Анкета

Ще спрете ли да играете старата версия и да започнете новата?

Спирам да играя старата и ще цъкам само в новата.
4 (14.8%)
Ще играя и в двете версии.
9 (33.3%)
Ще си остана само в старата версия.
5 (18.5%)
Не мога да отговоря докато не видя новата версия.
9 (33.3%)

Общ брой гласове: 27

Гласуването приключено: Декември 03, 2014, 04:02:15 pm

Автор Тема: АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2  (Прочетена 5091 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« -: Септември 04, 2014, 04:02:15 pm »
Цитат
ППП Да, няма да закрием старата версия - ще я обособим в "класически" свят, за хората, които не искат да мигрират към новата.

Моля също така да пишете и няколко думи за да обясните отговора си.
Аз не бих почнал да играя нова игра, колкото и да е по добра от тази.
« Последна редакция: Септември 04, 2014, 04:04:23 pm от Tony_Soprano »

Неактивен conan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 233
  • Karma: +62/-88
  • дари + не бъди егойст и комплексар
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #1 -: Септември 04, 2014, 04:11:47 pm »
ще изчакам да видя новата :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #2 -: Септември 04, 2014, 05:33:23 pm »
Ще играя и в двете версии.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #3 -: Септември 04, 2014, 06:33:24 pm »
Както няколко пъти се спомена - не малко време и пари сме хвърлили по тази игра за да започваме тепърва всичко от нулата... Вярно има доста бъгове, но не разбирам тези, които не спряха да реват от играта, но продължаваха да я играят.. Сега така радушно приемат идеята за новата версия, сякаш не са можели или е нямало друга игра, която да разцъкват в свободното си време. Аз лично нито имам желание, нито интерес. Няма да зарежа героите си, в които съм вложила толкова много. Нека си играят новата версия, но да не ни пипат старата.
By Signature

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #4 -: Септември 04, 2014, 07:06:22 pm »
Напротив нека се пипа старата версия да се развива:)
5 години развивах герои :) и хоп нова игра.
Според мен тази си е екстра просто и трябва развитие и ще има много клиенти като в добрите стари времена много народ я играеше:)

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #5 -: Септември 04, 2014, 07:50:19 pm »
Тя старата е заприличала на зла жена (бъгове и сбъркани концепции), която търпиш, заради детето (вложените диаманти и сантименталната стойност). Кой ще иска да оправя зла жена след 5 години (досаден ангажимент)?  :D
ДД

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #6 -: Септември 04, 2014, 08:24:13 pm »
 :D  :D  :D Това беше забавно.

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #7 -: Септември 04, 2014, 09:26:23 pm »
Честно казано не виждам защо трябва да се прави изцяло нова игра, макар и в основата и е да настоящата.
Може просто да се оправят бъговете в тази, ако искат могат и графиките да сменят, да вкарат новите неща и тн.
Но при условие че съм развивал герои в течение на години сега тепърва пак да започван наново не виждам никакъв смисъл.
А да играя и в двете игри дори и да искам не мога, по простата причина, че времето не ми стига дори за старата версия.

Неактивен pale4koto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 50
  • Karma: +4/-84
    • Профил
    • Ел. поща
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #8 -: Септември 04, 2014, 09:48:01 pm »
Просто не е правилно да развиваш героите си с години и после да оставиш всичко на самотек. Поддръжката на сегашната версия е задължително да продължи, в противен случай всички играчи който я играят са си губили времето

Неактивен Alesita

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +85/-286
  • По-лоша от дявола, е само жена му!
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #9 -: Септември 04, 2014, 09:54:27 pm »
Честно казано не виждам защо трябва да се прави изцяло нова игра, макар и в основата и е да настоящата.
Може просто да се оправят бъговете в тази, ако искат могат и графиките да сменят, да вкарат новите неща и тн.
Но при условие че съм развивал герои в течение на години сега тепърва пак да започван наново не виждам никакъв смисъл.
А да играя и в двете игри дори и да искам не мога, по простата причина, че времето не ми стига дори за старата версия.

Тая няма и да я барнат. Оставят си старото куче с бълхите, щото вече е дърто и не печели медали. Дайте да пуснем новата мастия, да ни носи приходи.
Колкото и цинично за звучи.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #10 -: Септември 04, 2014, 09:58:13 pm »
Не сте съвсем прави, че не се чете... Чета общо взето всичко в момента /и не само аз/...

На темата защо изцяло на ново... Ще отговоря цитирайки един от основните програмисти писали Героя и все още пишещи от време на време (дори на "черно", понеже понякога си крадат от собственото време само и само да оправят някакви неща - те наистина обичат тази игра):

"Нямам идея как този код още работи!!!" ... За съжаление технологиите се менят толкова бързо, че 5 години е безкрайност... Аз бих бил първият, който да се застъпи да надградим старата версия, защото това ще ни спести време, усилие и пари, но технологично е лудост и най-вероятно ще доведе до крах и новата и старата версия... Добър пример е кърпенето на магистралата - временно решение с кофти параметри - винаги е по-добре да се преасфалтира изцяло... А ако ще преасфалтираме изцяло е тъпо да не оправим някои очевидни грешки от първата версия... А после именно защото времената са се променили ако искаме да сме адекватни и да привлечем още играчи ще трябва да се промени още... И така...

Няма как да прехвърляме герои от старата към новата, но ще мислим за сериозни бонуси за всички стари играчи (диаманти, запазване на имената, постижения, ветерански баджове и т.н) В крайна сметка има и чар във всяко ново начало... (предполагам рестартирате своите герои и сега.)

А двата стари свята няма да ги събираме - мина ми през ума, защото ще ни е много по-лесно за поддържане, но ще е ад за вас... Така че - ще си останат два - може да ги прекръстим на Алфа и Бета Класик...

Продължавайте да пишете - много ни е полезно.. Скоро ще започнем да качваме в новия раздел информация..

Хаос

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #11 -: Септември 04, 2014, 10:16:09 pm »
Аз лично се радвам, че ще има нова игра. Старата се превърна в унищожително бреме. Но и то нямаше да е толкова тежко, ако не беше модулът с кървавия замък. Новата игра, обаче, също не бих я играл, ако няма достатъчно предизвикателства за ума. А предполагам, че и никой не желае обикновеното вливане на средства в една игра - да приравнява (малко или много) всички играчи. Всеки - според умствения багаж. Така е най-правилно. Особено във времена и тенденции като текущите световни такива...
ДД

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #12 -: Септември 04, 2014, 10:34:26 pm »
Старата се превърна в унищожително бреме.

Знаеш че почти за всичко те подкрепям и се обръщам към теб, ама...  *Censored* щом ти е бреме и не ти носи удоволствие що я играеш още?! Или както спомена за "детето" на злобната лелка - т'ва за мен не е аргумент.
By Signature

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #13 -: Септември 04, 2014, 10:44:55 pm »
Защото се грижа за една дузина дечица. Пуста отговорност...
ДД

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:АНКЕТА ИМПЕРСКИ ГЕРОЙ 2
« Отговор #14 -: Септември 04, 2014, 10:48:19 pm »
Тцтцтц.... остави ги на майка им.
By Signature