Автор Тема: Моля за помощ, кога имам право да добивам ре&  (Прочетена 2383 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meybul

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам герой - ВОЙН, избрах за професия Бижутер-Ювелир, ама вече съм на 6-то ниво и не мога да ходя вместо на битка, за добив на ресурс... А как да си набавя тогава медна руда ...? Да не говорим, за това, че камъни въобще не дава.

Rayh

  • Гост
Re:Моля за помощ, кога имам право да добивам ре&
« Отговор #1 -: Август 13, 2009, 12:07:51 pm »
На 5-то ниво отиваш в града на императорите от там си научаваш профията която искаш и копаш на воля. В планините като дадеш и ти пише какъв е шанса ти да намериш търсения ресурс

човека си има професия камъни в земите от втора категория като станеш 10 ниво мед не можеш да добиваш само миньорите могат

Неактивен meybul

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Моля за помощ, кога имам право да добивам рk
« Отговор #2 -: Август 13, 2009, 12:08:04 pm »
На 5-то ниво отиваш в града на императорите от там си научаваш профията която искаш и копаш на воля. В планините като дадеш и ти пише какъв е шанса ти да намериш търсения ресурс
Аз избрах професия, и се върнах, ама не ми дава да копам, това ме притеснява, само се бия...А предния ми герой беше Мистик и си имаше опция за търсене, този Войн не ще и тва е... Пак да ходя до града ли...?  ???
« Последна редакция: Август 13, 2009, 12:09:44 pm от meybul »

Неактивен meybul

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Моля за помощ, кога имам право да добивам ре&
« Отговор #3 -: Август 13, 2009, 12:09:11 pm »
човека си има професия камъни в земите от втора категория като станеш 10 ниво мед не можеш да добиваш само миньорите могат
Аха, а значи мед само мога да си купя, а камъни след 10-то ниво...? Да блъсам значи здраво докато стигна до 10-то ниво  ;D

Rayh

  • Гост
Re:Моля за помощ, кога имам право да добивам ре&
« Отговор #4 -: Август 13, 2009, 12:10:32 pm »
да по добре прочети и това както и секция новини

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=3217.0

Неактивен meybul

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Моля за помощ, кога имам право да добивам ре&
« Отговор #5 -: Август 13, 2009, 12:40:27 pm »
да по добре прочети и това както и секция новини

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=3217.0
Това ми беше супер полезно! Благодаря!