Автор Тема: Протести  (Прочетена 13404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #15 -: Април 27, 2014, 10:25:40 am »
а щеше ли да е интересно ако всички наемници бяха с развити умения като основен герой????макар да се намират и такива до 80% от основния.повечко време да се търси и се намира.макар че с 4 наемника т5 от преди да има даже и т6 ресвам няколко пъти.въпрос на развитие.

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #16 -: Април 27, 2014, 10:42:27 am »
Стига бе, човек, ако се търси повечко.. че кой не търси? От миналата година лятото(юли може би да беше) висях в к5 и търсех наемници за к6, накрая ми писна и преди нова година се метнах с наемките от к5, НО все пак - януари успях да си намеря 1 ловец!
By Signature

Неактивен kimtoi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +11/-7
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #17 -: Април 27, 2014, 11:06:17 am »
И според не е нормално с 20 героя във 3 различни категории да обикалям през ден и на месец я намеря 1  я не от  100 наемника (20 х 5 ) ??? . С това темпо мога се пенсионирам  :rant:
« Последна редакция: Април 27, 2014, 11:09:27 am от kimtoi »
умрял форум  ...  " Два пъти пиша във форума за бъг и двата пъти няма резултат "

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #18 -: Април 27, 2014, 11:07:51 am »
Стига бе, човек, ако се търси повечко.. че кой не търси? От миналата година лятото(юли може би да беше) висях в к5 и търсех наемници за к6, накрая ми писна и преди нова година се метнах с наемките от к5, НО все пак - януари успях да си намеря 1 ловец!
не че съм възхитен от наемките но се намират макар и с доста рефреши и ордена на търговеца за по голям късмет/това е ако бързаш/ решението

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #19 -: Април 27, 2014, 11:11:46 am »
Зависи за какво и в коя категория търсиш наемници. За минаване на приключенията, за 1-2 седмици се намират нужните наемници, до 6та категория. За плячка, ако не си много придирчив отива година. За маниаци доста повече :)
 
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #20 -: Април 27, 2014, 11:14:36 am »
Зависи за какво и в коя категория търсиш наемници. За минаване на приключенията, за 1-2 седмици се намират нужните наемници, до 6та категория. За плячка, ако не си много придирчив отива година. За маниаци доста повече :)
 

прав си за прикове само с око и залп ловци ми требват

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #21 -: Април 27, 2014, 11:18:43 am »
не че съм възхитен от наемките но се намират макар и с доста рефреши и ордена на търговеца за по голям късмет/това е ако бързаш/ решението

В случая говоря за главната, с нея наемници без орден не съм търсила.. като имаш в предвид, че не съм претенциозна - исках само орлово и залп с базова точност.. е намерих го, след половин година борба :D
By Signature

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #22 -: Април 27, 2014, 11:30:52 am »
В случая говоря за главната, с нея наемници без орден не съм търсила.. като имаш в предвид, че не съм претенциозна - исках само орлово и залп с базова точност.. е намерих го, след половин година борба :D

Айде сега де не се лъжем. С орлово око, залп и точност наемници се намират доста често.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #23 -: Април 27, 2014, 11:35:59 am »
Къде ми файдата да лъжа, кой какво ше ми даде? Всичко или на ловкост или без някое от двете умения...
By Signature

Неактивен kimtoi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +11/-7
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #24 -: Април 27, 2014, 11:46:02 am »
В случая на Аврора, и да не са 6 месеца и 3 да са, нормално ли е ???
умрял форум  ...  " Два пъти пиша във форума за бъг и двата пъти няма резултат "

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #25 -: Април 27, 2014, 11:55:58 am »
В случая на Аврора, и да не са 6 месеца и 3 да са, нормално ли е ???
Абе ти поне беше "съпричастен" към търсенето ми, няма го Irbis да си каже ТЕЖКАТА дума *hihi* с него заедно търсехме по едно време и все пак гада намираше, а аз циклех на едно място.. много ми се смееше, като му показвах какви наемници ми пуска :D
By Signature

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #26 -: Април 27, 2014, 11:58:09 am »
Преди 2 седмици започнах да търся наемници за 5та. Пуснах си бързоход за да не се мотам по провките по цял ден. Героя е без орден на търговците и не съм опреснявал и да харча допълнително диаманти. Докато изтече ордена си намерих всички наемници, които ще ми свършат работа за да мина приключенията. 3 стрелеца са с орлово око и залп, 2 от тях са с точност. И имат доста други умения. По натам може да сменя някой, но няма да търся специално.  Вярно, че на плячка кой ме хване ще ме бие, но не това е целта на наемниците които търсих.
Та, сега на теб ли да вярвам, че няма или на очите си. И сега да мина през провките поне 1 ще намеря за 2 дни.
Трудно се намират наемници за плячка и за стражи. За там наистина трябва много време.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #27 -: Април 27, 2014, 12:05:20 pm »
Преди 2 седмици започнах да търся наемници за 5та. Пуснах си бързоход за да не се мотам по провките по цял ден. Героя е без орден на търговците и не съм опреснявал и да харча допълнително диаманти. Докато изтече ордена си намерих всички наемници, които ще ми свършат работа за да мина приключенията. 3 стрелеца са с орлово око и залп, 2 от тях са с точност. И имат доста други умения. По натам може да сменя някой, но няма да търся специално.  Вярно, че на плячка кой ме хване ще ме бие, но не това е целта на наемниците които търсих.
Та, сега на теб ли да вярвам, че няма или на очите си. И сега да мина през провките поне 1 ще намеря за 2 дни.
Трудно се намират наемници за плячка и за стражи. За там наистина трябва много време.
Виж сега, аз не ти говоря за к5, в к5 с последния ми герой намерих 5 ловеца с орлово залп и .. бонус умения + 2 преследвача със стелт, 2 оръжия, избягвания, засади, майсторства и пазител с майсторство с меч, с щит, провокация и отбиване на стрли  за има няма месец. Не те карам да ми вярваш, в същност никого не карам, казвам какво е било при мен, при всеки "късмета" е различен..
By Signature

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #28 -: Април 27, 2014, 12:10:39 pm »
Значи сигурно ние сме от каръците..как ги намирате за две седмици не знам...и ордени и рефрешване и баене и хвърляне на боб съм пробвал и за по малко от 3 месеца не съм успявал да намеря наемки и то за к5.За к6 изобщо не може да става дума там е направо трагедия и то голяма! за к7 е още по зле. Кога ще ни освободят малко примката тия хора не знам..че даже за последно и цената на диамантите се вдигна та да ни е супер готино.  *WALL*

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Протести
« Отговор #29 -: Април 27, 2014, 12:17:41 pm »
И аз това се опитах да кажа, трагедията в к6 е пълна, а в к7 ама въобще и нямам намерение да търся, ся си ги развивам наемките и до където стигна с тях.. то дали ще търся нови или ще вдигна тези.... докато намеря свесни попълнения тея вече ше са 65/66 лвл :D
By Signature