Автор Тема: Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!  (Прочетена 39668 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Здравейте на всички,

Иска ми се да започнем една тема тук, в която да можем да обсъдим по възможно най-структуриран начин темата:

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=33696.0

Всеки коментар ще е от полза. В името на максималния конструктивизъм нека всеки, които иска да участва да пише в един и същи коментар и да си го редактира, когато добавя нещо ново за да е по-лесно за четене и следене... Най-удобно ще е ако е разделено по теми например:

Какво харересвам:
1.
2.
3.

Какво не харесвам:
1.
2.
3.

Какво смятам, че трябва да се подобри, разшири, поправи:
1.
2.
3.
...

Предварително благодаря,

Хаос

ПП Старата тема съм я преместил в архив за да не се бърка с новата дискусия.
« Последна редакция: Февруари 07, 2015, 07:44:42 pm от Xaoc »

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #1 -: Август 18, 2014, 01:06:21 am »
Въпрос:
Блокирани потребители или такива без регистрация съответно, как биха могли да изразят своето мнение?
By Signature

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #2 -: Август 18, 2014, 06:05:44 pm »
Първо, поздравления за екипа :)

Лично аз харесвам почти всичко, и според мен трябва максимално да запазите настоящия геймплей.
Това което ме дразни, са тия прозорци, и по-специално че не опресняват. Ама щом казвате - нова визия, нов код, значи това не трябва да ме притеснява. Внимавайте обаче, да не направите някоя нова игра. Като хироус 5 в сравнение с 3. Според мен на тоя тип стратегии не им трябва 3Д. А и тази "диаболо лайк" визия нещо не ми допада, ама това съм си аз. Вие си следете сатистиките, ако това се продава - така да бъде, по-важно е да има хора :)
Другото върху което трябва да се помисли, е мултиакаунтинга. Според мене има нужда от ограничаване. Нещо от сорта на 1 регистрация - 4 героя, от всеки клас по 1, а всеки да си решава дали да ги развива.

Новината е много добра *ok*. Стискам палци, с новата версия героя да стане перла в короната, винаги съм твърдял че има потенциал :).

Неактивен Alesita

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +85/-286
  • По-лоша от дявола, е само жена му!
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #3 -: Август 19, 2014, 02:38:23 pm »
Харесвам идеята със занаята, но самото му дигане в отделните категории, е доста тегаво, изисква доста пари и диаманти, за да се стигне до епици ( за комплекти дори не смея да говоря ). Нямам в предвид да го правите, толкова лесно, че всеки втори да го дига без много усилия, но го направете, поне с една идея по-лесно. Преди 5 год, ако не ме лъже паметта, нямаше превъзходни, който аз лично намирам за излишни. Да, вярно е, че епиците и всичко до тях е с по една опция повече ( което никак не е зле ), но пък дигането на занаята е затруднено.
Идеята с обработени, и необработени ресурси е много добра!
Геймплея ми допада, само аватарите можехте да ги направите, с по-добра графика. Това, че сам си избираш цвета на аватара, го запазете, предимство ви е!
Деленето на категории, също е много добро хрумване, което не би трябвало да променяте.
Уменията, и дигането на стат ( вкл бонуса + 0,5 за 2 атрибута в зависимост от класа на героя ), е доста добре направено, ако изкл, че има не 1 и 2 излишни умения, при различните класове герой. Това със специализацията след 15то ниво, също е страхотно хрумване, което не е зле да запазите.
Гилдиите са много на ниво, поне според мен.
Приключенията и наградите от тях също са доста добре направени. Не е лоша идея, като направите играта, и я пуснете, след няколко месеца дадете отново шанс на играчи да напишат някое приключение за по-горните категории, както бяхте направили преди.
Идеята с ничиите земи и замъците е супер!
Не харесвам това, че при регистрация базата данни, със съществуващите никове, за с2 и с3 е една. Тоест ако си ветеран, от с2, и искаш да играеш и в с3, не можеш да го направиш със същият ник. Може и за добро да сте го направили по този начин, но лично аз не го разбирам.
Чата ви е много бъгав, там бая работа имате.
Набирането на наемници с добри умения, сте го затруднили много в сравнение с преди 5 години. Тогава, не се налагаше това велико и продължително търсене в продължение на седмици, дори и месеци, за някакви читави, подчертавам читави, наемки. А за перфектните ( примерно ловец със орлово око, залп, лов, прецизност, и майсторство с арбалет/лък ) е почти невъзможно.
Относно мултиакаунтинга, одобрявам го! Но, все пак сложете някакъв лимит на това, по колко героя може да притежава един играч. Най-разумното според мен е около 10. Но недей те го маха, това с повечето от един акаунт, защото тогава развиването на герой става невъзможно в горните категории, без човек да си купи с реални пари диаманти, а признайте си, че не всички имат тази възможност, особено в България, и в тези не леки времена.
И най-основният ви, според мен, проблем - рекламата!!! През 2009-та година, рекламната ви кампания в замунда ( и не само там предполагам ), беше много добра, и ви привлече доста нови играчи ( вкл, и аз така разбрах за тази страхотна, но западнала вече игра ), не е лоша идея да я подновите, след като пуснете новият Империален Герой. От тракери, доста хора, може да привлечете. Както и от сайтове на имейл адреси като абв.бг например. Замислете се за по-мащабна рекламна капания във facebook. Сайтовете за видео споделяне, също са доста оборотни, както и тези за споделяне на снимки.
И една идея - пускайте от време на време промоции на диамантите. Например стандартно ако е 5 лева за 50 диаманта, пуснете някаква промоция за няколко часа, примерно, през които за тези 5 лева, да получаваш 75 или 100 диаманта. Това ще ви увеличи приходите доста. Да се разчита на по-голям оборот, а не на по-високи цени, винаги е печеливша стратегия.

За сега това се сещам. Евентуално след време ще редактирам поста си.
« Последна редакция: Август 19, 2014, 03:06:36 pm от Alesita »

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #4 -: Август 19, 2014, 08:21:46 pm »
Първо да благодаря на Хаос за чудесната новина. Щом той го е написал, вярвам, че ще стане.
Много са нещата които ми харесват : концепцията, идеята, оригиналноста ако щете, но най вече това, че не е нужно да седим нон стоп онлайн както в много други игри.
Сега искам да обърна внимание на негативните неща и ще редактирам поста си като се сетя за нещо друго.
1.МАГАЗИНИТЕ в ничиите земи е крайно време да се оправят:
-Да могат да се строят такива и за бижута
-Да се даде възможност да се строят магазини от всички категории във всички опасни провинции- така ще има конкурентност между гилдиите, ще бъдат строени повече магазини, което както всички знаят е свързано с доста диаманти, тоест това е добре и за екипа.Същото важи и за колбите.
- Да се коригират цените в магазините. Примерно обикновените и превъзходните да излизат само в злато. Може би и редките а легенди, епици и зелени само в диаманти но да има разлика. Също смятам, че не е редно зелен или епичен итем 3та или 4та да струва в диаманти колкото итем 6та или 7ма. Абсурдно е.
- началната цена да бъде базовата а да се махне максималната. Вместо нея всеки играч, който го интересува даденият итем да може сам да определя максималната цена която би искал да плати. Така ще го купи този който даде най много а не който е с най бърз нет, както е сега.
-Да се даде информация може ли да се строи след 16-17 нива и ако е възможно, какво дават следващите нива? Защото сега никой не иска да рискува.
-Магазини за оръжия никой в свят 2 не е развил.Да се открият причините и да се отстранят.

2.ЗАНАЯТ: В този си вид занаята е много зле.
Аз лично съм против да се максират професиите лесно, напротив.
Но има доста неща, които трябва да се барнат особено по бижутата и оръжията.
Бяха ни обещани по добри епици, но на практика се случи обратното.
При бижутата да вкарва само интелект или само дух а дроп да дава само от определени рецепти. В краен случай да вкарва само дроп за злато или само за предмети. При сегашното положение редовно вкарва интелект и дух заедно с дроп за злато и предмети и остават на базата.
При оръжията да се вкарват поражения срещу общ клас мобове, например зверове, войни, мистици и тн и също така да бъдат от категорията на оръжието. Сега много оръжия излизат с поражения за мобове,които са по висока или по ниска категория от тази на оръжието .

3.НАГРАДИ:
Наградите от приключенията понякога са направо смешни, например бижутата в 6та и 7ма.
Някак си не е нормално да се дава бижу с 10 точност и един куп дух и интелект плюс бонус за дропа. Такива награди отиват директно в коша.
- Да се върнат подаръците и промоциите при закупуване на диаманти.
- Да се дава награда в диаманти на играчи които привличат нови такива, но наградата да се дава примерно след като героите им стигнат до 3та или 4та категории а не просто да се запишат.

4.ПРИКЛЮЧЕНИЯ:
- в 7ма категория има нужда от още прикове и е добре едно от тях да е както в 5та и 6та с добавяне на атрибути
- Да се направи едно приключение за всички категории за тези които са реснали
- Да има и в други категории освен в 6та прикове с премахване на обвързаноста на предмети на финала
- Да се пуска на определен период, например веднъж в месеца или на 2-3 по едно приключение, което да е с лимит за време и да е много трудно, но да има и прилична награда.
- В 7ма кат. има нужда от приключение със светкане.

5.АУКЦИОН:
- Да има възможност да се пускат повече предмети, както и за по дълъг срок от 2 дена.
Може да се направи например като екстра за ордена на търговците, така ще стимулирате играчите да си го купуват по често.
Добре е да имат и опция за автоматично удължаване за тези които са с орден, Така играча няма да губи часове за да ги пуска пак на аукца.

6.КОМПЛЕКТИ:
Следва да се коригират някой от комплектите, най вече тези с боздугани, брадви, алебарди и т.н.
В момента никой не ги ползва след 4та кат.
Изобщо ще е добре да се намери начин за по ефикасно използване на този тип оръжия във високите категории

7.ФОРУМ:
Форумът е част от играта, при това много важна, но напоследък забелязвам че са останали десетина човека да пишат.
Стигна се дотам, че вече има алтернативен форум в който пишат повече хора отколкото тук.
Няма да споменавам причините, защото ще се досетите какви са и сами.
-Да се "амнистират" всички баннати играчи и да им се даде още един шанс.
-Да има една специална тема за критики където играчите да могат да изказват мнения без да се страхуват че ще получат бан, стига разбира се критиката да е градивна и да не се нарушава добрия тон, да не се използват обидни епитети и т.н.

8.ГЕРОИ:
-Да бъдат изтривани герои които не са се логвали повече от година-две или поне да бъдат по някакъв начин маркирани като такива.
-Да се направи опция в играта с помоща на която играчите да могат да докладват на екипа ако друг играч ги обижда, както е при съобщенията.
-Да се дават пагони за определен брой плячки, както е при предизвикателствата.
-Пагоните могат да бъдат заменени със звезди, различни на цвят според постижението, за да не заемат много място на профилите

Следва продължение...
« Последна редакция: Септември 03, 2014, 03:13:43 pm от Tony_Soprano »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #5 -: Август 20, 2014, 09:30:48 am »
Само да кажа, че това с едитването на постовете няма да стане :). Няма как, като станат 10 страници, всеки да влиза и да изчита всичко от игла до конец, та да види дали някой не е променил нещо.

Както и предполагах, ще ви обсипят с предложения които в крайна сметка ще улесняват играта, а не трябва. Като цяло, мисля че епици трябва да се срещат тук-таме, и почти не на наемки. Позволихте някакви огромни статове. Лично аз съм виждал 3000 точност *freak*, и за да противостоите, направихте някакви безумни мобове, които станаха невъзможни за масовия играч.
С наемниците е същото. Всеки движи с 5 ловеца с орлово, залп, крит и база точност, и плаче че му отнело цял месец да ги събере ;D
Има проблем и с баланса при героите, не трябва да има доминиращ тип. Мисля че сериозно трябва да преосмислите бойния вик при войните. Със малко дух, и съвсем малко инвестирани точки правят такава магия, че на мистика му иде да си скъса дипломата. Изобщо умения, атрибути, типове герои и оръжия, уж еднакви, а се държат различно. То е ясно, че пипате зара за да нне изпуснете юздите, но в новата ще е добре да не е така.
Ама всичко това е говорено, и вие си го знаете. Предполагам и за това започвате от нулата, защото в един момент е по-лесно да събориш, и да започнеш да строиш наново, отколкото да ремонтираш. Ще е по-лесно ако споделите някакви планове...
« Последна редакция: Август 20, 2014, 09:32:22 am от Mitbul »

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #6 -: Август 20, 2014, 03:39:56 pm »
Едитването е полезно за основния пост на всеки човек - като се сетиш за още нещо да не отваряш нова тема. Иначе не виждам проблем да има и дискусия по някакви неща. С други думи, нека всеки си определи първият пост все едно е страница в бележник с тирета, а след това ако иска да прави дискусия по темата. Аз ще се опитам да следя какво се казва там.
Иначе отново - не, не си знаеме - казвайте ни какво според вас е работело/ не работело, според вас - минало е много време и доста трудно да си възстановим всички неща, които сме си мислили, борили със тогава...

Неактивен smaitall

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +27/-40
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #7 -: Август 20, 2014, 06:39:22 pm »
Не харесвам : Толкова лъгахте хората ,  че скоро ще излезе новата версия ,  че няма до къде . Всички надежди умряха поне в мене , а я играех толкова старателно . Сега като си я направите сами ще си я играете
« Последна редакция: Август 20, 2014, 07:16:51 pm от smaitall »

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #8 -: Август 20, 2014, 07:53:53 pm »

С наемниците е същото. Всеки движи с 5 ловеца с орлово, залп, крит и база точност, и плаче че му отнело цял месец да ги събере ;D


Тука много бъркаш. Ти с какви наемки предлагаш да движи всеки
Напротив, да намериш добър наемник, стана много трудно. Не може да минеш цяла категория и да не намериш това което искаш, казваш месец, питай мен. Не е много приятно, да си пазиш хубавите дрешки за добрия наемник и все да не го намираш и изведнъж, хоп и си минал левела. Някой приключения си минал, някой не, точно поради липса на добри наемки. Лично на мене, това с наемниците най не ми харесва, особенно като видя 69лвл с извор на живота 10. Може да се пада рядко, но като ще е *9 ниво поне да е с хубави умения. И пак казвам, шанса да намериш добър наемник е много занижен. Може друго да нямаш, но без добри наемници, просто един ден ти писва да гледаш карикатурите по таверните и отиваш да играеш примерно фрагория
Иначе играта ми харесва. Занаята според мен си е добре. Има някой неща които да се оправят и те са споменати по горе
Колкото до новата версия, единственото ми опасение е, да не я направят много тежка за по слабите компютри, например както беше V6 на IO в началото, а също така и прекалено платена, както стана IO, не казвам че създателите на играта не трябва да печелят, но .....

Р.Р Също и времето за пътуване между провинциите. Без телепорт е почти невъзможно, да не кажа направо невъзможно да играеш след 3-4та категория

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #9 -: Август 20, 2014, 07:57:48 pm »
Мене лично повече ме притеснява това разделение на стара версия и нова версия.Не е ли по-добре просто да се подобрят тези светове и тази версия където я има в момента и всичко да мине към новата,а не да се пуска нова версия с нов сървър.
1.УменияМного хора ще се съгласят,че има абсолютно излишни и безумни умения които никой не ползва.От там и проблема с търсенето на читави наемници.Няма да е зле да се коригират дори защо не да се вкарат още ама по-използваеми.
Също така няма да е зле баланса малко да се оправи.Примерно един войн в 7ма категория добре развит само един рев(-24%) да направи на мобовете и им взима хиляди литри кръв и атрибути,а един тъмен мистик с сумати умения вдигнати,с 10 пъти повече точки изхабени за умения взима по 50 атрибута максимум от всичко.И то дори за тея 50 атрибута от всичко ще иска 50 точки за умения най-малко и тонове дух.А 50 атрибута жизненост от 100 000 здраве са едно нищо,а един рев сваля 1/4 от здравето.Не е честно според мен трябва да се коригира.От тази гледна точка повечето реснати герои минават войни след рестарта,защото е в пъти по-лесно да се мине категорията с тях.Преследвачите също има какво да им се пипне.
2.Аватари,външен вид на герои и наемници - Ще е супер да се вкарат по-свежи и хубави картинки,че тези са честно казано зле и стари.
3.Занаят - Нека си остане труден за вдигане,но да се коригира качеството на предметите.Също така за бижутата да се махнат процентите и да излизат само от рецепти които ги имат базово.За оръжията проблема е с процентите срещу мобовете.Само срещу определени същества работа не вършат,отделно да са в категорията на оръжието.
Също така защо не се вкара една опция за рециклиране на излишните предмети.С някакво определено количество злато да може да си върнеш % от ресурсите които са вложени в предметите.От това предложение може да се добави и нова сграда в гилдиите където да се развива за увеличаване на процента на ресурсите които излизат от рециклирането.
4.Гилдия - Те са сравнително добре.Но нека се направи така,че да не можеш да атакуваш играчи от приятелски гилдии.
5.Приключения - Да се добавят нови такива.Да се премахнат стъпките с копаене и изработка на предмети.Да се разнообразят наградите и да се подобрят.А не 6-7 категория да ми пуска предмети като за 3та.Може да се добави едно голямо приключение обхващащо 1ва до 7ма категория с множество стъпки във всяка категория,което да е доста по-трудно,но и да има уникална награда за героя накрая му.
6.Предизвикателства и слава - Крайно време е да се подобрят и да се вкара някакво приложение на тази безсмислена слава.Примерно всяка седмица турнири във всяка категория за най-много слава и победителят да взима злато и диаманти като награда,предмети,защо не наемници и още други неща.
7.Подаръци - Бяха страхотна идея.Ще е много хубаво да се върнат.
8.Задачи в таверните - Едно време когато даваха диаманти като награда всеки ги играеше.Когато това се промени това остана едно неработещо и неизползвано меню.Време е това да се промени.По-добри награди,повече злато,може би и пак диаманти,но нормални количество или по усложнени задачи.Опциите са много.
9.Работа от таверната - Също неизползваемо.Да се подобри количеството злато поне или нещо друго да се измисли в тази насока за да може да се ползва.
10.Магазини и сгради в замъците - Искат много пипане.Да се добавят липсващите сгради като бижутерски магазини.Да се направи опция да може да слагаш цена на отделните категории предмети,а не целия магазин от превъзходни до зелени да са една цена.Така повечето неща не се купуват.За тези с рецептите също.Да може да се коригират цените и да са нормални.
11.Кървави предмети - време е да може да се чупят по време на предизвикателства и гилдиини битки.
12.Комплекти - Време е комплектите с бижутата и оръжията да се подобрят.Някои дават абсурдни бонуси,а минусите от оръжията примерно е по-голям от самия бонус на комплекта които дава.Някои такива комплекти дават доста слаби бонуси при положение,че това са комплекти където трудно се правят и изискват 2 майстора.Да се вкарат и пълни комплекти включващи всичките предмети които носи героя с хубави бонуси,дори проценти,умения да дават и т.н.
13.Пазар - Иска ми се да видя един пазар за наемници.Мисля,че ще е добра идея и някои като види хубав наемник по зоните и като му е излишен ще може да го продаде да вземе добри пари или да го даде на приятел.
Увеличаване на предметите които може да пусне даден герой на пазара.
14.Парти наемници - Понеже го направихте макс 12 наемника без да се скриват като преди при рестарта нека се измисли нещо и в тази насока.Никой не иска да си изхвърля хубавите наемници от 7ма категория дал за тях по 500д и повече за да вземе наемници,че да може да си мине първите категории.Или може да се направи за всяка категория определен брой наемници да имаш или дори ново умение даващо право на повече наемници да носиш със себе си.Или защо не нова сграда дори индивидуална за всеки герой в която срещу определена сума да може да се подслоняват наемниците.Нещо като домът за предметите,но да може и за наемници.Да се ъпгрейдва и така да можеш и повече наемници да вкараш и т.н.Може доста неща да се измислят.
15.Бъгове - Не на последно място оправяне на десетките бъгове из цялата игра.
16.Чат - Подобряване и оправяне на чата в играта.В момента е много зле.
17.Специализация - Защо не се добавят още специализации.Примерно следващата на 45 ниво даваща бонуси на героите в различни аспекти на играта.Било то бонуси за арената,копаенето,занаята и всякакви подобни.
18.Постижения - И в момента ги има обаче много постни и грозно направени.Да се увеличат като количества,да се дават награди за всяко постижение колкото по-трудно толкова по-добра награда.
19.Уикенди - Идеята с уикендите преди беше хубава.Да са много видове бонуси и да има всеки или почти всеки уикенд даден бонус към нещо в играта.Както сега се пуска занаятчийски уикенд от време на време.
20.Колби дух и здраве Сливането и събирането на колбите в инвентара на героя както ресурсите - по 50 броя на квадратче и възможността им да се продават дори така по 50 заедно на пазара,а не да се пускат една по една.Същото и с храната.

Ако се сетя нещо друго ще коригирам тука и ще добавям за сега това ми хрумва :).
И успех с проекта всички го чакаме от години.
« Последна редакция: Август 20, 2014, 08:25:38 pm от Ivolver »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #10 -: Август 23, 2014, 04:41:56 pm »

- началната цена да бъде базовата а да се махне максималната. Вместо нея всеки играч, който го интересува даденият итем да може сам да определя максималната цена която би искал да плати. Така ще го купи този който даде най много а не който е с най бърз нет, както е сега.


Е, ще го купи тоя с най бързия нет, ама накрая. Само ще се издоят играчите.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #11 -: Август 23, 2014, 10:30:20 pm »
Цитат
20.Колби дух и здраве Сливането и събирането на колбите в инвентара на героя както ресурсите - по 50 броя на квадратче и възможността им да се продават дори така по 50 заедно на пазара,а не да се пускат една по една.Същото и с храната.

Това е много удобно за аукциона, но на практика много неудобно по зоните, когато трябва да се зареждат героите и мерковете с дух и кръв.
Ако ще трябва да разбиваме купчинките с ножиците за да ползваме колкото ни трябват ще отнеме много време.
Макар, че и сега се губи доста време за прехвърляне от склада в раниците.
Някой ще кажат, че ще вземе колкото колби е нужно. Да но ако примерно съм с 502 по малко дух 1 колба е 500 ще ми вземе 2 колби.
Освен това има зони, в които да пълниш с дух и кръв на макс си е разточителство.
« Последна редакция: Август 23, 2014, 10:34:57 pm от Tony_Soprano »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #12 -: Август 24, 2014, 08:06:17 am »
Може да се направят нещо като "резервоари", в които да се изсипват колби. Обема им ще зависи от нещо - интелект, жизненост, ниво... Ако искаш да заредиш някого, кликаш върху резервоара, после върху героя (наемника) и му прелива точно токова колкото му трябва. Хем и ще се освобождава малко място от колбите които си налял вътре, а не носиш в инвентара.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #13 -: Август 24, 2014, 05:04:06 pm »
Това е много удобно за аукциона, но на практика много неудобно по зоните, когато трябва да се зареждат героите и мерковете с дух и кръв.
Ако ще трябва да разбиваме купчинките с ножиците за да ползваме колкото ни трябват ще отнеме много време.
Макар, че и сега се губи доста време за прехвърляне от склада в раниците.
Някой ще кажат, че ще вземе колкото колби е нужно. Да но ако примерно съм с 502 по малко дух 1 колба е 500 ще ми вземе 2 колби.
Освен това има зони, в които да пълниш с дух и кръв на макс си е разточителство.
Може да се добави ново бутонче до ножичките което да разгражда тези купчинки колби на толкова бройки колкото свободно място има в съответната раница само с едно натискане.Винаги може да се измисли нещо ако трябва.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #14 -: Август 24, 2014, 05:27:35 pm »
1. Въведете депозит боксове - освен злато в банките да може да се оставят и предмети, че мястото е кът.

2. Беше говорено за под-професия инжинер. Или пък, майсторите след втора звездичка да могат да претопяват предмети с шанс за връщане на част от ресурса. Или да могат да ремонтират повредени предмети, като ги сливат с предмет от същия тип.