Автор Тема: Проблемите на Dabadas :D  (Прочетена 38518 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #90 -: Февруари 20, 2015, 10:35:52 am »
Да, но така е направено, че да е временно. Постоянно излиза екипировка по-високо ниво. Предполагам, че ще пуснат и рецептите по подобен начин.
ДД

Неактивен TheOne

  • “Beauty is an enormous, unmerited gift given randomly, stupidly.”
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 78
  • Karma: +89/-61
  • Wrong Side Of Heaven
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #91 -: Февруари 21, 2015, 10:40:29 am »
Имам постоянен проблем с визуализирането на показателите на оръжията от магазина за оръжия. Това е от 3-4 дена. Няма как да купя оръжие без да знам какви са му показателите, а мога да ги видя едва след като го закупя което меко казано не ме устройва....ползвам Мозила. Героя е Веселин69 ( от де се е взело това 69 един господ знае....)
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 10:59:24 am от villss84 »

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #92 -: Февруари 21, 2015, 05:38:24 pm »
Ето един куриозен факт.Бия си с наемник-войн в Урсалия,2 нива дигнах там.Без особени проблеми,колбички с кръв и дух ползваме след всяка битка.Не е проблем.Ставаме 14 ниво,че и наемника ми дигна ниво.Решавам си сменя бронята понеже е с рядка и с по-добри показатели,а настоящата ми е 6 ниво рядка.Сменям броните,отивам в Урсалия с чисто нова броня ЦЪК от 54 инициатива,става на 44 добре е рекох.Бой в Урсалия рахвърчаха се бая железа и учудването ми бе голямо след като 4 мечки и чисто новичката ламарина я нагънаха на две. :o Викам си ебаси късмета извадиха тия мецани.Дай пак.Дрън-дрън нагънаха я без проблем.Ебаси  *Censored*:o.Връщам старата броня и ги минавам същите мецани без затруднения.Та какво излиза,че с броня 6 ниво и -10 инициатива е по-добре от плетена 14 ниво рядка с -20 инициатива.Логиката бая куца тук.Значи занапред и най-добре да вървя с итеми 1 категория,като сменям само оръжието,щита и бижутата. ???
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 05:41:06 pm от desperado16 »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #93 -: Февруари 21, 2015, 06:01:54 pm »
Като я сложиш тая новата броня с необходима сила 5 повече от старата, колко ти става свободната сила? Освен да слизаш на червено, аз за друго не се сещам.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #94 -: Февруари 21, 2015, 06:02:49 pm »
С новата броня ми остава ми 1 точка свободна сила,а със старата 6.Изискванията ги покривам.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #95 -: Февруари 21, 2015, 06:05:53 pm »
Ето един куриозен факт


Ми и аз имах подобен случай и за това съм с пръстени 2-ро и 8-мо нива, а вече съм на път да стана 16-то.......Ще си бия с тях за сега, не че нямам с по-високи показатели от същите, но щом ги сменя ме спукват.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #96 -: Февруари 21, 2015, 06:13:00 pm »
Попаднали сте на китайски ментета :D

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #97 -: Февруари 21, 2015, 10:17:33 pm »
Наистина искам да отправя молба към администраторите да преосмислят максималния брой точки за действие които  могат да се складират. Днес отново загубих точки просто защото няма къде да ги ползвам и беше невъзможно да влезна в играта. Мисля че е не е много смислено да се слага ограничение при положение че при пропускането на един уикенд човек губи точки и реално изостава от играта. Ако имате някакви съобръжения да не го правите бих желал да ги чуя. Лека вечер!

Знам че ще се повторя за 10-ти път, но не ми пука. Днес отново отчетох загуба на точки поради простия факт че не мога да влезна в играта през деня. Питате се вие как става това, обяснявам! Героя ми е 22 ниво и единственото място в което може да се бие и да си заслужава е гората с мечките, там за да се зареди зоната иска 3 часа, което означава че аз мога да ползвам зоната един път сутрин, един път вечер(рядко 2 пъти). Това са 60 точки използвани на ден, останалите 40 които генериран за деня остават. Сами се досещата че простата сметка показава че човек с нормален живот и не възможност да влиза през деня в играта няма да може да я играе пълноценно. Е в крайна сметка това ли е целта на играта, да я играят само хората с време. Моля, докъто няма мобилна версия на играта, направете точките да могат да се складират до 150 поне. Благодаря ви много!

ЕДИТ. В момента съм поставен пред още по-голям парадокс. На път са да вдигна ниво(остава ми 100 опит), при което ще получа 125 точки за действие. Да кажем че реша да се бия в другата зона в която дава "ОК" опит(поляните), за следващите 6 часа трябва да седя за да ги изразходя и да почна да генерирам нови.
« Последна редакция: Февруари 21, 2015, 10:30:54 pm от Dabadas »

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #98 -: Февруари 21, 2015, 11:22:03 pm »
копай бре!! :D Биткойнти  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #99 -: Февруари 22, 2015, 12:37:26 am »
Знам че ще се повторя за 10-ти път, но не ми пука. Днес отново отчетох загуба на точки поради простия факт че не мога да влезна в играта през деня. Питате се вие как става това, обяснявам! Героя ми е 22 ниво и единственото място в което може да се бие и да си заслужава е гората с мечките, там за да се зареди зоната иска 3 часа, което означава че аз мога да ползвам зоната един път сутрин, един път вечер(рядко 2 пъти). Това са 60 точки използвани на ден, останалите 40 които генериран за деня остават. Сами се досещата че простата сметка показава че човек с нормален живот и не възможност да влиза през деня в играта няма да може да я играе пълноценно. Е в крайна сметка това ли е целта на играта, да я играят само хората с време. Моля, докъто няма мобилна версия на играта, направете точките да могат да се складират до 150 поне. Благодаря ви много!

ЕДИТ. В момента съм поставен пред още по-голям парадокс. На път са да вдигна ниво(остава ми 100 опит), при което ще получа 125 точки за действие. Да кажем че реша да се бия в другата зона в която дава "ОК" опит(поляните), за следващите 6 часа трябва да седя за да ги изразходя и да почна да генерирам нови.


Ама на кой канал е този филм да превкючим и ние....?


P.S. Целта на всяка игра е играещия да се забавлява, поне това знам аз от скромния си опит.

от Уикипедия, свободната енциклопедия
Играта е физическа или интелектуална форма на организирана по някакви правила социална или индивидуална дейност. Този вид занимание съществува от дълбока древност и се осъществява с цел забавление, отмора, закаляване на тялото или упражняване на умствените способности, с познавателна цел, печелене на пари посредством залози или за сплотяване на дадена общност.
« Последна редакция: Февруари 22, 2015, 12:41:29 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #100 -: Февруари 22, 2015, 08:57:37 am »
Човекът пише, че не успява да се забавлява, защото играта го потиска с ограничения брой точки, които се трупат текущо, и е прав. Всяка липса на избор, който някой желае да направи - е ретроградно явление.
Човекът, също така, е склонен да заплати доставянето на точно този избор.
Време е за еквивалента на ордените.
ДД

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #101 -: Февруари 22, 2015, 10:31:46 am »
Човекът пише, че не успява да се забавлява, защото играта го потиска с ограничения брой точки, които се трупат текущо, и е прав. Всяка липса на избор, който някой желае да направи - е ретроградно явление.
Човекът, също така, е склонен да заплати доставянето на точно този избор.
Време е за еквивалента на ордените.

Взе ми думите от устата!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #102 -: Февруари 22, 2015, 10:45:25 am »
...
Време е за еквивалента на ордените.

И аз си искам пътешественика :'(

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #103 -: Февруари 22, 2015, 11:58:29 am »
Споко - в понеделник пускаме още една зона, която е изцяло за играчи 15+ ниво, а след това бързичко ще започнат да се появяват и другите. Забавихме се за да си направим максилни удобства в интерфейса, с който се изграждат зоните и да не се налага програмисти да участват..

А за загубените точки - аз лично бих поизкопал някой и друг ресурс и след това продал на пазара - допълнителните средства не са излишни..

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: Проблемите на Dabadas :D
« Отговор #104 -: Февруари 22, 2015, 12:13:22 pm »
Споко - в понеделник пускаме още една зона, която е изцяло за играчи 15+ ниво, а след това бързичко ще започнат да се появяват и другите. Забавихме се за да си направим максилни удобства в интерфейса, с който се изграждат зоните и да не се налага програмисти да участват..

А за загубените точки - аз лично бих поизкопал някой и друг ресурс и след това продал на пазара - допълнителните средства не са излишни..

Имам 150 000 пари и веки ден се качват с 10 000. За какъв чеп са ми тия пари :? Супер е че ще извадите нова зона, дано да е интересна и предизвикателна.