Автор Тема: Пазар  (Прочетена 2905 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Пазар
« -: Юни 25, 2014, 10:30:20 pm »
Не знам но това нещо като пазар вече е просто нещо като галерия да влезнеш и да погледнеш дали нещо се предлага и на каква цена, е така да си направиш някаква справка. Отдавна и аз нищо не съм копувал ама нема значение в кой свят е, а за ресурси не знам ама май веки си ги добива и всеки си ги използва за собствени цели. Вече се замислям дали е небходимо на играта пазара, от време на време някой предлага нещо ама нема кой да го купи. Причини колкото щеш, дори и да го предложиш на цена с надценката която ти покрие таксата  да го пуснеш на пазара, пак нема кой да го купи. Отдавна и играчи които преди 6-10 месеца бяха активни вече ги няма в джаза (форума), дори и кака Софи :P . От пазара зависи и занаятите, не знам дали вече некой си прави труда да прави нещо освен за някой член на гилдията, т.е. за собствените герои или по поръчка на някой дрег играч  - още по рядко. Предполагам че ще се коментира темата в положителна насока и няма да има заяздания и търкания между останалите играчи. Също така много рядко съм виждал предлагане на русурси за продан в тържишето във форума или въобще не е имало, т.е. предлага се само екипировка, инструменти лилави и жълти и рецепти от същия тип, като полоивната от тях дори и за жълти стотинки не могат да се продадат, имах предвид жълти и лилави рецепти. 
Е тези които са активни се надявам да си изкажат мнението, има ли нужда от някаква промяна и поодбрение. 

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #1 -: Юни 26, 2014, 09:02:18 am »
"Кака ти" е тук ежедневно...по няколко пъти. Моите складове(а те са доста) са препълнени със сносна(поне за мен е такава) стока, но вече съм ги пускала на пазара и нямаше интерес за това си ги пазя и ги предлагам, само като имам запитваня за дадена екипировка. Работя си за мен си и за кеф и никога не съм отказвала да направя на някой нещо, или да поработи в щаба ни срещу скромно дарение, все пак работилниците ни не са +2-4%, а 90% от тях са на макс.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #2 -: Юни 26, 2014, 10:12:29 am »
Aми аз какво да ти кажа - каквото ми трябва сама си го изработвам, ако пък има нещо, което не мога да направя или да си набавя - бандата помага (време за реклама - железни пичове са *FRIEND* *THIS*). Пазара го ползвам предимно да си убивам времето, докато някой герой пътува и АКО евентуално се набара нещо що годе хубаво - добре дошло :P Понякога се опитвам да продам някоя и друга изработка, но честно казано в повечето случаи ме стяга шапката, като пускам хубав предмет почти за без пари и никой не ще да купува, или се.... за 200к и наддава - свалям всичко и кое отива по закачалки, кое по домове (въпреки, че много често си забравям предметите в склада :-[ :D) Абе с 2 думи - мизерна работа..
By Signature

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #3 -: Юни 26, 2014, 12:25:44 pm »
Много си е добре пазара . Само отвари се продават на него.Ама и тях ще престанат да ги предлагат сигурно като няма кой да ги купува :D :D

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #4 -: Юни 26, 2014, 04:09:29 pm »
Много е зле няма какво да си купиш

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #5 -: Юни 26, 2014, 04:52:16 pm »
Няма, защото искате да продаваме под себестойността на продукта, все ви е скъпо :) Като започне да им излиза "исапа" на майсторите тогава ще има хубави итеми на пазара.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Алекс Крос

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +91/-20
  • Недей да викаш! -силните говорят тихо!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар
« Отговор #6 -: Юни 26, 2014, 08:14:45 pm »
в играта и пазар ли има???  :o

Неактивен kimtoi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +11/-7
    • Профил
Re:Пазар
« Отговор #7 -: Юни 28, 2014, 10:18:24 pm »
в играта и пазар ли има???  :o
    :D :D :D
ама само китайски стоки *hihi*
умрял форум  ...  " Два пъти пиша във форума за бъг и двата пъти няма резултат "

Неактивен Алекс Крос

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +91/-20
  • Недей да викаш! -силните говорят тихо!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазар
« Отговор #8 -: Юни 29, 2014, 10:21:42 am »
 :D  *hihi*  :D