Автор Тема: Знае ли някой!  (Прочетена 5020 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Знае ли някой!
« -: Август 13, 2009, 07:01:09 am »
Дали скоро няма да изкарат нова провинция.  :D Някой да има идеи по въпроса!

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Знае ли някой!
« Отговор #1 -: Август 13, 2009, 08:48:59 am »
има, програмиста къде я "прави" сега  ;D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Знае ли някой!
« Отговор #2 -: Август 13, 2009, 09:12:59 am »
В близкото бъдеще,ще има...Ама нека оправят бъговете според мен...Особенно арената..
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Знае ли някой!
« Отговор #3 -: Август 13, 2009, 02:46:53 pm »
Дали скоро няма да изкарат нова провинция.  :D Някой да има идеи по въпроса!

отговор на Отон

Изискванията за минимална сила все още не са въведени, но ще има такива.
Комплектите също все още не са въведени, но ще има и комплекти.

Освен това, днес обсъждахме въвеждането на животинки, които героят ще може да си купува, да отглежда и да обучава.

Животинките ще дават някакво бонусче към умение на героя, ще могат да им се купуват аксесоари, храна, обучението им ще се заплаща и прочие. Ще има и легендарни, и епични животинки. Примерно, в провинция от Категория 5 ще можете да си намерите драконче, чието отглеждане и обучение, разбира се, ще струва цяло състояние и ще отнема ужасно много време. Но пък, ще дава допълнителни огнени поражения към оръжието ви. Примерно.

Освен това ще бъдат въведени нови бонуси към предметите, като: 50% поражения срещу глигани, +1 към дадено умение и много, много други. Поне 30 нови бонуси ще бъдат въведени, което ще направи екипировката доста по-разнообразна, защото в момента мощните предмети дават почти едни и същи бонуси. А сега ще е весело: Цъкате магазина и в него ще има мечове, които дават бонуси към всичко друго, но не и към това, което търсите. Smiley

Категорията "Хуманоиди" ще бъде разделена на категории, като ще се отчитат вече статистики срещу еретици, мародери, крадци, рейдъри и други, а не както до сега - бонусът към хуманоиди ви дава бонус срещу половината мобове в играта.

След почивката, освен партито, започваме да пишем и комплектите. Всички провинции от Категория 1,2 и 3  ще бъдат населени и за тях ще бъдат написани сюжетни задачи. В момента, в който активираме сюжетните задачи, много-степенните бойни зони ще се заключат и в тях ще може да се влиза само ако е взета съответната задача.

След като това стане, започваме да разработваме провинциите от Категория 4. Ще пуснем, също така, рецепти от Категория 4 с перли, които ще могат да се добиват в провинциите от Категория 4.

Това са, засега, неща, върху които работим като приоритети

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Знае ли някой!
« Отговор #4 -: Август 13, 2009, 03:18:01 pm »
пратих на отон ЛС дали ще има животинки и той каза че ще има

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Знае ли някой!
« Отговор #5 -: Август 16, 2009, 10:35:20 pm »
отговор на Отон

Изискванията за минимална сила все още не са въведени, но ще има такива.
Комплектите също все още не са въведени, но ще има и комплекти.

Освен това, днес обсъждахме въвеждането на животинки, които героят ще може да си купува, да отглежда и да обучава.

Животинките ще дават някакво бонусче към умение на героя, ще могат да им се купуват аксесоари, храна, обучението им ще се заплаща и прочие. Ще има и легендарни, и епични животинки. Примерно, в провинция от Категория 5 ще можете да си намерите драконче, чието отглеждане и обучение, разбира се, ще струва цяло състояние и ще отнема ужасно много време. Но пък, ще дава допълнителни огнени поражения към оръжието ви. Примерно.

Освен това ще бъдат въведени нови бонуси към предметите, като: 50% поражения срещу глигани, +1 към дадено умение и много, много други. Поне 30 нови бонуси ще бъдат въведени, което ще направи екипировката доста по-разнообразна, защото в момента мощните предмети дават почти едни и същи бонуси. А сега ще е весело: Цъкате магазина и в него ще има мечове, които дават бонуси към всичко друго, но не и към това, което търсите. Smiley

Категорията "Хуманоиди" ще бъде разделена на категории, като ще се отчитат вече статистики срещу еретици, мародери, крадци, рейдъри и други, а не както до сега - бонусът към хуманоиди ви дава бонус срещу половината мобове в играта.

След почивката, освен партито, започваме да пишем и комплектите. Всички провинции от Категория 1,2 и 3  ще бъдат населени и за тях ще бъдат написани сюжетни задачи. В момента, в който активираме сюжетните задачи, много-степенните бойни зони ще се заключат и в тях ще може да се влиза само ако е взета съответната задача.

След като това стане, започваме да разработваме провинциите от Категория 4. Ще пуснем, също така, рецепти от Категория 4 с перли, които ще могат да се добиват в провинциите от Категория 4.

Това са, засега, неща, върху които работим като приоритети
Благодаря, много обстоен отговор.
Ако всичките тези работи станат така играта ще живне доста  :o

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Знае ли някой!
« Отговор #6 -: Август 16, 2009, 10:58:39 pm »
Екипа ще има доста работа идните 2 седмици :)
С нетърпение очаквам тиер 4 провка и партито.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен iv4etomix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Знае ли някой!
« Отговор #7 -: Август 18, 2009, 09:17:40 am »
Извинете, някои мойе ли да ми каже, но по простичко от каде мога да намеря обработено дурво и други ресурси.

4orapisnametalo

  • Гост
Re:Знае ли някой!
« Отговор #8 -: Август 18, 2009, 09:32:21 am »
На аукциона

Неактивен iv4etomix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Знае ли някой!
« Отговор #9 -: Август 18, 2009, 06:39:05 pm »
Да, знам, но ми е малко скъпичко там. Ако има друга възможност моля кажете. Благоодаря за отговора!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Знае ли някой!
« Отговор #10 -: Август 18, 2009, 06:50:46 pm »
Вече не сме по темата, ама... Другият начин е да намериш добра гилдия и точни хора, които са готови да ти помагат. В смисъл няма начин един герой да е напълно автономен производител, няма как сам да си набавя всички нужни суровини ресурси само с копане (после трябва и да се обработят все пак). Евентуално малко повечко светлина по в2проса може да хвърли темата Често задавани въпроси и темите, които са в раздел Новини.

Неактивен iv4etomix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Знае ли някой!
« Отговор #11 -: Август 18, 2009, 08:00:55 pm »
Много благодаря. Наистина ми помогна. Но това за гилдиите ме хвърли на другия ми въпрос. Аз си създадох гилдия и искам да вкарам в нея един мой приятел, който е 2 ниво. Но не знам как. Може на напредналите въпроса да им се стори малко глупав, но ако някой ми каже ще е доста полезно за мен и други начинаещи.

Rayh

  • Гост
Re:Знае ли някой!
« Отговор #12 -: Август 18, 2009, 08:05:50 pm »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Знае ли някой!
« Отговор #13 -: Август 18, 2009, 08:07:38 pm »
Хора под ниво 5 не могат да участват в гилдии. После вече да. Останалите полезни факти за функционирането на една гилдия ги има в ЧЗВ (горният линк).

Неактивен iv4etomix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Знае ли някой!
« Отговор #14 -: Август 19, 2009, 05:14:19 pm »
Много благодаря. Но имам още един проблем. Имам разни безполезни брони и искам да ги кача в аукциона, но като ида на списака с моите предмети те не са там. Здравината им е пълна. Някой може ли да ми каже какво става?