Автор Тема: Old School  (Прочетена 2889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Old School
« -: Септември 03, 2014, 08:57:11 pm »
Не ми е ясно коло време трябва да осъзнаете че по тази игра вече нищо не се пипа.
Преди година пак писах че е изоставена и отнесох бан до онзи ден:) Бъгове колкото искаш и мен ме предизвикват от много време герои със много повече слава и с 4 нива по големи от мен,писах но никой не отговори все тая:)
Вече имате избор версия 2 или тука и циклиш без развитие без нищо.Ама новата версия си е нова игра, а тази в която вложихме години и диаманти отива на боклука това мен не ме кефи.Ако искам да почна нова игра има много такива:))))
Все тая много се отклоних важното е за кво ти е светване на фона че тази версия на играта е приключила?

Неактивен Alesita

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +85/-286
  • По-лоша от дявола, е само жена му!
    • Профил
Old School
« Отговор #1 -: Септември 03, 2014, 09:42:05 pm »
Безкрайно прав си за това, което казваш. И на мен ми мина през акъла, добре де, за какъв дявол си играх да я пиша тая тема, като никой от екипа няма да и обърне внимание, просто защото играта е зарязана на произвола на съдбата от години, а камо ли да ми реши проблема  *hmm*

Иначе коя от двете ножки свалих в инвентара, и коя оставих на героя не помня ???

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Old School
« Отговор #2 -: Септември 04, 2014, 09:39:36 am »
а тази в която вложихме години и диаманти отива на боклука това мен не ме кефи.Ако искам да почна нова игра има много такива:))))
*bravo* На същото мнение съм *bravo*
By Signature

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Old School
« Отговор #3 -: Септември 04, 2014, 02:54:41 pm »
Е, видяхте ли че не са ви изтрити мненията 8)

Вие е гати мърморенето измърморихте за едмо светване, за коета даже сами сте си виновни, а не ми се мисли какво ще стане като (ако) вземат да събират двата свята ;D

А и не ми е ясно на кого се доказвате тука, като играем 10 човека!?! Запълвайте си времето докато излезе 2-ката, там ще видим кой колко го бива  ;)

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Old School
« Отговор #4 -: Септември 04, 2014, 03:46:05 pm »
Във всеки случай аз нова игра няма да почна от началото.
Ако оставят тая версия макар и да е пълна с бъгове ще влизам чат пат да убия време а ако я затворят ще кажа сбогом на героя и успех на всички в новата игра.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Old School
« Отговор #5 -: Септември 26, 2014, 07:47:59 pm »
Mitbul сам го каза 10 човека сме.
И в новата версия ще идеме 10 тоест 9 без мен и кво точно печелиш едно голямо нищо.
Ама давай там ще си велик най силния от 9 :)
Сам виждаш колко хора пишат по темата за новата версия няма и 10 :)
Аз не виждам логика от нова версия на фона че има развита стара но те си знаят въпроса е икономически:)
В старата седим защото сме се развили и отделили адски много време а новата е от начало и като гледам подобна ще бъде :0 без мен:)
Слагам на кантар сегашната версия в момента и форума кое е по интересно за мен е форума:)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Old School
« Отговор #6 -: Септември 26, 2014, 10:24:58 pm »
Mitbul сам го каза 10 човека сме.
И в новата версия ще идеме 10 тоест 9 без мен и кво точно печелиш едно голямо нищо.
Ама давай там ще си велик най силния от 9 :)
Сам виждаш колко хора пишат по темата за новата версия няма и 10 :)
Аз не виждам логика от нова версия на фона че има развита стара но те си знаят въпроса е икономически:)
В старата седим защото сме се развили и отделили адски много време а новата е от начало и като гледам подобна ще бъде :0 без мен:)
Слагам на кантар сегашната версия в момента и форума кое е по интересно за мен е форума:)

E щом ти е интересен форума - пиши си, ама мене ме оставете на мира двамата с ивонти *tired*

Неактивен Alesita

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +85/-286
  • По-лоша от дявола, е само жена му!
    • Профил
Re:Old School
« Отговор #7 -: Септември 26, 2014, 10:31:51 pm »
Е, видяхте ли че не са ви изтрити мненията 8)

Вие е гати мърморенето измърморихте за едмо светване, за коета даже сами сте си виновни, а не ми се мисли какво ще стане като (ако) вземат да събират двата свята ;D

А и не ми е ясно на кого се доказвате тука, като играем 10 човека!?! Запълвайте си времето докато излезе 2-ката, там ще видим кой колко го бива  ;)

На тебе май скоро не са ти свивали сърмите .... А трябва!

Неактивен milen80

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +11/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Old School
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2014, 11:13:02 am »
има хора, които пишат по-рядко, но четат всичко което се публикува  :) ;)