Автор Тема: Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!  (Прочетена 39666 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sansusi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +13/-4
  • THE HELL SONG!
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #15 -: Август 27, 2014, 07:46:29 pm »
1. Да се увеличи времето в складовете, защото човек, когато е на ваканция, например, му е трудно да влиза... особено пък, като няма интернет.... И изчезват предметите от дома му... него го няма 1 седмица и айде и от склада....
2. Да се оправи бъга на тези герои, които не знам как носят 29 или 39 левел брони и оръжия, при положение, че нямат нужния левел за това... примерно : 22 левел герой - 29 или 28 левел броня и оръжие.... доста такива съм виждал... като им чета характеристиките ми се иска или да го направят за всички герои... или просто да оправят този бъг...
И другото е окей.... Идеята, образа, смисъла на играта :)
░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░​░█
░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░​░░█
█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒​▒▒▒█
█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀​▀▀▄▒█
░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░​█░░█
░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀█​█░█
░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░​█
░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████​░█
░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░​░█
░░░░░░▀▄▄░▒▒▒

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #16 -: Август 27, 2014, 08:41:41 pm »
1. Да се увеличи времето в складовете, защото човек, когато е на ваканция, например, му е трудно да влиза... особено пък, като няма интернет.... И изчезват предметите от дома му... него го няма 1 седмица и айде и от склада....
2. Да се оправи бъга на тези герои, които не знам как носят 29 или 39 левел брони и оръжия, при положение, че нямат нужния левел за това... примерно : 22 левел герой - 29 или 28 левел броня и оръжие.... доста такива съм виждал... като им чета характеристиките ми се иска или да го направят за всички герои... или просто да оправят този бъг...
И другото е окей.... Идеята, образа, смисъла на играта :)
1.Мисля,че 1 седмица си е напълно нормално време.А и като знаеш се пак че отиваш на почивка ще си почистиш склада.Ще си платиш къщата наема и си готов.Така,че това изобщо не е нужно да се пипа.
2.Това реално не е бъг,а му викат заварено положение от едно време.Едно време нямаше такова делене на категориите и още герой 20 ниво можеше да слага предмети 28-29 примерно.После се добави това с разделението на категорията *4 ниво,а тези герои така си стоят понеже са неактивни от години.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #17 -: Август 28, 2014, 09:17:31 pm »
Ето някои хаотични идеи и от мен.

1. Уникално развитие на индивидуален герой.

1.1. Опростяване на менюта, чрез обединяване, например, на "Умения" и "Показатели" на героите. Не е нужно да са разделени.
1.2. Въвеждане на дървовидна структура при уменията на героите, които може да бъдат клас-специфични.
Индивидуалните точки в уменията на героите да са много по-малко от нужните за запълване на всички налични
умения на максимум. Например, ако имаме 30 умения с максимална стойност 20 - дървото поема 600 точки за
разпределяне. В индивидуалното развитие на героя - да се дава възможност за не повече от 50% общо
запълване при достигане на максимално ниво на героя в играта.
1.3. Уменията да притежават два атрибута, които да се развиват паралелно и да изискват еднакви точки за
усъвършенстване.
1.3.1. Сила на умение.
1.3.2. Вероятност за сработване на умение.
1.4. Интелектът на героя да се обвърже непосредствено със силата на умението и вероятността за неговото
сработване. Например, с някакъв коефициент.
1.5. Развитието на уменията да става по клонове в дървовидната структура и съобразно съответни специфични
изисквания (вливания на клонове и т.н.).
1.6. Промяна в развитието на уменията, съобразно дървовидната структура, да става отново чрез разпределяне
на точки.
1.7. Майсторствата с оръжие да са клас-специфични и да нарастват непрекъснато при изразходване на точки в
битки. При използване на няколко типа оръжие, увеличаването на майсторството с един тип, да води до загуба на такова с другите типове. Например, ако героят владее меч, тояга и брадва, и текущо се бие с меч - за всяка единица, с която нараства майсторството с меч - да падат майсторствата с тояга и брадва. В случая, спадът ще е с 1/2. Ако героят владее 4 допълнителни оръжия - 1/4 и т.н.
Какво можем да разбираме под майсторство за тип оръжие? Например, възможност повишаване на минимални
или максимални щети, възможност за качване на ниво в умение към оръжие, възможност за подобряване на
вероятност за критичен удар и т.н.

2. Занаяти.
Сходна схема с тази, описана в т. 1.7. Например, ако героят майстори каска и получава бонуси за нея - стойността на съответния бонус да се отнема от получените такива за всички останали предмети, които героят е произвеждал. Аналогично на т. 1.7., до достигане на състояние, в което опираме в начален етап. Така играчите ще се стимулират да специализират в изработката на точно конкретен тип предмет. Това ще оживи търговията и ще прочуе майсторите.
Какво можем да разбираме под бонуси за тип предмет? Например, възможност за избор на атрибути при
изработка, качване на граници на атрибути, възможност за сливане на изработки и т.н.

3. Приключения.
Дървовидна структура и за приключенията, като всяка предходна стъпка ще определя избор на следваща. Всеки поет път да води и до различни награди. На играчите да се даде възможност да преиграват дадено приключение, с цел да опитат да преминат през всички възможни клонове от него. Виж още т. 4.

4. Сложност на игра срещу NPC.
Играчът да може да избира във всеки един момент на каква сложност да играе. По-голямата сложност
евентуално ще води до повече ползи за играча, основно в награден аспект и дроп на предмети.

5. Замъци и обсади.
Прекалено са усложнени. Да се помисли за премахване на предните постове и намирането на техен еквивалент. Да се помисли и за запазване на структурите, построени в замъка или града. Нека разрушаването да е опция за лидерите на гилдията, която е атакувала и превзела съответния замък.
Отделно, в съответствие с баланса на жертвите от двете страни след битката - да съществува някаква
вероятност за "счупване" на постройка в замъка (града).

6. Премахване на кървавия замък. Желателно е, много да се внимава с подобни небалансирани концепции, които изкривяват и съсипват геймплея.

7. Аукцион и магазини.
7. 1. Когато става въпрос за наддавания в процес на закупуване на стока, да се въвежда само начална цена и
време за осъществяване на наддаването. Отделно може да има магазини, където закупуването да е без търг.
Когато наддаването касае стока на конкретен играч - нека самият той да може да въвежда произволно време, за което тази стока да се продаде на търг или с директно закупуване.
7. 2. Да има въможност за платено обновяване на стоката в абсолютно всички магазини в Аярската империя.
7. 3. Да не може да се прави повече от една оферта от даден ресурс, в рамките на един ден, за един акаунт (или акаунти на един и същ IP адрес). Това ще отстрани безсмисленото и изнервящо надлъгване в аукциона за ресурси.
7.4. Въвеждане на автоматично търсене на стока в аукциона, по минимални въведени изисквания на играча.

8. Колби за дух и здраве.
Ненужни са. Може самото лечение и възстановяване на мана (дух) да става с един единствен бутон в менюто на всеки герой (наемник). И съответно да черпи от ресурса на героя (например, злато).

9. Поправка на екипировка.
Ненужна е. Амортизацията може да се отчита просто като спад в спечеленото в битки. Или нещо от сорта.

10. Въвеждане на случайни събития в играта. Например, удвояване на спечелен опит за конкретна провинция, с определено времетраене; повишаване на вероятност за изработка на конкретен предмет; намаляване на дроп в зони и т.н.

11. Създаване на възможност за вливане на ресурсите на дадена гилдия в свободния пазар на Аярската
империя, и свободно опериране с последните, с цел умножаване на капитал.

12. Създаване на повече ордени, които да могат да дадат предимство във всеки един аспект в развитието на
конкретен герой. Например, може да се направи такъв, който да увеличава неколкократно броя на съхраняваните точки за действие.

13. Въвеждане на свободен пазар за наемници.
Героите да могат да продават наемници или стражи на други герои или гилдии. В този аспект, надниците могат да отпаднат и наемниците да не са вече наемници, ами герои, които да бъдат закупувани еднократно, или да се
присъединяват към партито на героя като случайно събитие в играта.

14. Мобове в зони.
14. 1. Да се изчерпват подобно на ресурсите в зони. Нормално е, когато системно се избива нещо - то да изчезне. Така, героите ще могат да воюват на разнообразни места.
14. 2. Да се показва ориентировъчен брой на мобовете в зоната (подобно на ресусрсите).
14. 3. Да има зависимост на силата на мобовете от техния текущ брой в зоната (подобно на количеството ресурс и вероятността за изкопаването му).

15. Да има възможност за ъпгрейд на произволен тип екипировка.
15. 1. Магически ъпгрейди.
15. 2. Немагически ъпгрейди.
15. 3. Временни многократни ъпгрейди.
15. 4. Еднократни вечни ъпгрейди.
15. 5. Други.

16. Да се въведе възможност за премахване на обвързаност на предмет.
16. 1. Като платена опция.
16. 2. Награда (достатъчно често явление).
16. 3. Достижения на герой.
16. 4. Други.

17. Да се генерират с някаква вероятност временни бойни зони, веднъж за деня, при произволно логване на
конкретен акаунт. Това ще стимулира играчите редовно да обикалят Аярската империя и да търсят бонус-събитието.

18. Таверните да предлагат много повече еднократни мисии, с възможност за платено обновяване. Наградата за конкретна мисия да намалява с течение на времето. Така, героите ще се стимулират да изпълняват бързо и
методично поръчките, с които са се ангажирали.

19. Въвеждане на месечни турнири между герои и техните партита, с награден фонд и събиране на залози от други заинтересовани играчи.

20. Запазване на свободния пазар "Платен ресурс - игрови ресурс".
ДД

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #18 -: Август 28, 2014, 09:18:17 pm »
Въпрос:
Блокирани потребители или такива без регистрация съответно, как биха могли да изразят своето мнение?

Всички банове са махнати.. всички би трябвало да имат достъп до акаунтите си във форума.. Амнистия така да се каже.. (не твърдя, че са наказвани всички справедливо, но няма как да знам какво се е случвало последните години)

Апелът ми е към всички, включително и модераторите, на които съм благодарен за грижата, да имат малко повечко търпимост към феновете на ИГ.. Всяко мнение ни е важно, всеки един играч ни е важен...

Намислил съм да представя ядрото на екипа, който ще работи по играта във форума именно, защото смятам, че тази връзка между разработчици и фенове е така важна. Сигурно ще разочароваме някои с решенията си за промени, но повярвайте ми, всяка една промяна ще е с идеята да даде шанс на ИГ да стане нещо повече от добра хрумка и да има бъдеще.. ако е малко шарен (знам, от опит, че всяка визуална промяна предизвиква подобни критики ;)), то ще е защото имаме нужда да привлечем и по-широка публика, която ще ни позволи да продължим да развиваме това, което на нас, по-хардкор играчите, ни харесва...

Чета всичко, което пишете и много неща ще намерят своето място в промените! Благодаря за подкрепата!

Неактивен sansusi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +13/-4
  • THE HELL SONG!
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #19 -: Август 29, 2014, 02:56:10 pm »
Човека преди мен каза доста интересни работи.... Това за мобовете трябва наистина да се приложи..... Да се определя силата им и в зависимост от това, героите да си определят дали да си ги бият или да ходят другаде.... И също така това за турнирите.... ама ще поразвия малко тази идея...
1. Да се организират турнири, в които могат да участват, както всеки за себе си... смисъл един герои с/у друг... да има и битки с цели гилдии.... нещо подобно на предизвикателствата.
2. Победителя да бъде възнаграден със злато, някакъв орден по избор, купон или дори и с малко диаманти.... това ще направи играта доста по-интересна...
3. Мисля, че модераторите работят върху това, но все пак да подчертая... да се оправят бъгове, като - невъзможността да се влиза в някои определени крепости, откъдето се взимат приключения, екипировка, инструменти и се лекуват наемници, евентуално... когато предизвикателствата се показват... доста често, на много герои им се случва, да не могат да видят какво става... Виждал съм, че са писали в секцията "Задай въпрос" и във форума също... аватарите на героите... случвало ми се е и на мене да си направя нов герой, например за събиране на ресурси и да не виждам аватара му... Не е кой знае какво, но за да е хубава една игра, в нея всичко трябва да е изпипано...   :)
░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░​░█
░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░​░░█
█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒​▒▒▒█
█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀​▀▀▄▒█
░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░​█░░█
░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀█​█░█
░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░​█
░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████​░█
░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░​░█
░░░░░░▀▄▄░▒▒▒

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #20 -: Август 29, 2014, 03:02:59 pm »
Да падат от глобален дроп  зелени рецепти за комплекти.както падат сега епичните.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #21 -: Август 30, 2014, 09:20:33 pm »
1. Да се направи така,че като минеш многостепенна в червена,да не те връща в главния,а да имаш време да си изгледаш битката,да събереш келепира и тогава да се прибираш.
2. Да може да се търгува директно с други играчи-вкарваш предмет в някакъв инвертар и му обявяваш цена,ако другия играч не плати да не може да се взима предмета.Така ще се улесни търговията и няма да има измами.
3. Направете така,че столицата наистина да привлича играчите:
3.1 Магазините да дават епици и комплекти,а не редки,
3.2 На арената да се прави ежеседмичен турнир за всяка категория с вход и награден фонд.
3.3 Може да направите къщата да бъде неподвижна в столицата(като център на картата) и да се разширява при минаване на приключения,защото преди се правеха герои само зарди мястото в къщата и инвентара...

Това е за сега  :D
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 04:53:38 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #22 -: Август 31, 2014, 08:52:02 am »
Споделям част от мнения на другите играчи :)
И друго което искам да кажа е не променяйте изцяло гейплея на играта.
Оставете свободния пазар. Не правете диаманта да се купува само с реални пари, а да може да се купува както е сега с злато, а защо не и с ресурси или мисии от таверната както преди време. Иначе ще изгубите много добри играчи. което не е за ваш плюс.

Това за сега от мен :)

Неактивен pale4koto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 50
  • Karma: +4/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #23 -: Август 31, 2014, 09:55:27 pm »
След като ми е махнат бана, имам няколко предложения и аз  :)

1-во може да се направят приключения в които да участват целите гилдии ( както е атаката и отбраната на кървавия замък ) като наградата да е примерно 1 ниво на работилниците. Приключението да бъде по едно на категория и да е доста трудно,като в него могат да участват само героите от съответната категория, така ще трябва да гилдията да участва заедно, а не някои играчи да се изстрелват нагоре по нивата

2-ро на мен би ми харесало да има Ничии земи в 2-ра и 3-та категория, защо са ми иначе рецепти, инструменти и занаяти в тези категории, като всеки играч ги преминава на бегом

3-то според мен трябва да има лимит на играчите в една гилдия, не повече от 50. Защото сега като се съберат по 60-90 героя в една гилдия и като се окопаят в тия замъци върви им го вземи

4-то да се вдигне количеството добиван ресурс в ничиите земи, сега рискуваш да копаеш в тях а получаваш същото което взимаш и в безопасните зони

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #24 -: Септември 01, 2014, 08:46:19 am »
...
3-то според мен трябва да има лимит на играчите в една гилдия, не повече от 50. Защото сега като се съберат по 60-90 героя в една гилдия и като се окопаят в тия замъци върви им го вземи...
Кой пък казва че трябва да го вземеш? Събирате се и вие 90 човека, и те така. Те ако се вземат лесно, никой няма да смее да инвестира и 1д в тях, и по-добре да ги няма.
По-скоро трябва да има ограничение за това колко замъка от категория може да притежава една гилдия.

Неактивен pale4koto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 50
  • Karma: +4/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #25 -: Септември 01, 2014, 11:56:21 am »
ако лимита е около 50 ще има много по лесна смяна на собствеността върху замъка, така играта ще стане много по динамична, нали се сещаш колко време и диаманти ще трябват за да вдигнеш гилдията до 90 места. 50 си е много прилична бройка, така ще трябва героите да наблегнат върху екипировката си, а не върху количеството

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #26 -: Септември 01, 2014, 12:20:35 pm »
ГЕЙМПЛЕЯ трябва да се запази.
Няма нужда да се ограничават брой играчи. По скоро да не може да се подаряват както е сега.
Който има време и финанси да си развива колкото си иска, но да ги почва от нулата.
А и няма как да се ограничи тъй като има хора които играят и в дома си и на работата си с различни АЙПИ-та.
Против съм и да се ограничават броя на играчите в гилдиите както и замъците. Над 50 играча изисква огроми инвестиции, особено в диаманти.
Тези които са дали вече хиляди диаманти за герои, замъци и гилдии какво ще правят?

СТАЖИТЕ:
Добре ще е ако им се подобрят полицейските функции, например да ползват кулите, стената и рова при охрана са селото както е при битки между гилдиите, защото при сегашното положение един по як герой от горна категория ги троши лесно независимо от наказанията.
Да могат да се обличат директно от раниците или поне да могат да се изхвърлят сменените итеми директно в магазините защото в момента екипирането и преекипирането на стражите е свързано с многократни завъртания по раници и хранилища и е много дразнещо.

РЕЦЕПТИ
Да не пада глобален дроп на герои 1 категория, няма смисъл а и много само почват да играят и спират.Най добре е след 15 ниво.
Има много дублиращи се рецепти след като всички обикновени станаха *4 ниво.
Ненужните да се изтрият а да се вкарат нови.
Има рецепти които е добре да се "преработят".
Например разликата между епична и легендарна рецепта за бижу в 4та кат. е само дроп за злато и предмети, които и без това си ги вкарва на поразия но разликата в цената е над 40д
В някой категории липсват смарагдови рецепти, например за ботуши. Има такива топазени с база ловкост а няма смарагдови с база точност.
Почти половината рецепти са за промяна или премахване изобщо.

ЗАНАЯТЧИЙСКИ УИКЕНДИ:
Да се пускат такива и ИЗНЕНАДВАЩО освен традиционните!
Без предупреждение.
Може дори за няколко часа веднъж в месеца.
Така ще живне търговията с чукове и ресурси, защото играчите няма да чакат да се обяви занаятчийски уикенд и тогава да тръгнат да се запасяват.

По същият начин могат да се пускат и изненадващи приключения за време с подобаваща награда, както и промоции за закупуване на диаманти.
А и факторът изненада влияе добре на адреналина  :)

ЕПИЧНИ ИЗРАБОТКИ:
Много ми се иска да видя, че епичните изработки са наистина епични.
Според мен трябва да се направи така че поне половината от вкараните атрибути да са базовите.
Сега много от изработките, особено при бижутата си остават на базата и вкарва само интелект , дух и дроп за злато и предмети. Тук таме вкарва и малко сила или жизненост.
За легендите важи същото, при тях процента може да е примерно 25-30% най малко.

П.П.
За справка погледнете тази тема:
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=29855.0

ДРОП:
На практика в 6та и особено в 7ма к. липсва дроп на легендарни рецепти.
Да се намали малко дропа на оникс и циркон.
Цената им на аукца е по ниска от тази на обикновените камъни в 4та.
Може също да се помисли за вариант в който интелекта да вдига шанса за дроп. Сега вдига само духа и опита. Така ще има по голямо приложение.
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 01:26:14 pm от Tony_Soprano »

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #27 -: Септември 01, 2014, 12:33:15 pm »
ако лимита е около 50 ще има много по лесна смяна на собствеността върху замъка,

И кой ще тръгне да инвестира в магазини ако се взема лесно замък?
Тея дето са дали хиляди диаманти да вдигнат нивото на гилда си какво ще правят? ще пият по една студена вода ли?
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 12:37:27 pm от Tony_Soprano »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #28 -: Септември 01, 2014, 09:33:13 pm »
1. Да се виждат битките със стражите при атака в провинвинция с активни стражи.
2. Да остават пълните доклади на битките в профила на героя.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:Дискусия за Имперски герой 2.0 Презареждане!
« Отговор #29 -: Септември 02, 2014, 01:39:25 am »
няколко предложения и от мен
за занаятчийския уикенд, да се фиксират датите през които ще има такива. така всеки ще може да си планира нещата. да се въведе сграда в щаба на гилдията в която да може да се закупува занаятчийски двоен шанс примерно за час за гилдията.цената да е в диаманти и да не е евтино.
за къщите-няма играч който да не изпитва затруднения със съхранението на различните предмети.
елементарното решение е уголемяването на къщата да не струва милиарди а да е поносимо и по достъпно.
за приключенията - нека се направят още, да са с награди от различно естество.