Автор Тема: Разпределяне на усилията.  (Прочетена 3602 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Разпределяне на усилията.
« -: Август 13, 2009, 12:36:43 pm »
Бих искал да попитам ще имали спецялни места на картата, където само определени класове ще могат да ходиат ? И специални награди само за определен клас. Като съм стрелец дали ще мога освен лък да нося и нож защото не ми се вижда реалистично противника като стигне до мен да продължавам битката с лъка ? А и ще имали специялна опция за всеки клас примерно за стрелец атака от дърво която да повиши атаката му Х 2 и защитата му Х 10. И опция залагане на капан или опитомяване на животно ?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #1 -: Август 13, 2009, 12:42:55 pm »
Животинки ще има за всички, не знам дали ще има специални. А другото- предположи, че с лъка/арбалета имаш кама в комплекта със същите поражения. Просто арбалетът примерно за близък бой ти тежи на гърба и ти намаля бързината на движение.

Rayh

  • Гост
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #2 -: Август 13, 2009, 12:46:17 pm »
Бих искал да попитам ще имали спецялни места на картата, където само определени класове ще могат да ходиат ? И специални награди само за определен клас. Като съм стрелец дали ще мога освен лък да нося и нож защото не ми се вижда реалистично противника като стигне до мен да продължавам битката с лъка ? А и ще имали специялна опция за всеки клас примерно за стрелец атака от дърво която да повиши атаката му Х 2 и защитата му Х 10. И опция залагане на капан или опитомяване на животно ?

не ловеца няма умение 2 оръжия

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #3 -: Август 13, 2009, 12:47:50 pm »
И бих искал да попитам не е ли редно за боец брониите и екипировката му силно да му намаляват ловкосста, все пак носи към 90 кг върху себеси + 20 кг меч колкото и да е силен само обемат им би трябвало да го накара да се движи по трудно.

Rayh

  • Гост
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #4 -: Август 13, 2009, 12:52:12 pm »
що не разгледаш малко тежките брони и щитове намалят ловкостта

мечът е с по ниски поражения от чука и брадвата те също доста намалят точност и ловкост

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #5 -: Август 13, 2009, 12:56:27 pm »
разглеждал съм, но въпреки това Мисля че е редно по леките бронии да я подобряват все пак не е едно и също, а и това което забелязах на битка е, че атакуваме с една и съща скорост , как става това ако ловкостта ми е Х 4 по голяма от неговага не би ли трябвало докато той нанесе 1 удар аз да съм нанесъл поне 3 .

Rayh

  • Гост
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #6 -: Август 13, 2009, 12:58:36 pm »
неговия шанс за удар е 25% не ти ли стига

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #7 -: Август 13, 2009, 01:01:25 pm »
 ;) ами всъщност да стига ми.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #8 -: Август 13, 2009, 01:02:51 pm »
Има разлика между атака и нанесен удар. Атака е опит да нанесеш удар, това става всеки рунд. Но противникът, ако има повече ловкост от теб, може да избегне удара ти. Дори и да не успее да го избегне, му остава един последен шанс да го блокира след това. Ако и да блокира не успее, (според мен) се получава успешна атака (допълнително може да е критичен удар, което е в пъти по-силно. Ако искаш го разглеждай като много майсторска атака точно в някоя става или в зле защитена пролука между бронята и шлема на героя примерно).

И така, как реално за един успешен удар на противника ти можеш да нанесеш три-четири, можеш да прочетеш и тук.

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #9 -: Август 13, 2009, 01:08:25 pm »
Това което ме интересува възможно ли е при блокиране да отнемеш оръжието на противника ? (примерно той ме атакува с меч аз го улавям с раце и го преметвам през мен отнемайки меча)  ???

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #10 -: Август 13, 2009, 01:20:55 pm »
Не е точно така може да му е малък шанса за удар но например 1 му е достатъчен, като отговор мога да кажа ти не играеш с стрелец достатъчен е един удар за да ме елиминира ;)  примерно боеца има 516 жт ама аз имам 112 жт сам прецени .

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #11 -: Август 13, 2009, 01:31:28 pm »
И бих искал да попитам не е ли редно за боец брониите и екипировката му силно да му намаляват ловкосста, все пак носи към 90 кг върху себеси + 20 кг меч колкото и да е силен само обемат им би трябвало да го накара да се движи по трудно.

от олово да са тия предмети, пак няма да тежат толкова!

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #12 -: Август 13, 2009, 01:58:11 pm »
 ;) е това е предимството на това да си бърс и малко умен пред това да си само мусколи и никакъв разум

Rayh

  • Гост
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #13 -: Август 13, 2009, 01:58:53 pm »
съгласен съм че войн трудно се развива  :)

но последните дни боя на арената показа предимствата на войните в 5 категория според мен ще са непобедими в пряк сблъсък със преследвач  ;) а и стрелеца по принцип е единствения  типаж герой който може да се бе сам до този етап в 4 категория провинции мисля че трудно май невъзможно да минем без парти а  там вече добрия отбор ще е важен  :)

Неактивен dead299

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +5/-29
    • Профил
Re:Разпределяне на усилията.
« Отговор #14 -: Август 13, 2009, 02:01:04 pm »
съгласен съм че войн трудно се развива  :)

но последните дни боя на арената показа предимствата на войните в 5 категория според мен ще са непобедими в пряк сблъсък със преследвач  ;) а и стрелеца по принцип е единствения  типаж герой който може да се бе сам до този етап в 4 категория провинции мисля че трудно май невъзможно да минем без парти а  там вече добрия отбор ще е важен  :)

 По принцип стрелцинте са адаптирани към тогавшния живот и умеят от вс по малко за да оцеляват сами, но другите класове са спецялизирани да работят в екип ;)