Автор Тема: Да помислим отсега.  (Прочетена 11918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Да помислим отсега.
« -: Януари 03, 2015, 09:36:13 pm »
В новата версия ще обединим двата гилда от свят 2 и 3 - Сентинел и ДФА.
Смятаме да направим мощна и развита гилдия с по сериозните играчи.
Хубавото е , че старта ще е равен за всички, но намеренията са ни да изпреварим останалите и за целта отсега приемаме заявки за участие най вече от играчи с финансови възможности!
Ако има желаещи - пишете до лидерите на двата гилда в двата свята.
Ще е добре ако модераторите направят нов раздел за гилдиите в новата версия да могат играчите отсега да се ориентират, кой с кого да играе.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #1 -: Януари 04, 2015, 12:21:57 pm »
То ще е добре нов форум да има, не нов раздел. Или тоя да се раздели на две, че то сега е безпорядък - кой в кой свят е, а какво остава да се питаме и: " ти в коя версия си" :)

Колкото до обединяването - отначало ще има много неща за изследване и разучаване, и мисля да се наслаждавам на играта, а не да се юрвам да рестартирам. То обединяването ще си стане постепенно. Може да се окаже даже, че в един момент ще трябва да се обединим не 2 - 3 големи гилдии, а всички от БГ, че да можем да се представим подобаващо.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #2 -: Януари 04, 2015, 06:26:52 pm »
А какво ще предложите на тези играчи, които ще вкарват пари при вас, все пак за да вземеш трябва да дадеш?.....Дайте малко подробности, не само добри намерения.Примерно, ако вкарвам 4-5к диаманти месечно каква ще ми е ползата, предимствата, привилегиите.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен bully77

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +49/-60
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #3 -: Януари 05, 2015, 01:20:26 am »
С 4-5 к диаманти на месец,ще им казваш какво да правят  :D
Мен никога не може да ме обиди човек когото не уважавам!Така,че се отпуснете ...

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #4 -: Януари 05, 2015, 02:40:53 am »
Рибата в морето ние тигана сложихме..;) Дайте да видиме какво ще предложат като игра, пък тогава ще умуваме какви схеми да правиме...може да се окаже че не си заслужава..:)

Неактивен Tony_Soprano

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +54/-317
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #5 -: Януари 05, 2015, 05:51:15 am »
Ще се постараем  да вземем замък колкото се може по бързо и да развием магазините.
Също и работилниците, атрибутите и постовете. Когато играчът има натрупан опит знае кое да развива с предимство.
Важното е да се играе колективно.
Колкото и да не ми се иска,  мисля че старите версии ще ги затворят.
Прекалено малко хора останаха да играят в тях и едва ли някой ще ги поддържа а и новите играчи ще се логват в новата версия.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #6 -: Януари 05, 2015, 09:49:57 am »
Дано да я затворят старата версия. Морално остаряла, пълна с бъгове и недомислия, грозна и досадна. Но новата е чудничка и аз лично ще я играя :)
ДД

Неактивен Aurora

  • Blondie
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 165
  • Karma: +416/-344
  • Виж минусите - преброй комплексите! :D
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #7 -: Януари 05, 2015, 01:17:13 pm »
Ма, Иво, спри да бучиш бре, като некоя пенсионирана магазинерка си, само въртиш едно и също, щом не ти харесва старата - не играй, не се вълнувай и не обсъждай, твоите предпочитания не са всеобщи, всеки втори пост ти е свързан с това. Да бива я новата, ма айде се спри. Колкото до гилдиите, ще измислим нещо :D
By Signature

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #8 -: Януари 05, 2015, 06:08:19 pm »
Но да продължим по конкретната тема, с какво ще ме привлечете мен и моите диаманти да съм в гилдията ви, това за магазините е ясно, развитие на замъци и работилниците е ясно, колективната игра също, но това не е нищо срещу 4-5к диаманти от един човек месечно.

По-скоро не търсете желаещи, а пишете направо на конкретни играчи с възможности както ги нарекохте то може да се види кои са и колко са по това кой колко е инвестирал в гилдията и ги офертирайте да дойдат, инициативата да идва от вас, а не после да се излиза с номера "никой не те е молил и карал на сила да инвестираш".Казвам го от опит, веднъж изгорях с 2к диамати така, не че после не развих гилдията си на светлинни години от измамната първа коята ми сви диамантите и излезе с горния номер...... ;)

Мислете за тези играчи като инвеститори, но всеки ще е с различна инвестиция и би трябвало да е с различна тежест при взимането на всякакви решения касаещи развитието.Ясно е че няма как да се предоставят някакви гаранции, но като се каже нещо да се направи въпреки, че ще има недоволни.

Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #9 -: Януари 05, 2015, 08:17:09 pm »
инвестицията не трябва да има тежест при вземане на решения,решенията ги взима водача на гилдията допитвайки се до всички членове

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #10 -: Януари 05, 2015, 08:20:23 pm »
инвестицията не трябва да има тежест при вземане на решения,решенията ги взима водача на гилдията допитвайки се до всички членове


Добре Ицо, уважавам твоето мнение, но не бих дала и пукнат диамант ако нямам глас, и то чуваем глас.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #11 -: Януари 05, 2015, 08:25:33 pm »
Тц тц 3 месеца ме нямаше и гледай кви работи стават тука :D
Те хорицата още играта не са пуснали те вече се обединиха от 2та свята та и паралий търсят хихи
Да ви месиме и по една баница да ни вземете хаха
Смех беше и преди смех е и сега.
Айде пак чао за 3 месеца от мен :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #12 -: Януари 05, 2015, 08:31:30 pm »
Тц тц 3 месеца ме нямаше и гледай кви работи стават тука :D
Те хорицата още играта не са пуснали те вече се обединиха от 2та свята та и паралий търсят хихи
Да ви месиме и по една баница да ни вземете хаха
Смех беше и преди смех е и сега.
Айде пак чао за 3 месеца от мен :)


То да беше баница ще им направя 2, но диаманти им се искат и то друг да ги даде......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #13 -: Януари 05, 2015, 08:32:56 pm »

...но не бих дала и пукнат диамант ако нямам глас, и то чуваем глас.

Правиш си гилдия и наливаш колкото искаш диаманти в нея. И проблемът ти е решен. Ще си приказваш сама и ще си се чуваш цялата :)
ДД

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Да помислим отсега.
« Отговор #14 -: Януари 05, 2015, 08:40:00 pm »
Правиш си гилдия и наливаш колкото искаш диаманти в нея. И проблемът ти е решен. Ще си приказваш сама и ще си се чуваш цялата :)


Разбира се, както кажеш....То и сега е така, така че нямам проблем та да го решавам. ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!