци
« -: Април 02, 2014, 01:20:48 pm »
Не смятате ли, че е редно да се направи нещо за да се спрат ония комплексари, които вилнеят с по 1-2 категории по-високи наемници?

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #1 -: Април 05, 2014, 11:03:29 am »
И те ще си намерят майстора.. ;)

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #2 -: Април 05, 2014, 12:11:31 pm »
 *black_eye* само да ми паднат .след месетц стягам  артилерията  *hihi* *hihi* *hihi*
- I died to become immortal

Неактивен Alesita

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +85/-286
  • По-лоша от дявола, е само жена му!
    • Профил
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #3 -: Април 05, 2014, 12:36:35 pm »
Всякакви уроди ги има, и на мене ми се е случвало, но им тегля по една на ум и си продължавам със следващият. Общо взето с приказки нищо няма да се промени, а екипа да обърне внимание на този проблем е пълен абсурд.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #4 -: Април 06, 2014, 05:44:34 pm »
Не се хабете излишно, преди време имаше доста дискусии по въпроса и се разбра, че това е част от играта същто като обирите на гилдии.Не казвам че това е нормално, но играта не го забранява следователно не е проблем......Просто трябва да бъдете по-предпазливи с какви суми злато пътувате в опасните зони и в незащитените ничии земи.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #5 -: Април 07, 2014, 08:46:42 am »
Това за предпазливоста е ясно. Аз нямам нищо напротив да ме обере някой по-добър от мене, но да е от моята категория! Разбирате ли, това е все едно да ме нападне гегой с две категории над мене, с пет наемника с дрехи и оръжия от космоса... Извинявай.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #6 -: Април 07, 2014, 11:53:47 am »
Могат да те нападат герой само в твоята или по-ниска категория. По принцип могат да се вдигнат нивата на наемниците, но за да ги обличаш в горна категория трябва да ги повишиш в лечебницата. А ако са повишени не могат да се ползват докато героя е в по-ниската категория. Тоест, ако си да речем 5та категория и те напада герой от 5та, а наемниците са му да речем 53-54 ниво, то те са нети максимум в 5та и са облечени с итеми от 5та. А не от 6та категория. Единсвеният бонус е, че при качване на всяко ниво се вдигат атрибутните точки на наемника. Мисля че бяха по 5 на ниво.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен milen80

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +11/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #7 -: Април 07, 2014, 03:22:32 pm »
Това за 5 точки на ниво е вярно, но по страшно когато героя който те напада е от например от кат 6 или 7 но наемниците му са от 5 кат. но са така екипирани и с показатели които са ненормални /с кървави итеми -епична изработка и т.н./, много трудно се удържа и бие такъв герой:):):)
 

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #8 -: Април 07, 2014, 04:27:37 pm »
Няма как герой от по-висока категория да удари герой от по-ниска. В зоните и замъците където може да се плячкосва въобще не ти показва героите от по ниска категория. Освен, ако няма бъг, но аз не съм срещал такъв случай. Такава битка може да има само при битка за замък или ако се натресеш на охрана.
А за червените шапчици е отделен тема. Въпрос на избор и възможности. Все пак играта отдавна не се развива. Играчите имат достатъчно време да направят какво ли не. За да разсеят скуката ;)
« Последна редакция: Април 07, 2014, 04:29:36 pm от Komadrin »
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен milen80

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +11/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Плячкаджии-хитреци
« Отговор #9 -: Април 07, 2014, 11:04:40 pm »
да така  :)